Jump to content
Dogomania

Sunia wyrzucona z samochodu,koczowała w lesie...Pojechała do stałego domu!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o jakim hoteliku myślicie? u Murki są spore kolejki, poza tym już prawie rok jest u niej Krówek od nas:shake:

Jeżeli już, to myślę, że lepszy będzie płatny (domowy) DT niż hotelowy boks:shake:a naprawdę dobry, zbliżony warunkami do domowych za pewne będzie b. drogi...:roll:

A co wy myślicie?

Jeżeli będą konkretne plany, mogę robić bazarki;)

Link to comment
Share on other sites

Hotelik fajny pomysł, gorzej z realizacją... Wbrew pozorom nie jest nas aż tak dużo na wątku. Jest hotelik w okolicach Łodzi, podobno dobre warunki (chociaż też kojce) ale cena też chyba min 15 zł. To w miesiącu robi 450...
Lepszy byłby płatny DT, no tak max 150-200 za miesiac MOZE by sie jakims cudem uzbieralo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Hotelik fajny pomysł, gorzej z realizacją... Wbrew pozorom nie jest nas aż tak dużo na wątku. Jest hotelik w okolicach Łodzi, podobno dobre warunki (chociaż też kojce) ale cena też chyba min 15 zł. To w miesiącu robi 450...
Lepszy byłby płatny DT, no tak max 150-200 za miesiac MOZE by sie jakims cudem uzbieralo.[/quote]

Tylko gdzie takie DT znaleźć?
Chociaz może dałoby rade kogoś, kto bardzo lubi psy, ma czas i chciałby sobie 'dorobić' ( Elza jest raczej zdrowa, po szczepieniach itp, więc 200zł miesięcznie raczej nie zje...) Tyle, że musiałby być to ktoś pewny...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, moja córa -maturzystka niedługo zaczyna ferie i poszukuje pracy. Wspominała kilka razy, że może zaopiekuje się jakimś zwierzakiem.. Nie chcę nic na razie obiecywać, ale może jest to jakiś pomysł? Mamy trzy zwierzaki (sunię, kotkę oraz kocura), więc najwazniejsze byłoby jak Elza zareagowałaby na nie i oczywiście vice-versa (nasza suńka jest psem po przejściach i za każdym razem, jak znajomi do nas przychodzą ze swoimi zwierzakami ona nie odstepuje nas o krok i pilnuje, aby żaden zanadto do nas się nie zbliżył, bo a nuż odbierze jej naszą miłość? :cool3:)
Muszę to solidnie przemyśleć i porozmawiać z nią..
to tylko przymiarka, pierwsza myśl, jaka się pojawiła

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że wchodziłaby w grę dłuższa opieka - nie zakładam aż tak optymistycznego wątku, że sunia po dwóch tygodniach tymczasu u nas znalazłaby dom stały. W tej chwili istotniejszą sprawą jest realacja między zwierzakami.. w grę wchodzą również koty i ich ewentualna reakcja. Kotka prawie uciekła z domu (wracała raz na dwa -trzy dni do domu, żeby cos zjeść i znowu uciekała), jak pojawił się chory kocurek i do tej pory go nie lubi. Muszę naprawdę rozsądnie to przeanalizować, bo nie sztuką jest zapalić się słomianym zapałem, a potem szukać wyjścia z sytuacji na gwałt.
Zastanawiam się, czy możliwa byłaby jakaś konfrontacja zwierzaków? Szkoda, że to parę kilometrów.. można by było najpierw zapoznać przynajmniej suńki na spacerze.

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/47/b3bb164a0581e71c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/47/b7fdaefea95750de.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/312/28467d1dae609555.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/312/7460d0925718c8ed.jpg[/IMG][/URL]

Elza kocha wszystkich i wszystko. Kotem była zainteresowana, ale w celach jak najbardziej pokojowych.
To jest jedna z kochańszych suczek jakie poznałam! I tak radosna, pogodna...

Link to comment
Share on other sites

jeśli ktoś proponuje DT i opiekę tylko na ferie i nie jest pewien opieki na dłużej- nie dałbym takiej osobie psa !
chyba, że tylko akceptacja innych zwierząt powoduje lęk
to sprawdzić i po temacie

lubię i akceptuję tylko przemyślane adopcje- tu nie czuję jakoś odpowiedzialnej decyzji
``córka szuka pracy, to zaopiekowałaby się pieskiem``
mam nadzieję, że nie za kasę ? to byłby już kompletny szczyt !

szukajcie stałego domu, nastawcie się na to od razu i nie idźcie na kompromisy- suka jest piękna, może się udać
chyba, że znajdziecie zaufany dom i za darmo- bo tylko taki naprawdę dba od początku do końca o przebywające w nim psy
ale ja szukałbym od razu z decyzją na stałe

p.s. nie trawię DT za kasę, to zaprzeczenie idei

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...