Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asti']
A dziś powaliła mnie Klaudia Kulawik:crazyeye:Konkurencja silna, ale każdy Dogomaniak wyśle sms-a:razz:[/quote]

Czy to była delikatna sugestia? :cool3:


Mnie też powaliła Klaudia, ale ten Ssnake też klasę pokazał :eviltong: I taki fajny nieprzebrany się okazał, bezpretensjonalny, zwykły koleś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']
A co do tematu, to trzymamy kciuki :) Chociaż ja tam bardziej jestem ciekawa, co powie jury [Kuba :razz:].[/quote]
Chyba zdania nie zmieni. Niepokoi tez komentaz Agnieszki która po występie z łańcuchami, powiedziała, wolę w cyrku to oglądac niż biedne kucyki, koniki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Mam nadzieje, ze wlascicielka bordera, niezależnie od wypowiedzi jury, zdola dodac swoj komentarz, wyjasniajacy widowni, ze wspolpraca z czlowiekiem to dla psa nie cyrk, ale najwieksza potrzeba i radosc.
Zofia

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
no za tydzien Agnieszka i Tai! Myślę, i mam nadzieje że oni przejdą dalej i Paulina Lenda. Dziś szkoda, że odpadł Karol Galos.:-( [/QUOTE]
Sneak był lepszy od Karola i jest juz dojrzałym, profesjonalnym artystą i jego występ był w każdej sekundzie profesjonalny. Decyzja jury była słuszna, a Kuba mysle ze chciał zrzucic na Agnieszke wybór a i dodac emcoji do wyboru.
Dziwi mnie tylko zła ocena zespołu Fly Cube. To było piekne widowisko i tak samo profesjonalne.
Zreszta Sneak jest w tym zespole.;)

A za tydzień jezeli Paulina Lenda wejdzie jako pierwsza, a chyba na to się zanosi, bo głos ma swietny. To jury nie wybierze nikgo ze zwierzetami, tym bardziej ze Kuba ędzie przeciw a Chylińska za kazdym razem podkresla swoje wyobrazenie o "tresurze"- głodzenie, palenie, przypalanie, biedne, zestresowane zwierzatka i nie lubi wystepów ze zwierzetami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Mam nadzieje, ze wlascicielka bordera, niezależnie od wypowiedzi jury, zdola dodac swoj komentarz, wyjasniajacy widowni, ze wspolpraca z czlowiekiem to dla psa nie cyrk, ale najwieksza potrzeba i radosc.
Zofia[/quote]

Moze jej to delikatnie zasugeruje na najblizszym treningu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Sneak był lepszy od Karola i jest juz dojrzałym, profesjonalnym artystą i jego występ był w każdej sekundzie profesjonalny. Decyzja jury była słuszna, a Kuba mysle ze chciał zrzucic na Agnieszke wybór a i dodac emcoji do wyboru.
Dziwi mnie tylko zła ocena zespołu Fly Cube. To było piekne widowisko i tak samo profesjonalne.
Zreszta Sneak jest w tym zespole.;)

A za tydzień jezeli Paulina Lenda wejdzie jako pierwsza, a chyba na to się zanosi, bo głos ma swietny. To jury nie wybierze nikgo ze zwierzetami, tym bardziej ze Kuba ędzie przeciw a Chylińska za kazdym razem podkresla swoje wyobrazenie o "tresurze"- głodzenie, palenie, przypalanie, biedne, zestresowane zwierzatka i nie lubi wystepów ze zwierzetami.[/quote]

Nie mówię, że Snake jest zły. Dał bardzo fajny profesjonalny występ ale Karol też niczego sobie. Faktycznie może byc ta,że Wojewódzki nie zmieni zdania co do Taia.. kurcze szkoda by było. Mam nadzieje, że uda im się przejśc bo Paulina Lenda wg. mnie ma to już raczej na 100%..z takim głosem;)

Link to comment
Share on other sites

3,66zł.

Mnie wczoraj się bardzo nie podobały komentarze Kuby i prowadzących na PEWNE tematy, gdy mówili do dzieci. Więcej taktu:roll:

Też jestem ciekawa komentarzy jury co do występu Agnieszki...

Dyskusja, która się tu toczyła - czy szkolenie psa to talent... Nie sądzę, żeby producent itd. martwił się o to, czy daną rzecz można nazwać talentem, przecież chodzi tylko o show. Ktoś pisze wiersze, maluje - to jest talent, ale myślę, że dla takich ludzi nie byłoby miejsca w tym programie.
A czy do szkolenia psa trzeba mieć talent? Trzeba mieć odpowiednie podejście, powołanie... Może jednak także talent? :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a Chylińska za kazdym razem podkresla swoje wyobrazenie o "tresurze"- [B]głodzenie, palenie, przypalanie[/B], biedne, zestresowane zwierzatka i nie lubi wystepów ze zwierzetam[/QUOTE]
wiedziałam że o czymś zapominam ucząc Su:diabloti:

wrr przegapiłam ten ostatni odcinek:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Chyba zdania nie zmieni. Niepokoi tez komentaz Agnieszki która po występie z łańcuchami, powiedziała, wolę w cyrku to oglądac niż biedne kucyki, koniki[/quote]
Od tego trzeba zacząć, że w takich miejscach w ogóle nie powinno być zwierząt!!! Nie chodzę do cyrku, bo jestem przeciwna zwierzętom w cyrkach.
Cyrk tak, ale bez zwierząt!!!

Co innego szkolić swojego ukochanego psa, a co innego tresować różne zwierzęta (najczęściej zresztą dzikie, co jest w ogóle niedopuszczalne) np. do cyrku i innych tego typu widowisk. Myślisz, że tam konie, słonie, tygrysy, małpki itp, a nawet psy tresowane są za pomocą smakołyków i klikera?? Owszem, nawet królika można nauczyć kilku sztuczek za pomocą klikera i smakołyków, jednak tresura zwierzaków w cyrkach to zupełnie inna 'bajka' (to dla nich horror). Zresztą, to już nie tylko kwestia tresury, ale i karygodne traktowanie zwierząt w tego typu miejscach.

Żeby nie było - sama trzymam kciuki za Taia ;) I mam nadzieję, że jury zrozumie, że takiego psa można wyszkolić w humanitarny sposób, i że pies czerpie z tego ogromną radość (co widać po psie Agnieszki i wielu innych psiakach :) ).
Mi osobiście nie bardzo podobał się jeden element w tym występie. A mianowicie, jak Tai miał stanąć na 2 przednich łapkach - moim zdaniem nienaturalnie to wyglądało, ale reszta bardzo mi się podobała.


[quote]łaaaaaaaaał .
kot robiacy siad?! chcialabym to zobaczyc .[/quote]
Np ;):
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=VZCvtrD8xwM"]YouTube - Gracie's Cat Tricks[/URL]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=1pcoYqlAjRk"]YouTube - Cat Tricks[/URL]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=bwvSZX6sIC4"]YouTube - Cat tricks[/URL]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=3gKPpXkPzFA"]YouTube - Cat Does Dog Tricks[/URL]
A żeby było ciekawiej zapodam też króliki :lol::
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=hgDHWLyztCI"]YouTube - Amazing bunny tricks[/URL]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=LE9OXATfF0o"]YouTube - Super Bunnies[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Oglądam Mam Talent i miałam okazję zobaczyc tego zasakującewgo psa:) Uważam że jest świetny . I zgadzam się z przdmócami. Kuba Wojewódzki naprawdę przsadził wygadując takie rzeczy. Przecież to widać było gołym okiem iż ten pies i jego pani cieszą sie z tego co co robią. Pies tryskał energią i radością! Machał ogonem, i zarażał wszystkich swym entuzjazmem, uważam że warto pokazac światu iż ma się taak wspaniałego pupila, chociaż gdy widziałm psa w zagranicznej wersji powalił mnie na łpoatki. jest niesamowity!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']właśnie leci powtórka ;)[/QUOTE]

obejrzałam:) Na kolana rzuca mnie ta dziewczynka śpiewająca. Za to komentarze do chłopczyka żenujące. :roll: (wiem mam pamięć do imion...;) )

[url=http://pl.youtube.com/watch?v=buQKZOaB6cY]YouTube - Trained Goldfish Performs Amazing Tricks!![/url] ja polecam kikerową rybkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Od tego trzeba zacząć, że w takich miejscach w ogóle nie powinno być zwierząt!!! Nie chodzę do cyrku, bo jestem przeciwna zwierzętom w cyrkach.
Cyrk tak, ale bez zwierząt!!![/quote]
A ja chodziłam tylko dla zwierząt. :lol:

[quote]Co innego szkolić swojego ukochanego psa, a co innego tresować różne zwierzęta (najczęściej zresztą dzikie, co jest w ogóle niedopuszczalne) np. do cyrku i innych tego typu widowisk. Myślisz, że tam konie, słonie, tygrysy, małpki itp, a nawet psy tresowane są za pomocą smakołyków i klikera?? [/quote]
Wiesz co zachowujesz sie teraz jak jury, któremu wydaje sie ze zwierze wogóle nie powinno być szkolone bo to męczarnia. A jak już jest coś nauczone to zapewne głodzac zwierzaka.
A czy znasz kogoś z cyrku? Czy widziałas jak wyglada szkolenie tych zwierząt? Czy byłas na takim treningu?
Bo ja mam znajomego ma 100 zwierząt. I jak nie wystepuje lub ma przerwe w trasie to zwierzeta zabiera ze soba do domu.
I widziałam nie raz te zwierzeta i jego psy i nie widziałam aby były zestresowane czy bite czy głodzone. A z papugami czesto wychodzi na dwór i tak sa zżyte z nim ze jakos nawet nie chca korzystac z wolnosci i mu nie uciekaja.
Tu jest wypowiedz Karoliny Wajdy tej od tego "biednego kucyka"
[URL="http://www.plejada.pl/50716,0,,,,karolina_wajda_w_mam_talent,wideo.html"]www.plejada.pl/50716,0,,,,karolina_wajda_w_mam_talent,wideo.html[/URL]

Zapewne Orki i delfiny w oceanarium też są katowane, bo w końcu to taki sam cyrk tylko wodny

Link to comment
Share on other sites

Akurat cyrk to jest męczarnia dla zwierząt. Nie każdy ale jest. :p

W pobliżu mojego domu często przyjeżdża cyrk (nie podam nazwy bo nie chcę skłamać). Rozkładają się na takiej łące przy moim osiedlu... Więc chcąc nie chcąc przechodzę tam kiedy oni się przygotowują. Mają konie, wielbłądy... przywiązują je krótkimi łańcuchami do jakichś palików wbitych w trawę i te zwierzaki tak sterczą cały dzień na przykład. Są jakieś takie brudne, wychudzone :-( Zwłaszcza na konie nie mogę patrzeć bo to moja druga pasja.
"Zajmują" się nimi jacyś ordynarni faceci, czasem widziałam jak im rzuca coś do żarcia ale ogólnie zwierzaki wyglądają na przygaszone. Parę razy przyjechały też słonie i tygrysy, widziałam je przez kraty w takich samochodach, w których je przywieźli. Równie smutny widok... To są dzikie zwierzęta!

Poza tym wydaje mi się, że zwierzęta dzikie takie jak właśnie słonie, tygrysy NIE POTRZEBUJĄ tresury nawet jeśli by chcieli je klikać (taaa :roll:)

Psy, konie, nawet wielbłądy trochę, to zwierzęta które są bardziej związane z człowiekiem, potrzebują jakiejś pracy i wysiłku. Ale nie na takiej zasadzie na jakiej to się dzieje w cyrku.
Ja po prostu nie wierzę w cyrk przyjazny zwierzętom.

tak wiem znowu off, pewnie na dogo gdzieś już jest temat o cyrku

a akurat kucyk p. Wajdy nie budzi we mnie sprzeciwu - bardzo mi się podoba i z pewnością nie jest do niczego zmuszany :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...