Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi Agnieszka z Tajem oraz te psy w innych edycjach bardzo się podobały, a wracając do tematu Agnieszki to kompletnie nie rozumiem wypowiedzi Wojewódzkiego.... Zastanawiam się co on myśli, ze mówi ze on tak bardzo kocha zwierzęta, przecież lepiej żeby pies pracował z właścicielem niż nie mówiąc już o łańcuchu i budzie tylko leżeć nieustannie na kanapie. Zdziwiło mnie tylko, ze tak mało psów było w tym programie :)

Link to comment
Share on other sites

Bo tego wiekszosc osob, ktore znaja sie na pracy z psem i z innymi zwierzetami, nie zrozumie. Co moze byc fajniejszego od pracy z wlasnym psem? Pracy, ktora przynosi radosc nie tylko wlascicielowi, ale takze (a raczej przede wszystkim) psu.


PS. ta Miśka z któregoś z pierwszych odcinków "Mam talent" jest bardzo podobna do mojej Fionki- tylko moja jest chyba ciut niższa i dluzsza. Jak w domu ja ogladałysmy to sie smiałysmy ze ktos nam Fionke ukradł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Ta, zapomnialy... Lepiej o psie niz o wezu... ;)

Hehe, chyba z 50ty raz to samo ;p

Za to tego nie bylo :diabloti:

[URL]http://dziendobrytvn.plejada.pl/28,11016,wideo,,55795,taniec_z_psem,aktualnosci_detal.html[/URL]

;p[/quote]
[B][I] Tai to typowa gwiazda :evil_lol: zero stresu przed kamerami :eviltong:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']Bo tego wiekszosc osob, ktore znaja sie na pracy z psem i z innymi zwierzetami, nie zrozumie. Co moze byc fajniejszego od pracy z wlasnym psem? Pracy, ktora przynosi radosc nie tylko wlascicielowi, ale takze (a raczej przede wszystkim) psu.[/quote]

Święta prawda :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Też mnie to martwi.. Wielki boom na bc na pewno bardzo zaszkodzi rasie i poszczególnym psiakom. Kurczę, czemu ludzie nic o rasie nie poczytają zanim zechcą psa? Naprawdę myślą, że pies to tak automatycznie będzie tańczył, biegał i skakał, a potem to tylko się go wyłączy i spokój? :shake: Ale bądźmy dobrej myśli, może aż tylu naiwnych nie ma.

A występ Taia i Agnieszki świetny, trzymam za nich kciuki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja uwazam ze zwierzeta w takim programie nie powiny wystepowac. Ze bordery maja talent to wszyscy, ktorzy maja o tym wiedziec- wiedza.
A reszta bedzie teraz kupowala, zeby samemu sprobowac:angryy:
Psie i inne zwierzece wystepy to powinna byc inna bajka.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A ja uwazam ze zwierzeta w takim programie nie powiny wystepowac. Ze bordery maja talent to wszyscy, ktorzy maja o tym wiedziec- wiedza.
A reszta bedzie teraz kupowala, zeby samemu sprobowac:angryy:
Psie i inne zwierzece wystepy to powinna byc inna bajka.[/QUOTE]

Z jednej strony masz rację - niedobrze będzie, jeśli nagle wybuchnie moda na bordery. Z drugiej - przeciętny zjadacz chleba nie ma pojęcia, że z psem można robić coś więcej niż chodzić naokoło bloku. Programy o zwierzątkach nie zawsze mają wzięcie, a "Mam talent" ma dużą oglądalność i każdy zobaczy, że pies nie tylko "sra i szczeka", jak dużo osób uważa, ale też coś robi, że wspólna praca może prowadzić do wspaniałych sukcesów. Dobrze jest promować pracę z psem, pokazuje to, że to bardzo inteligentne zwierzęta, zdolne do współdziałania z człowiekiem...

Link to comment
Share on other sites

zmierzchnica napisała: " (...) i każdy zobaczy, że pies nie tylko "sra i szczeka", jak dużo osób uważa, ale też coś robi (...)"

No tak - jeszcze zjada mnóstwo rzeczy i pilnuje, a także - w przypadku takich osób - próbuje zdjąć sobie łańcuch z szyi...

Link to comment
Share on other sites

Nie podobają mi się psy w mam talent, dlaczego? Bo jaki tam jest pokazany talent? To wszystko umiejętności psa, właściciel nie ma talentu(mnóstwo osób jest w stanie nauczyć psa takich sztuczek), a w dogdancingu są dużo lepsi ludzie, którzy ćwiczą nie dla wygranej w takim komercyjnym programie.
Ja mam talent traktuje bardziej na zasadzie tego, że ktoś faktycznie pokazuje coś niespotykanego, w czym jest świetny, a nie przychodzi się z psem, którego setki ludzi mogło tak przygotować/lub lepiej. Tylko, w tv taniec z psem nie jest tak rozpowszechniony, najpewniej jury nie miało z czymś takim za często bądź w cale do czynienia, dlatego może im się to podobać i uważają to za talent.

Link to comment
Share on other sites

vpassione - no nie wiem czy setki ludzi mogłyby tak nauczyć psa :roll:
nie chodzi tylko o nauczenie psa różnych sztuczek ale też o idealne zgranie właściciela z psem, może w gronie Dogomaniaków jest sporo ludzi, którzy szkolą swoje psy i robią z nimi sztuczki ale to jest jakiś ułamek procenta wszystkich psów :p

nawet gdzieś kiedyś się wypowiadałam o brytyjskim Mam Talent i o psie który też zaprezentował taniec, że jest SUPER ale takich psów jest mnóstwo i nie jest trudno nauczyć tego wszystkiego bordera - chyba zmieniam zdanie - bo nie chodzi tylko o nauczenie tego wszystkiego psa ale też o harmonię pies-przewodnik, poza tym te psy to mały odsetek wszystkich. ot. kajam się.

Czy Twój pies umie to wszystko ? :razz:
jesteś pewna, że tak łatwo by Wam te wszystkie sztuczki przyszły? :razz:

ej halo , nie możecie oskarżać Agnieszki za to, że teraz bc staną się bardziej popularne itd, to absurd, wg mnie to jest też promocja dla psich sportów i ogólnie dla robienia 'czegoś' z psem

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa - też tak sądzę, wcale nie jest łatwo czegoś nauczyć psa, zgrać się z nim i wystąpić. A jeśli ktoś się oburza, że "jego pies też tak umie", to może przecież wystąpić w następnej edycji programu... Na dogo sporo osób z psami ćwiczy, ale w porównaniu z wszystkimi Polakami, dla których pies albo pilnuje podwórka albo robi w domu za poduszkę, to Agnieszka odniosła spory sukces i nie boi się tego pokazać. A że wybrała taki sposób promowania się - to jej sprawa, mi się to akurat podobało :cool3:

I nikt jej nie oskarża przecież o popularność bc ;) Tylko ludzie zwykle zachowują się jak owieczki w stadzie, "pani z telewizji ma takiego psa i był fajny, to ja też kupię". Wydaje im się, że pies sam z siebie wszystko umie, tak jak labki same z siebie są grzeczne i ratują ludzi, a yorki bez pielęgnacji to szczyt elegancji... Ale to ich naiwność i nie wina osoby, która występuje w programie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale parę osób zdaje się pisało, że to źle, że wystąpili bo wszyscy teraz ruszą szturmem po bordery. W hodowlach ich wywalą ale w pseudo przyjmą z otwartymi ramionami. Owszem, to jest złe ale to nie jest 'wina' tego występu. Mieli prawo wystąpić a, że ludzie widząc to od razu lecą po borderowe szczeniaczki to już jest osobna sprawa, że ludzie to ignoranci.

Mój pies też umie sporo sztuczek, wiele z tego co prezentował Tai (haha,nie, odbić nie potrafi :diabloti:) ale w życiu bym z nim nie wystąpiła w takim programie (bo zeżarłby operatora kamery, obszczekał jury i oblał wszystkie ściany a na końcu wystąpil, drąc mordę oczywiście :lol:) i pewnie dużo ludzi też ma tak z psami - że niby psy umieją ale publiczny występ w studio to już co innego. Więc nie ma co mówić, że setki psów to umie. Bo nie umie. Inaczej Mam Talent byłoby wzięte szturmem przez bordery :evil_lol::lol:

No, i ja również życzę powodzenia w programie na żywo! O!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Nie podobają mi się psy w mam talent, dlaczego? Bo jaki tam jest pokazany talent? To wszystko umiejętności psa, właściciel nie ma talentu(mnóstwo osób jest w stanie nauczyć psa takich sztuczek), a w dogdancingu są dużo lepsi ludzie, którzy ćwiczą nie dla wygranej w takim komercyjnym programie.
Ja mam talent traktuje bardziej na zasadzie tego, że ktoś faktycznie pokazuje coś niespotykanego, w czym jest świetny, a nie przychodzi się z psem, którego setki ludzi mogło tak przygotować/lub lepiej. Tylko, w tv taniec z psem nie jest tak rozpowszechniony, najpewniej jury nie miało z czymś takim za często bądź w cale do czynienia, dlatego może im się to podobać i uważają to za talent.[/QUOTE]
Dokładnie, nazwa programu brzmi "Mam [B]Talent[/B]", a do szkolenia psa niepotrzebny jest żaden talent tylko dużo pracy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...