Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podaj mi adres mail prywatny na priv, to ci wysle w poniedzialek ten ktory mi przyslali. zadzwonilam podalam adres mail i przyslali mi dokladny cennik po kilku minutach. najbardziej interesuja mnie strus, konina, jelen, sarna i zoladki wolowe. te pozycje sa najdrozsze.
wolowine, indyka, kurczaka i wieprzowine mam taniej u siebie na bazarze. tych wymienionych nie ma nigdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Mi przysłali tylko cennik biosk + papka warzywno owocowa nie mam tam ceny miesa.
[B]Primex mi nie odpisał raczej im na klientach nie zależy[/B]........[/QUOTE]

Odniosłam takie samo wrażenie... Mi też Primex nie odpisał, co więcej facet na wstępie zrobił mi przydługi wykład o konkurencji! A potem stwierdził, że cennika [B]nie wyśle[/B], bo konkurencja nie śpi! HAHAHA, ubawiłam sie po pachy, bo jak żyję czegoś takiego nie słyszałam hehehe.

Link to comment
Share on other sites

a to ciekawe. Ja również prosiłam o cennik, a zamiast niego dostałam wykład ne temat konkurencji oraz tu cytuję:
" Wspolnie z ekspertami z Danii ustawiamy indywidualny plan karmienia Barfem na 14 dni Psy hodowanie 100% na naszej karmie zdobyly 3 zlote medale na Miedzynarodowce w Bratyslawie.
Nasze produkty mamy w 500g, 1 kg, 2 kg i 4 kg Eksporujemy ca 100 ton Barfa miesiecznie. Nasze produkty robione sa wylacznie z miesa dla ludzi (zadne odpady, czy skrawki). Jestesmy jedynymi prawdziwymi producentami BARFA (mamy opatentowana nazwe BARF w Polsce."


tym bardziej dziwi mnie, że taki barfowy potentat :) tak OLEWA klientów


swoją drogą - miałam ten produkt na wypróbowanie. Mięsa to ja tam nie znalazłam nawet grama.

Link to comment
Share on other sites

Primex juz zawojowal rynek skandynawski. w polsce im sie juz nie oplaca. po co maja wysylac male partie i problemu miec tylko z dostawami jezeli moga tony eksportowac gdzies tam? u nas z tego co widze jest problem z dystrybutorami. zadzwonilam do bioska, facet mily, uprzejmy, szybciutko dostalam pelny cennik. nie ma problemu z dowozem jakichs 20kg do warszawy. wiec czyszcze zamrazalnik i bede zamawiac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak czytam o tych kostkach i zastanawiam sie czy mozna poprostu zmielic miesko z warzywami i karmic tym psa, oczywiscie dajac mu oprocz tego kosci? Chodzi o to ze typowej papki warzywnej(nawet z dodatkiem miesa czy podrobow) to moj Loliszon nie ruszy i tak dumam i dumam jak tego wybredniaka karmic.Skoro takie kostki sa jako karma to chyba nie musze psu zawsze dawac oddzielnie warzyw i oddzielnie miesa.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób praktykujących żywienie BARFem w kostkach. Czytałam o tradycyjnym BARFie- że pies się w końcu najada itp- czy z tym w kostkach jest tak samo?? patrząc po zalecanych dawkach dziennych to pewnie nie bardzo?:(

na zwyklego barfa z wielu powodów się nie zdecyduje, także pomyślałam o tych kosteczkach..

na stronach primexu i biosku nie ma info żeby gdzieś w 3mieście to było dostępne.. Może ktoś ma jakieś informacje?? jeszcze będę jutro dzwonić do nich.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Sylwia M.']Mam namiary na tani [B]Barf [/B]w kostkach (na terenie Warszawy i Łomianek) nie wiem, czy tu mogę podać? Jak ktoś chce, to proszę pisać na PW. Cena kostki 250 gr wołowej 0,50 gr, a kurczak z kośćmi +wołowina 0,35 gr. Moje suczki już jedzą i bardzo im smakuje :)[/QUOTE]

A kto jest producentem tych karm? Mogłabyś podać nr weterynaryjny z opakowania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia M.']Numer weterynaryjny: 10168306 producent P.P.H.U. "KACPER" . Dlaczego pytasz o numer? Czy, to jest istotne? Jestem ciekawa?[/QUOTE]

czyli to jest to samo co ja kupilam z firmy [URL="http://www.ecokarma.pl"]www.ecokarma.pl[/URL] o ktorej tez juz byla mowa. Jak pamietam producentem rowniez jest firma Kacper.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...