Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieska']Dziś jest 24 września - mogę prosić o obiecane namiary? :cool3:[/quote]
Witam
Punkt, gdzie można się będzie zaopatrzyć w karmę we Wrocławiu to ul. Hallera 184. Jeszcze niestety nie ma tam zamrażarki, bo musimy ją tam przewieźć. Ten punkt obsługiwany będzie przez studenta (moje osobiste dziecko, :lol: ) i raz na dwa tygodnie będziemy tam zawozić zamówioną karmę. Karmę można zamawiać u nas w firmie (032 2201258 ) przy zamówieniu podam numer telefonu syna, żeby można umówić się na odbiór zamówienia. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Witam
Punkt, gdzie można się będzie zaopatrzyć w karmę we Wrocławiu to ul. Hallera 184. Jeszcze niestety nie ma tam zamrażarki, bo musimy ją tam przewieźć. Ten punkt obsługiwany będzie przez studenta (moje osobiste dziecko, :lol: ) i raz na dwa tygodnie będziemy tam zawozić zamówioną karmę. Karmę można zamawiać u nas w firmie (032 2201258 ) przy zamówieniu podam numer telefonu syna, żeby można umówić się na odbiór zamówienia. Pozdrawiam :)[/quote]

Super, całkiem blisko :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ja dzisiaj zakupiłam suczy na wystawie kilogram :) Wciągnęła aż miło :) Zobaczymy czy nie będzie sensacji żołądkowo/skórnych. Świetnie, że będzie można kupić we Wro :)[/quote]
A co zakupiłaś? Bo moja psica uwielbia kurczaka, ale dzień po podaniu zjada do krwi swój własny kuperek, bo jest straszną alergiczką :( Mam nadzieję, że Twoja sunia nie ma alergii - wtedy gwarantuję, że nie będzie ŻADNYCH sensacji :)
Ja poradziłam sobie z alergią mojej psicy podając jej wołowinę z indykiem. No i, rzecz jasna, strasznie śmierdzące żołądki wołowe :) Pozdrawiam i czekam na opinię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Zakupiłam wołowo-drobiowe kostki :) Ze skórą chyba ok, chociaż nie wiem do końca, bo ostatnio ma ciągle jakieś alergie :shake: Ale kupale robi na każdym spacerze :-o czy to normalne na początku?[/quote]

Na początku przestawiania na barfa możliwe są różne zmiany w wypróżnianiu się przez psiaka. Jeśli nie jest to biegunka, to wszystko ok. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']trzeba dodac oleju (ja dodaje oliwe lub olej lniany) ,warzyw,jogurt czasem i kupki beda ok;)[/quote]
To prawda. Oleje i jogurty pomagają rozluźnić kupki, ale nie wolno przesadzić. Jedną z wielu zalet Barfa jest to, że nasz pupil musi się wysilić robiąc kupkę. Wtedy w sposób naturalny oczyszcza swoje gruczoły okołoodbytnicze, i w ten sposób zapobiega ich zablokowaniu, a tym samym zapobiega nieprzyjemnej interwencji weterynarza.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']trzeba dodac oleju (ja dodaje oliwe lub olej lniany) ,warzyw,jogurt czasem i kupki beda ok;)[/quote]
To prawda. Oleje i jogurty pomagają rozluźnić kupki, ale nie wolno przesadzić. Jedną z wielu zalet Barfa jest to, że nasz pupil musi się wysilić robiąc kupkę. Wtedy w sposób naturalny oczyszcza swoje gruczoły okołoodbytnicze, i w ten sposób zapobiega ich zablokowaniu, a tym samym zapobiega nieprzyjemnej interwencji weterynarza.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja na wystawie w Kielcach obkupiłam się w barfowe gotowce marki BIOSK - Biologicznie Odpowiednia Surowa Karma, wreszcie coś do wymówienia po polsku ;) hehe. Maxiu i inne 4łape potwory były baaaardzo zadowolone, pancia również :) Asortyment mają całkiem, całkiem. Ceny do przełknięcia. No i mamy zapas fajnych mrożonek ;]

Link to comment
Share on other sites

Jeana, czy obecna karma BIOSK różni się od poprzedniej Waszej karmy BARF tylko nazwą czy też to jest inna karma o innym składzie?
Na stronie [url]http://www.primex-barf.eu/produkty.php[/url] jest BARF a na stronie [url]http://barf.pl/[/url] jest BIOSK
Wyjaśnij proszę jak to jest.

A może Wy wiecie-adelaimax i Bura

Link to comment
Share on other sites

[B]bulina,[/B] nie wiem dlaczego, ale nie mogę wysłać Ci PW :(, ciągle wyskakuje informacja, że nie odbierasz prywatnych wiadomości...
odpowiem tutaj:
"niestety nie mam pojęcia, ponieważ nie zajmuję się sprzedażą karm. Proponuję zajrzeć na [URL]http://www.biosk.pl/index.php/article/articles/22[/URL] i skontaktować się telefonicznie lub mailowo.
pozdrawiam"

Link to comment
Share on other sites

wlasnie dzwonilam do dystrybutora BIOSK i AS-POL. oni wspolpracuja ze soba, te same ceny, ci sami dystrybutorzy. wyglada na to ze to ten sam producent.
dobra informacja. mozna zamowic u nich beposrednio z dowozem do domu. im wiecej tym taniej. na prosbe przesylaja cenniki detaliczne. potem zamowienie trzeba zlozyc, dogadac termin dostawy i... modlic sie zeby starczylo miejsca w zamrazalniku.
za jakies 2 tyg jak bede miala pusty zamrazalnik zamawiam....maja fajny wybor. jest konina, strus, sarnina i mieso z jelenia. oprocz tego indyk i wolowina. maja tez zoladki krowie mielone, hmmmm, pychotka chyba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...