Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='Lucky.']Rc. Ja bym mogła zmierzyć RD i Rogz, ale nie teraz, bo czekam na paczkę ;)
Może w piątek, chyba że ktoś będzie szybszy :P[/quote]

Nie chodzi o zmierzenie, tylko o zdjęcia, więc jakbyś mogła zrobić zdjęcia, to będę wdzięczna :).

[quote name='kaskaSz']Ja miałam szelki M rogz i M RD i mogę Ci napisać, że taśma rogza była mięciutka, a RD jest sztywniejsza i wydaje się troche szersza. Ja osobiście wolę RD niż rogza. Fot niestety nie mam. Obroża z rogza Lka jest grubsza niż Mka RD, bo ją trzeba przekładać przez to kółko do zapinania smyczy i się robi warstwa taśmy. Rogz mimo tego był przyjmniejszy w dotyku, ale może dlatego, że odkupiłam już używaną, a za czasów nowości nie wiem jaka była :) W obrożach też u mnie wygrywa RD. Mam nadzieję, że pomogłam.
Pzdr.[/quote]

Dziękuje za informacje ;).

Ja na razie jestem na odwyku :evil_lol:, nawet myślę, czy by czegoś nie sprzedać, bo niektóre rzeczy tylko zalegają w pudle :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

łee myslalam ze masz moze jakies zaciski M-ki:-( w zatzask psa nie wcisne:evil_lol:


a tzt nie wiem czy sie zgodzi....:evil_lol:

poprostu szyje na maszynie:evil_lol: a tasmy kupujemy jak znajdziemy cos ciekawego w pasmanteriach, natomiast parciane zamawiane z neta:evil_lol:

Troche trzeba sie natrudzic zeby te wszystkie czesci w sklepach znalezc:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Nie chodzi o zmierzenie, tylko o zdjęcia, więc jakbyś mogła zrobić zdjęcia, to będę wdzięczna :).



Dziękuje za informacje ;).

Ja na razie jestem na odwyku :evil_lol:, nawet myślę, czy by czegoś nie sprzedać, bo niektóre rzeczy tylko zalegają w pudle :cool3:.[/quote]

a co masz ciekawego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']to co masz ciekawego na sprzedaz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


nikt nie widzial zdjec na poprzedniej stronie??:-([/quote]

:D ja widziałam i nie mogę doczekać się tych szelek:multi: i bardzo podoba mi się ta kratka na czerwonej i wzorek na zielonej:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']to co masz ciekawego na sprzedaz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Na razie jeszcze nie wiem, bo się nie zdecydowałam (chyba najlepiej będzie, jak wszystko sprzedam, a potem kupię od nowa to, co naprawdę mi się podoba :lol:), ale mogę napisać już, że wszystko jest w rozmiarze M (rogz), obroże na zatrzask.
Prawdopodobnie pozbędę się kompletu daisy, a reszta stoi jeszcze pod znakiem zapytania.

[quote name='Marta_Ares']
nikt nie widzial zdjec na poprzedniej stronie??:-([/quote]

Ja widziałam! :multi:
Proponuję namówić TZ'a na stworzenie jakieś instrukcji na tworzenie takich cacuszek :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Marta_Ares, to jest cudne :loveu:
RC, jestem za :cool3:


A tak w ogóle RC to musisz mi po pokazywać co tam fajnego masz, bo Mka w sam raz dla Westa, a wyprawkę się już zbiera :cool3:[/quote]

a jesli dobrze pamietam to na dogo ktos w Lki westa ubiera i tez fajnie wyglada ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']a czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat szelek z AMI PLAY tych z odblaskiem no i ogolnie .bo chciala bym kupic dla malamuta i spaniela ale mam watpliwosci co do tej tasmy odblaskowej czy ona po pewnym czsie sie nie pokruszy;)[/QUOTE]

Moja ciocia jest fanka odblaskowych tasm i powiem Ci, ze jescze sie nie spotkalam z taka, ktora by sie nie starla, albo pokruszyla. Wydaje mi sie, ze oni tez wiele innej technologii nie zastosowali. O wiele lepszym rozwiazaniem jest nitka odblaskowa, ktora nie ma duzej powierzchni i sie tak blyskawicznie nie sciera (ocywiscie jest mniej widoczna), albo sprobuj odblaskow z RD co prawda byly juz zdjecia calych popekanych;). Z odblaskami jest dosc ciezko bo psy zazwyczaj dosyc intensywnie testuja akcesoria:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox'][B]gops [/B]serio? :cool3:
Ja mam narazie Rogz`owaty kompecik obroża + smyczka Mka, którą mierzyłam na Wesciaku koleżanki (kolekcjonujemy wyprawke) i były ok...

Ale ta Lka byla na maxa zwężana?

Jednak musze zobaczyć to, co ma RC 'na stanie', bo może coś mnie zainteresuje :cool3:[/quote]

o a jaki masz komplecik ?

tak na maxa zwezony byl ale dosyc fajnie wygladal ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]gops [/B]serio? :cool3:
Ja mam narazie Rogz`owaty kompecik obroża + smyczka Mka, którą mierzyłam na Wesciaku koleżanki (kolekcjonujemy wyprawke) i były ok...

Ale ta Lka byla na maxa zwężana?

Jednak musze zobaczyć to, co ma RC 'na stanie', bo może coś mnie zainteresuje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Amm... żebym ja pamietała z jakiej kolekcji ^^

Mam fotke obroży:
[URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep/_var/gfx/9a58e72db015c1249fd49fa882cf785d.jpg[/URL]

I taka sama smycz.

chciałabym jeszcze obroże/komplet w kolorze zielonym lub niebieskim [SIZE=1](ew. fiolet)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']hehe dziekujemy:loveu: :loveu:[/quote]

pochwal sie prosze moimi szelami ,wtedy ja nie bede musiala wklejac zdjec jak dojda :evil_lol::diabloti:


moje psy sie aparatu boja i co chce zrobic foty nowych rzeczy (troche sie uzbieralo) to mi uciekaja ;)
a i czekam na manmata od [B]drzalki :evil_lol:[/B]
spodobala mi sie ta firma , rzeczywiscie nie zniszalne te obroze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Muszę się niestety poskarżyć na smycz Ruffweara Flat Out Leash ([url=http://www.ruffwear.com/Flat-Out-Leash_2?sc=2&category=15#]Flat Out™ Dog Leash – Hands-free, Waist-worn Lead with Traffic Handle - from Ruff Wear[/url]) - karabinek został przy obroży 6 miesięcznego, 32 kilogramowego malamuta, a ja zostałam z taśmą w ręce :angryy: dobrze że działo się to w parku, a w plecaku miałam zapasową, krótką smycz Red Dingo którą wrzuciłam tam na zasadzie "jakby co" :cool1: Mam nadzieję że Ruffwear uwzględnia reklamacje...

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie zgodzę się na wymianę na taką samą smycz, nie chcę tego przetestować na środku ulicy chociażby :shake: liczę na zwrot gotówki (za 85zł spodziewałam się trwałej smyczy :angryy: ) a jeśli wymiana to zgodziłabym się tylko na ten model [URL="http://www.ruffwear.com/Knot-a-Leash?sc=2&category=15"]Knot-a-Leash™ Dog Leash from Ruff Wear – Climbing rope inspired Lead with Carabiner[/URL] bo mocowanie ma zupełnie inne. Strasznie mi to podniosło ciśnienie :roll:

Na ich oficjalnej stronie znalazłam:

[QUOTE]Ruff Wear Guarantee
Ruff Wear fully guarantees all of our gear against defects in materials and craftsmanship. If you experience any problems with a Ruff Wear product, return it to your original place of purchase. If you need additional assistance, contact Ruff Wear directly at 888-783-3932 or [email][email protected][/email].[/QUOTE]

Jak to będzie w przypadku polskiego dystrybutora i Pełnej Miski - zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Zasady powinny byc takie same, bo to nie dystrybutor, ani PM ponosi koszty, tylko producent, moze to jedynie troche dluzej potrwac, bo producent nie jest polski;). Wydaje mi sie, ze powinno byc ok. Obroze tez masz z tej firmy? Pokazesz:razz:?

Pati dzieki:obrazic::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Zasady powinny byc takie same, bo to nie dystrybutor, ani PM ponosi koszty, tylko producent, moze to jedynie troche dluzej potrwac, bo producent nie jest polski;). Wydaje mi sie, ze powinno byc ok. Obroze tez masz z tej firmy? Pokazesz:razz:?

Pati dzieki:obrazic::evil_lol:[/quote]

Biorąc pod uwagę inne branże - sposób reklamowania w Polsce różni się od tych z Francji czy USA, stąd też moja niepewność :)
Nie mam obroży Ruffweara - zastanawiałam się, ale odpuściłam. Powyrastał ze wszystkiego i w chwili obecnej biega w biało-niebieskiej Manmata, w weekend przyszła czerwona EzyDoga i dwa łańcuszki Rogza. Plus obroża w smoki od Taks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...