Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Sweetaśna']kurcze za dużo:placz::placz:
a S jest za wąskie:placz:[/quote]

moj ma teraz 29cm (po obcieciu) i jest troche luzu ale da sie przezyc ,na szczescie za 2 miesiace znowy bedzie 32cm :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']moj ma teraz 29cm (po obcieciu) i jest troche luzu ale da sie przezyc ,na szczescie za 2 miesiace znowy bedzie 32cm :evil_lol:[/quote]

mój ma 27-28 jak zarośnięty to może nawet być i ze 30 no ale i tak za duża będzie kurcze... kupiłabym ale nie wiem zobaczę jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Mi się tam z nowej kolekcji nic nie podoba i dobrze :evil_lol:Ale zastanawiałam się nad hibiskusami albo czerwonym odblaskiem. Ma ktoś którąś z tych obróżek? Mogłabym prosić o jakieś zdjęcia? ;)[/quote]

ja mam hibuscusy czerwone a fotki sa jakies 10 stron temu :diabloti::eviltong:
a odblask tez chetnie zobacze :razz:

Link to comment
Share on other sites

Mi się z tych wzorów eMek co już wrzucili to tylko podoba się obroża brązowa z kulkami niebieskimi (ta co ma Warka Basi Bonnie) :cool3: W sumie chyba nie będe kupować, bo się czaiłam na coś bardzoniebieskiego, a nic nie jest idealne tak jakbym chciała :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja czekam aż wrzucą szelki M-ki, Hypno brown :loveu:
I Hypno mid blue...
A tak nawiasem:
Mój "szczeniak" (10 miesięcy :evil_lol:) jest nie reformowalny! Przegryzł już 2 parę szelek... Chyba mu kupie Lupina. Bo się przynajmniej da wymienić:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996']pokaż na piesach ![/quote]

to sa szele sztuk jedna i dla sucz :eviltong: wzorek to czerwone w kosci czy cos takiego
a zdjecia najpierw musze zrobic zeby pokazac :diabloti: pokaze jak dojdzie reszta rzeczy to razem zdjecie zrobie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to sa szele sztuk jedna i dla sucz :eviltong: wzorek to czerwone w kosci czy cos takiego
a zdjecia najpierw musze zrobic zeby pokazac :diabloti: pokaze jak dojdzie reszta rzeczy to razem zdjecie zrobie :razz:[/quote]


gops szaleje na allegro :diabloti:

widziałam, że licytujesz pomarańczowe indiańskie szelki i niebieskie zwykłe :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996']gops szaleje na allegro :diabloti:

widziałam, że licytujesz pomarańczowe indiańskie szelki i niebieskie zwykłe :eviltong:[/quote]

to dla schronu akurat te z allegro :evil_lol:
i kilka obrozy tez dla schronu ;)

dla siebie na allegro narazie nic nie licytuje a te szele rogzowe co teraz kupilam z allegro z licytacji :evil_lol:

zastanawiam sie nad jednymi jeszcze ale chyba dam sobie spokoj bo kasy brakuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to dla schronu akurat te z allegro :evil_lol:
i kilka obrozy tez dla schronu ;)

dla siebie na allegro narazie nic nie licytuje a te szele rogzowe co teraz kupilam z allegro z licytacji :evil_lol:

zastanawiam sie nad jednymi jeszcze ale chyba dam sobie spokoj bo kasy brakuje :roll:[/quote]

jakimi :D za każdym razem jak wchodzę na allegro i chce coś licytować to ty już to robisz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hehe no własnie widziałam ze gops niezle na allegro szaleje:evil_lol: :evil_lol:

Kasia Twoje szelki własnie sie robią:evil_lol:

kupilismy dzisiaj fajna tasme ozdobna, wiec niedlugo nowe obrozki zaciskowe, tym razem na licytacje na zawody, pieniadze zostana przekazane znajomym, ktorzy niedawno mieli pozar w domu:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...