Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

Ja mam malutkiego pieska, a jednak M-ki często na niego pasują, w ogóle ta numeracja jest dośc niska w wielu akcesoriach, tak że niektóre duże psy by musiały xxxl nosić:evil_lol::shake:

Piekne te RD ale niestety, z powodu braku funduszy na Katowickiej byc nie mogłam:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

basia, śliczne :loveu: tylko u mnie pewnie nie ma takich :diabloti:

ja chyba nie mogę chodzić do zoologicznych, wczoraj byłam i znowu chce kupic nowa obroże, ale sie powstrzymam :eviltong:
a przy okazji jak byłam to widziałam taka obroze jak my mamy dla Axela tylko mniejszy rozmiar a jak kupowaliśmy nasza to nie bylo :placz:
byłaby w sam raz a to co teraz mamy to troche za duza.

Link to comment
Share on other sites

Pomoze ktos? Chciałam młodej kupić "na urodziny" szelki z Rogza. w jednym zoologu są tańsze nawet niż w necie odblask. I mialy byc czerwone, ale nie ma, bo importer rogza z wawy ma pustki i moga byc nawet za miesiac dopiero. ale na teraz sa rozowe i brazowe. rozowe sa swietne, kupilabym je, gdyby nie fakt, ze musze dokupic wtedy rozowa smycz, bo pomaranczowy summertime chyba nie pasuje....

Link to comment
Share on other sites

Ma ktos z Was może Muscaty takie parciane, w czerwono-zielono-żółte(pomarańczowe?) wzorki podobne do niczego na czarnym tle? :razz: z czarnymi karabińczykami/kółeczkami.
Widziałm dzis w zoologu. Fajny komplecik szelki+smycz regulowana za ok 30zł :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że na pewno już ktoś o tym pisał, ale znaleźć nie mogę: czy znacie jakieś dobrze widoczne przy jak najmniejszej ilości światła odblaskowe obroże? Czy RedDingo jest dobrze widoczne? Pomóżcie proszę. Zdjęcia mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

W kwestii odblaskow to przypominam, ze on nie swieci tylko odblaskuje, przy malej ilosci swiatla sa praktycznie niewidoczne, ale jak np jedzie samochod, przchodzi sie pod lampa, czy robi zdjecie to wtedy je ewidentnie widac. Czy wpleciona jest mala niteczka, czy naklejony wielki pasek to i tak nie bedzie swiecic tylko odblaskiwac, przy malej ilosci swiatla nie ma na co liczyc;).

Super te RD:loveu:, ale ja zamawiam ED i koniec na tym:diabloti:.

Do pomaranczowej summertime wez koniecznie takie:

[url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//image_func.php?img=gfx/4e2196e5152ff980cbb0268734362ecf.jpg&maxwidth=250[/url]

[SIZE="1"]Przepraszam, ze nie pisze nick'ow, ale przez brak multicytatu nie pamietam kto co napisal:oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote]W kwestii odblaskow to przypominam, ze on nie swieci tylko odblaskuje, przy malej ilosci swiatla sa praktycznie niewidoczne, ale jak np jedzie samochod, przchodzi sie pod lampa, czy robi zdjecie to wtedy je ewidentnie widac. Czy wpleciona jest mala niteczka, czy naklejony wielki pasek to i tak nie bedzie swiecic tylko odblaskiwac, przy malej ilosci swiatla nie ma na co liczyc;-).[/quote]

Wiem, wiem ;) . Szukam takiej, która będzie tak odbijała światło, by było ono najlepiej widoczne. Duży odblask=większa powierzchnia odbijająca światło=lepiej to odbite światło widać=łatwiej je dostrzec. :)

Link to comment
Share on other sites

Im wiekszy odblask tym wieksze odbicie, problem w tym, ze naklejone tasmy odblaskowe scieraja sie w niesamowitym tepie i tak naprawde sprawdzaja sie tylko te male niteczki powplatane w akcesoria, sek w tym, ze te juz nie daja takiego efektu... Moze lepiej obroza z diodami?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Im wiekszy odblask tym wieksze odbicie, problem w tym, ze naklejone tasmy odblaskowe scieraja sie w niesamowitym tepie i tak naprawde sprawdzaja sie tylko te male niteczki powplatane w akcesoria, sek w tym, ze te juz nie daja takiego efektu... Moze lepiej obroza z diodami?:razz:[/quote]

Możliwe, że nie będę miała wyboru, chociaż świecące strasznie mnie denerwują :roll:.
RD jest mniej, tak samo czy bardziej widoczna od Rogza z nitką?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...