Jump to content
Dogomania

Malwina i Fart w nowym domu u lawini.


ZUZANNA11

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od 400 wzwyż + transport na allegro. Może ktoś wie gdzie można taniej nabyć, lub lepsza w tej cenie (z przedsionkeim).

[URL="http://allegro.pl/item464681905_duza_buda_dla_twojego_przyjaciela_xl.html"]DUŻA BUDA DLA TWOJEGO PRZYJACIELA XL (464681905) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
Transport 100, ale warto przez kuriera taniej załatwić. Może ktoś ma podpisaną umowę z jakimś kurierem?

Link to comment
Share on other sites

Najlepsza taka z przedsionkiem. Nie wieje tak bardzo do środka. A pogoda nieciekawa się robi. Rozmiar; im większa tym lepsza, bo nie wiadomo, jaki pies będzie następny. Jeśli Malwina ma być na DT, a nie w hotelu, to koszt jej utrzymania nie będzie tak duży. Powiedzmy 150 zł miesięcznie. Mogę wiec wpłacić teraz 60 zł, za dwa miesiące z góry. Czy ktoś jeszcze w razie potrzeby tak może? Uważam, że lepiej zainwestować w lepszą i większa budę. To inwestycja na długie lata.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, więc reasumujmy. Ja daję 50 złotych, Mtf Zalesie 100 złotych, Magda 222 50 złotych, Zuzka 50 złotych to już 250 złotych. A jak z resztą bo ja już się nie łapię? Jutro nie pojadę po tę budę bo będę mieć transport po 20 dopiero, a w sobotę mam jechać po klatkę na Paluch wstępnie, a to zupełnie w inną stronę niż Trakt Lubelski na którym wypatrzyłam te budy w sprzedaży od zaraz. A czy ktoś posiada konto na które można wpłacać pieniądze? Już się w tym wszystkim gubię powoli.

Link to comment
Share on other sites

Może coś takiego tylko większego wypatrzysz w rozsądnej cenie:

[URL="http://allegro.pl/item464681905_duza_buda_dla_twojego_przyjaciela_xl.html"]DUŻA BUDA DLA TWOJEGO PRZYJACIELA XL (464681905) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Troszkę szkoda mi jej z młodym do budy bez przedsionka. Małe wylezie i nie będzie potrafiło wrócić, a już za niedługo może śnieg padać.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiem co Wy o tym myślicie, ale ja proponuję zrzucić się na dobrą budę która będzie wykorzystywana także przez inne psiaki oraz karmę. Uważam, że jeśli zakupimy w 1 miesiącu budę oraz 15 kg karmy to będzie ok. W kolejnym miesiącu możemy złożyć się na większą ilość karmy, szczepienia dla maluszka i Maliny. A w jeszcze następnym zbierać na sterylkę dla Maliny. Dużym plusem jest brak opłaty za hotelik, więc lepiej można zadbać od strony weterynaryjnej. Można zakupić lepszą karmę w którymś ze sklepów internetowych. Wysyłkę skierować na Rafali. Jeśli Malina nie znajdzie szybko domku (czego jej nie życzę), to jej utrzymanie w kolejnych miesiącach nie będzie zbyt kosztowne. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja mam sukę przed kolano do 10 kg i zjada miesięcznie ok. 7 kg suchej karmy. Lepsza karma kosztuje w sklepie w Warszawie ok 18-20 zł za 0,5-1 kg. Przy większej ilości cena maleje. Malwina jest karmiąca, więc powinna zjadać większe ilości. Mam nadzieję, że kurczaka z ryżem Rafali już we własnym zakresie zorganizuje Osobiscie zaopatruję się w karmę w sklepie internetowym kuchniapupila.pl. Wydaje mi się, że mają dobre ceny. Jeśli ktoś zna tańszy sklep, to lepiej. Suka potrzebuje karmę z dużą ilością białka i minerałami. Dobre są karmy kaloryczne dla szczeniaków: proponuję luźno:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[U][COLOR=black][FONT=Verdana]Purina Dog Chow Active - 15 kg = 99,70 zł (cena za 1 kg = 6,64) [/FONT][/COLOR][/U][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Karma dla dorosłych, aktywnych psów. Pełnowartościowa i wysokokaloryczna karma dla aktywnych, pracujących i sportowych psów. Zawiera 30% białka i 16% tłuszczu oraz mieszankę 43 witamin i minerałów. Wysoki poziom białka i antyutleniaczy (witaminy E) pozwala przeciwdziałać szkodliwemu działaniu stresu powstającemu podczas różnych form wysiłku fizycznego. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Skład:
Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego (min. 0,5% pulpy buraczanej), oleje i tłuszcze, minerały, warzywa (min. 0.5% cykorii)
Analiza:
[B]Białko 30%, tłuszcze 16%, popiół 7.5%, węglowodany 2%, woda 9.5%, wapń 1.6%, fosfor 1%[/B] [/FONT][/COLOR]

[U][COLOR=black][FONT=Verdana]Purina Dog Chow Puppy Chicken - 15 kg =114,70 zł (cena za 1 kg = 7,64) [/FONT][/COLOR][/U][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#f72900][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]Pełnowartościowa karma dla psów w wieku szczenięcym i dorastającym. Zawiera 29% białka i 15% tłuszczu oraz mieszankę 43 witamin i minerałów. Wysoka kaloryczność produktu - 3,56 kcal/g EM (energii metabolicznej) zapewnia dostarczenie dużo energii szybko rozwijającemu się organizmowi. Purina Dog Chow Puppy/Junior zawierająca wysokiej jakości białko pomaga zdrowo rosnąć Twojemu psu.
Skład:
Zboża (min. 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% kurczaka), produkty pochodzenia roślinnego (min. 0,5% pulpy buraczanej), ekstrakty białek roślinnych, oleje i tłuszcze, minerały, warzywa (min. 0.5% cykorii)
Analiza:
[B]Białko 29%, tłuszcze 15%, popiół 7.5%, węglowodany 2.5%, woda 9.5%, wapń 1.4%, fosfor 1%[/B] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[U][COLOR=black][FONT=Verdana]Purina Dog Chow Puppy Large Breed - 15 kg = 114,70 zł (cena za 1 kg = 7,64) [/FONT][/COLOR][/U][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dla szczeniąt dużych ras - kompletna karma opracowana specjalnie dla szczeniąt o przeciętnej aktywności. Zawiera 29% białka i 13% tłuszczu oraz niezbędne witaminy i minerały.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Specjalne dobrane składniki dla optymalnego odżywiania:
Nasze doświadczenie i wiedza na temat żywienia zwierząt pozwoliły nam opracować odpowiednią formułę zawierającą optymalny poziom witamin, minerałów i aminokwasów. Dzięki temu nasza karma dostarcza niezbędne substancje odżywcze Twojemu psu na każdym etapie jego życia. Nasza formuła zawiera kompozycję zdrowotnych składników: kurczak, niezbędne kwasy tłuszczowe, zboża, cykoria i pulpa buraczana.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dwa rodzaje granulek dla zdrowego, przyjemnego żucia:
Zmieszaliśm granulki o standardowej wielkości ze specjalnymi mięsnymi granulkami, które zostały stworzone dla dużych psów. Ich struktura i kształt zachęcają psy do dłuższego przeżuwania i wyrabiają u nich prawidłowy nawyk jedzenia. Hodowcy z całej Europy starannie przetestowali mieszankę granulek, aby potwierdzić, że jest ona odpowiednia dla psów różnych ras.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Składniki:
Zboża (min. 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęciego (min 4% kurczaka), ekstrakty białek roślinnych, oleje i tłuszcze, składniki pochodzenia roślinnego (min. 0,5% pulpy buraczanej), minerały, warzywa (min. 0,5% cykorii), siarczan miedzi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Analiza:
[B]Białko surowe 29%, Tłuszcz surowy 13%, Popiół surowy 7,0%, Włókno surowe 3,0%, Fosfor 1,0%, Wapń 1,4%, Kwas linolowy 2,0%, Glukozamina 0,06%[/B] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...