Jump to content
Dogomania

Karma Hill's


Marta !!!

Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja od przeszło tygodnia karmię Hill's i/d... Zmian była wywołana stwierdzeniem częściowej znt Pies już po strawieniu pierwszego posiłku miał super kupki :) i je ją z apetytem, chociaż wcześniej dawał się za bardzo namówić na suche (Brit, Acana, RC, Husse). Jedyne co mnie przeraża to jej cena i możliwości przerobowe mojego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Wet mi wczoraj powiedział, ze Hills wycofuje się z naszego rynku. Słyszeliście coś o tym?
Mam nadzieję, że to nieprawda. Ja muszę kupować karmę weterynaryjną dla kota i hills ma najlepszy stosunek ilości do ceny. Nie stać mnie na royala... Na hillsa też mnie nie stać, ala jak trzeba to trzeba:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ania_pelka']Wet mi wczoraj powiedział, ze Hills wycofuje się z naszego rynku. Słyszeliście coś o tym?
Mam nadzieję, że to nieprawda. Ja muszę kupować karmę weterynaryjną dla kota i hills ma najlepszy stosunek ilości do ceny. Nie stać mnie na royala... Na hillsa też mnie nie stać, ala jak trzeba to trzeba:)[/QUOTE]

To raczej jakaś fałszywa informacja, przecież hill's wprowadził obecnie na rynek polski nową linię karm Hill's Science Plan Vetessentials

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Ja&Roniuś']My właśnie jesteśmy na etapie kończenia 18 kg worka Hills'a z jagnięciną i ryżem. Super karma naprawde, Roniuś jadł ją z apetytem. Teraz zastanawiam się nad Hills'em Tuna & Rice :cool3: Czy ktoś z Was próbował już ten rodzaj Hills'a? Tzn. czy wasze psiaki próbowały i jakie były efekty ;-)[/QUOTE]
Ja swojej suni też kupiłam (na krakvecie) HILL'S SP Canine Adult Tuna & Rice, ale nie chce jej jeść, nie smakuje. Kupy OK, sierść ładna, wszystko byłoby fajnie, gdyby ją JADŁA. Kupiłam 12 kg za prawie 160zł, a mogłam kupić w tej cenie więcej Josery albo Royala i przynajmniej nie musiałabym się martwić tym niejadkiem :angryy: Hill's pachnie łądnie, trochę jak chrupki orzechowe Curly :lol: i kolorem też podobny :lol: no ale widać to nie to, czego oczekuje mój pies. Ech, trudno, szukam dalej idealnej karmy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak uwielbia hillsa tuńczykowego, żadna inna karma mu tak nie smakowała. Przez pierwszy rok jadł hill's z jagnięciną, później próbował Artemis, Ziwipeak, Blue Wilderness i żadnej z nich nie chciał jeść - już myślałam, że suche mu się znudziło i kupiłam na próbę hill's z wołowiną i hill's z tuńczykiem. Wołowina nie za bardzo mu smakowała a tuńczyka zajadał z wielkim smakiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Ja obecnie karmie Hillsem. Wpierw dwa miesiące byla na watrobowej RC,ale nie dawałam rady finansowo,więc przeszła pięc miesięcy temu na Hillsa l/d. Nie wiem,jak Wasze psy,ale moja uwielbia tę karmę.Zreszta ona zjada wszystko,prócz 4fish, śmierdzącej rybą. Teraz zamówiłam worek karmy Hill's Active Longevity Mature Adult 5+ Senior Large. Przyznam,że zamówiłam z jakims tam poczuciem winy,bo nie znam się na karmach, więc kierowałam się zawartoscią l-karnityny i niską zawartością tłuszczu.

I teraz juz nie wiem,w porządku jest tez Hills,czy nie? bo jeżeli nie,to dlaczego i czym mam karmić...przyznam,że prościej mi było wybierac karmę watrobową dla psa,bo wybór był bardzo ograniczony i musialam wybrac spośród pięciu. A teraz mam do wyboru kilkanascie i bądz tu człowieku mądry... Mam wrażenie,że czegokolwiek nie kupie,to w jakis sposób zagroże zdrowiu mojego psa-a to będzie za dużo miedzi,a to za mało cynku,a tłuszczu nigdy w sam raz.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...