Jump to content
Dogomania

Karma Hill's


Marta !!!

Recommended Posts

Co sądzicie o tej karmie? Miał ktoś z was z nią do czynienia-lub z Hillsem wogóle? Znalazłam bardzo korzystną oferte promocyjną (jednorazową niestety) i choć i tak to spory wydatek to rozważam taki manewr.. 18 kg za 200 zł to chyba nie dużo jak na karmę z tej pólki..

Chciałabym się jednak dowiedzieć czegoś więcej na jej temat (nie mogę znaleść żadnej polskiej strony :( ) No i tego jak tolerują ją psy..

Czekam na wieści.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje maluchy jadły tę karmę na samym początku. Wyrosły pięknie ;)

Ale cena mocno mnie zniechęciła i kiedy przyszły do domu, zaczęły jeść nieco tańsze karmy...

Weterynarz, u którego ją kupowałam, zapewniał mnie, że to jedna z najlepszych karm, z najwyższej półki i nawet zachęcał do kupienia czegoś tańszego (wykarmienie trójki szczeniąt sporo kosztowało... :roll: ). Mój weterynarz też o hill'sie dobre rzeczy mówił.

A poczytac można po angielsku

tutaj ;)

Swoją drogą, jakim cudem masz okazję kupić tak tanio?!

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam w necie ofertę jednorazowego zakupu.. Pewnie ktoś kupil i nie potrzebuje albo coś.. POczatkowo myślałam,ze moze termin wazności nie gra lub coś innego ale nie.. Termin do końca tego roku, 18 kg.. Ale jak znam siebie to pewno i tak nie zakupię bo to strasznie drogo, do tego trzebaby zapłacić za wysyłkę.. :(

Aha.. Jest też Adult lamb & Rice w tej samej cenie..

Qrcze no.. Aż żal puścić taką okazję.. :(

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie.. W każdym razie póki co żadnej aukcji nie ma.. :( A okazja chyba naprawdę niecodzienne nie? Raz sie wykosztuję.. Póki młody jeszcze junior chociaz niech ma co najlepsze.. :)

Ps. Dostałam dzi próbki Gilpy !!! Byłam w szoku jak zobaczyłam jaką dużą paczkę mi przysłali !!! Porządna firma !!!! :)

Moze jak Grafowi bedzie smakowała i skarmię to co juz mam - chyba koło 30 kg karmy włączając tego Hillsa.. ;)- to się zdecyduję na Gilpę własnie.. nie mają wersji dla ras dużych-to fakt,ale ludzie tez bardzo ją chwalą.. :

Zobaczymy.. Póki co muszę dokończyć transakcję z Hillsem.. :)

Link to comment
Share on other sites

Marta oplaca sie oplaca ;) To ponoc dobra karma (ja tam sie nie znam ale z opinni innych sadze ze nawet bardzo dobra) ;) Cena normalnie siega prawie 300 zl, wiec prawie oszczedzasz 100 zl.. Niech na ostatnie dnie swojego szczeniactwa zje cos bardzo dobrego :)

Marta ja tak samo.. jak zobaczylam jaka oni pake przyslali to :o :o myslalam ze to bedzie cos malutkiego itp. a oni takie cos.. Tylko szkoda ze nie napisane jest na tych ulotkach dawkowanie tej karmy.. Bede chciala za niedlugo jechac po probki Bewi doga albo belecando tylko nei chce mi sie za bardzo jechac taki kawal autobusem :oops: (wiem wiem len ze mnie :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Własnie przed chwila przywieźli mi Hillsa !!! :) :laola:

Tak mnie korci żeby go otworzy już no.. ;) Ale chyba jednak postąpie tak jak radziliscie.. Najpierw skończę ten zaczęty worek a potem dopiero otworzę Hillsa.. :)

Mam nadzieje,ze mimo wszystko bedzie miał jeszcze potem dobry wpływ na rozwój Grafcia.. :)

Link to comment
Share on other sites

Marta!!! Niedawno kupowałam Hillsa dla ras dużych (ale nie puppy) w hurtowni po jakieś 180-190 zł za worek 18 kg. Wydawało mi się to tanie, ale odpowiedź znalazłam jak przeczytałam gdzie się tę karmę robi. Otóż nie w Stanach, tylko chyba w Belgii, albo w Holandii. Suni nic oczywiście się nie stało, nawet jej smakowało, ale przeszłam z powrotem na Royala.

Link to comment
Share on other sites

Dzurga dokładnego dawkowania nie pamietam.. Ja i tak sie do tego zbytnio nie stosuje.. Graf zjada tyle na ile ma ochotę + gotowane..

Ale zbyt małe nie jest.. Zwłaszcza jak na tej klasy karmę.. Nie chce skłamać ale ponad 400 czy nawet 500 g. :o

Aha.. Hills faktycznie mocno potaniał.. Byłam ostatnio w jednym z poznańskich sklepów zoologicznych i widziałam,zę ceny wahają sie od mniej więcej 220 zł do ok 260 zł Tak + -

Za ten sam 18 kg Junior dla dużych ras musiałbym dać 256 zł

A moze ktoś z was ma dostęp do poznańskiej hurtowni zoologicznej? Gdzie takie się znajdują? Czy prowadzą sprzedaż detaliczną? Dzurga moze ty wiesz?

Ja póki co mam zapas karmy na jakies dobre 3 miechy ale potem znów bedzie trzeba szukać.. Hillsa napewno drugi raz nie kupię (cena :( ) , do Bewi raczej nie chciałabym wracać..

Bardzo spodobała mi się Gilpa.. Nie mają co prawda wersji dla ras dużych ale to chyba pożądna karma, Grafowi smakuje no a mnie BARDZO podoba się polityka firmy.. :)

Napisałam do nich mail z prośbą o próbki.. Nie minęły chyba 2 czy 3 dni a dostałam paczkę - nie jedną małą próbeczkę a cały karton z przeróżnymi rodzajami karm.. !!!!!!! :)

Widać,ze firma dba o klientów.. :)

No ale póki co mam czas.. Zobaczymy.. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie czytam skład hillsa i nie za bardzo podoba mi się znajdująca się tam mączka sojowa.Myslałam,że dobre karmy tego nie mają.Tak poza tym to rozglądam sie po "składach"karmy poniewaz moja dziewczynka ma nadwagę i chciałabym ja odchudzic . :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Znawcą składu karm nie jestem-przyznaję ale jeszcze nie spotkałam się ze złą opinia na temat Hillsa.. Chyba każdy (nawet jeśli sam jej nie podaje) powie,ze to jedna z najlepszych karm.. nawet ponoć lepsza od Eukanuby..

Nie wiem czy mączka sojowa psu szkodzi więc cięzko mi sie do tego odnieść..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...