Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']

[B]Patisia[/B] a czy ty byś się cieszyła, że ktoś ci składa życzenia z okazji hidżry? Wątpię :roll:... Po za tym wyraźnie prosiłam, żeby nie składać mi życzeń z powodu waszego święta :roll:...[/quote]

Ah bonsai droga, nie gniewaj się, nie wiedziałam. ;)

Chyba aż tak bardzo to Cie nie zabolało? :roll:
Wysyłałam do wszystkich takich "znalomszych" .;)

To w takim razie najlepszego z okazji hidżry Ci składam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Alicja[/B] a ty czego tu się obrażasz :crazyeye:? Że niby u ciebie jeszcze nie byłam? Nie smutkaj się, w domu mnie nie było... jeszcze nie zdążyłam nadrobić :roll:... po za tym w niedzielę u ciebie będę, aż mnie będziesz miała dość :diabloti:.

[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:.....na czerwono piszę a ty nie widzisz :mad::diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Alicja[/B] a ty czego tu się obrażasz :crazyeye:? Że niby u ciebie jeszcze nie byłam? Nie smutkaj się, w domu mnie nie było... jeszcze nie zdążyłam nadrobić :roll:... po za tym w niedzielę u ciebie będę, aż mnie będziesz miała dość :diabloti:.

[B]Patisia[/B] muzułmanką też nie jestem :evil_lol:.

[B]Tengusia[/B] jestem zbyt zmęczone, żeby zrozumieć co ty do mnie piszesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Alicja [/B]a co masz na myśli strój traperski :razz:... bo w razie czego będę szła w zaparte, że jestem oryginalnym traperem :evil_lol:. A uparta to ja jestem, matka zawsze mówiła, że mogłabym nauczyć skałę latać "bo JA tak chcę" :evil_lol:.

A siekierki nie posiadam :placz:... duży tasak wam nie wystarczy?

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
cokolwiek co można uznać za traperski strój :p
... siekierke zaposiadamy :diabloti: ogień też :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Alicja [/B]a co masz na myśli strój traperski :razz:... bo w razie czego będę szła w zaparte, że jestem oryginalnym traperem :evil_lol:. A uparta to ja jestem, matka zawsze mówiła, że mogłabym nauczyć skałę latać "bo JA tak chcę" :evil_lol:.

A siekierki nie posiadam :placz:... duży tasak wam nie wystarczy?

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[B]Groszek[/B] tylko pamiętaj o złotych kolumienkach przed budą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Vectra [/B]focham o to, co u Asiaczków wypisywałaś :mad:... A z TZem kłócę się głównie o opiekę nad Smokiem [ty go przewiń, kupę zrobił... NIE, ja go przewijałam rano, TY go przewiń :diabloti:] jak i o życie ogólne...

A tak swoją drogą byłam dzisiaj niesamowicie dumna z dziewczynek. byliśmy wszyscy nad jeziorem - Smok się bawił w piasku, Kamil rzucał Biance kamienie do wody [małą lubi wodę - pewnie dopiero w tym roku ją poznała, bo w zeszłym to ona jeszcze mała była na wakacje], a ja z Birmą siedziałam i pilnowałam Smoka. W pewnym momencie pojawił się pan z szczeniakiem labka - Bianka chciała pobiec się bawić, że jak ją zawołaliśmy to wróciłą do nas i grzecznie nie biegła [ba, po półgodzinnym wpatrywaniu się nawet przestała zwracać większą uwagę :cool3:]. Szczeniaczek też był rewelacyjny - więcej niż 6 miesiecy to on mieć nie mógł, a był niesamowicie usłuchany :loveu:.
Później pojawili się państwo z goldenem [o zaskakującym imieniu Goldi :evil_lol:]. Ryli się prosto na Smoka, więc dziewczynki mi się wkurzyły i obszczekały psa [za co przeprosiłam] i wróciły na zawołanie. Następnie państwo sobie radośnie Goldiego spuścili jakieś 3-4 m od nas. Birma i Bianka siedziały mi grzecznie przy nodze do póki im nie pozwoliłam ruszyć :diabloti:. Stwierdziłam, że obcy pies mi po dziecku skakał nie będzie, a Birma mu nie pozwoli podejsć do Smoka :razz:. Jak pan w końcu ruszył szanowny tyłek po psa to zawołałam dziewczynki [przybiegły odrazu :loveu:] i poczekałam spokojnie aż złapie psa. Sytuacja powtórzyła się 2 razy, aż pani mi powiedziała, żebym je puściła, Goldi nic nie zrobi... uświadomiłam ja, że ten wózek obok nas wcale nie jest pusty, a taki duży pies może zrobić małemu, uczącemu sie chodzić dziecku krzywkę [nawet nie specjalnie - ot, wleciałby taki ok. 40 kg pies na Smoka i co?]. Przyznali rację, zabrali psa [tym razem skutecznie] i usprawiedliwili się, że ich pies sie nie słucha bo młody - dopiero 2 latka ma :diabloti:... Przemilczałam wiek moich dziewczynek jak i cudownego szczeniaczka, który nadal był na plaży kawałek dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']A z TZem kłócę się głównie o opiekę nad Smokiem [ty go przewiń, kupę zrobił... NIE, ja go przewijałam rano, TY go przewiń :diabloti:] jak i o życie ogólne...[/quote]
No [B]Vectra[/B], teraz to Ci już tylko jedno pozostało[B] :diabloti:[/B] :turn-l:
To ja siem wolę już nie kłócić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No [B]Vectra[/B], teraz to Ci już tylko jedno pozostało[B] :diabloti:[/B] :turn-l:
To ja siem wolę już nie kłócić :eviltong:[/quote]

spoko , kłótnia o dzieciach których nie mamy też była :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:

A Ty czytaj posty stonko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ania[/B] wydało się, jak się do sprawdzianów uczysz :diabloti:...

[B]Jbk[/B] na pewno nie będzie chciał, co by mamusia pomogła? :evil_lol:

[B]Vectra[/B] kiedy te kłótnie o przewijanie, kiedy dziecko radośnie śmierdzi obok nas są najlepsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć!!!!

przyszłam, wiem co słychać:evil_lol:


[quote name='jbk']Jakież to szczęście mieć potomka, który już kupy do pieluchy nie robi..... A gdyby nawet wydarzył mu się wypadek, to sam za sobą sprzątnie :diabloti:[/quote]


i zgadzam się absolutnie....

A.

Link to comment
Share on other sites

[B]Vectra[/B] widzisz jak to jest, kiedy ktoś słucha tylko jednym uchem :roll:... już i tak jest dobrze - ja tylko otwieram drzwi do łazienki, a mały sam ściąga ciuszki, podchodzi do wanny coby go wsadzić, wypina tyłek do umycia, a na koniec [jak już go wytrę] pomaga mi założyć pieluszkę... tak tylko sobie siedzę i się zastanawiam... CZY ON NIE MOŻE SAM TEGO TYŁKA MYĆ :diabloti:. Ja go już będę sama rozbierać, ganiać po całym domu, co by do wanny wsadzić, męczyć się z wijącym Smokiem przy zakładaniu pieluszki... tylko nich on sam siebie myje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...