Jump to content
Dogomania

Słonko - wygrała z chorobą i ma nowy, kochający domek ! :)


_bubu_

Recommended Posts

[SIZE=3][I][B]Słonko to 6-miesięczna kicia w ciężkim stanie . Walczy o życie w lecznicy. Jest bardzo słabiutka i odwodniona, do tego chudziutka jak szkielecik :(
Nie chce jeśc ani pić, ma żółtaczke i jest poważnie zarobaczona tasiemcem. Do tego 2 dni temu prawdopodobnie poroniła.
Słonko ma też problemy z oddychaniem . Dostaje leki, kroplówki i leży słabiutka na termoforku, z przymkniętymi oczkami . My możemy tylko czekać..
Prosimy o wsparcie dla kici - aby opłacać jej leczenie , potrzebne są bazarki.

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/9025/dsc0098zk1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4861/dsc0112vc7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2644/dsc0099eo7.jpg[/IMG]






[/B][/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biedulka :-(
na zdjęciach tego nie widać, ale ona jest okropnie chudziutka, a do tego taka malutka, jeszcze nic dobrego jej w życiu nie spotkało :-(
jak w takim maleńkim ciałku mogło się zmieścić tyle nieszczęść :placz:
Słonko, słodziaczku nie poddawaj się! walcz dzielnie!

Link to comment
Share on other sites

myślę, że można ją odwiedzić,
ja byłam u niej wczoraj i dzisiaj, ale przez kolejne 4 dni mnie nie będzie, bo wyjeżdżam i myślę, że bubu nie miała by nic przeciwko, żeby ktoś jeszcze odwiedził Słonko :lol:
co do jedzenia to chyba ma jakąś dietę, ale i tak nic nie je, ani nie pije :shake:
dzisiaj dawałyśmy jej specjalny budyń dla rekonwalescentów i prawie nic nie tknęła :-(
nadal jest na kroplówkach ..
i nadal brzydko kaszle i ma zatkany nosek :-(
ale wszyscy zgodnie stwierdzili, że dzisiaj czuje się troszeczkę lepiej
(tzn. weci, bubu i ja)
dlatego trzymajcie za kicię kciuki bardzo, bardzo mocno i odwiedzajcie ją,
jak zobaczy, że komuś na niej zależy to na pewno się nie podda!
przynajmniej taką mam nadzieję ..

Link to comment
Share on other sites

kicia napewno polubi odwiedziny pinczerki ;) peate a czy bubu wpominaŁa Ci o incydencie wczoraj w nocy pod lecznicą ?? ...
Ja też kiciusię odwiedzam, narazie nie paŁa entuzjazmem ;) ale mam nadzieję że się otworzy na ludzi. teraz pewnie ją wszystko boli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']kicia napewno polubi odwiedziny pinczerki ;) peate a czy bubu wpominaŁa Ci o incydencie wczoraj w nocy pod lecznicą ?? ...
Ja też kiciusię odwiedzam, narazie nie paŁa entuzjazmem ;) ale mam nadzieję że się otworzy na ludzi. teraz pewnie ją wszystko boli.[/quote]

tak wspominała, jakaś głupia ta baba :stupid:, ale słyszałam, że ona często ma jakieś problemy z niczego ;)

a co do kici to nawet nie śmiałabym pomyśleć, że Ty - Mama Wszystkich Zwierzaków do niej nie zaglądasz ;)
super, niech widzi, że ludzie się nią interesują, że nie żyje na marne :-(

Link to comment
Share on other sites

Biedna ta kiciunia.
Dziewczyny przepraszam, jeżeli zabrzmi to jak wymądrzanie, ale czy kicia miała zrobione prześwietlenie? Może po porodzie jej jeszcze coś zostało i dlatego ma problemy z oddychaniem? Kiedyś tak miała jedna z moich koteczek i dopiero za pomocą leków się oczyściła i później zaczęla dochodzić do siebie.

Trzymam mocno kciuki za malutką. Faktycznie podobna jest do mojej Arii.

Link to comment
Share on other sites

Słonko dzisiaj czuje sie troche lepiej, zaczyna jeść :sweetCyb:
Miała powtarzane USG i bedzie też powtarzane RTG klatki piersiowej bo problemy z oddychaniem są niepokojace. Musi też być jak najszybciej wysterylizowana bo coś tam się dzieje niedobrego , ale musi najpierw nabrać troszke sił bo jest za słabiutka na zabieg.

Link to comment
Share on other sites

SŁonko zjadŁa wszystko co do ostatniej kropelki :) potem drapaŁa dość dŁugo w kuwecie aż wreszcie zrobiŁa co miaŁa do zrobienia :) a na koniec przy gŁaskaniu zamruczaŁa przymilnie. To już nie ta sama kicia :) jest dużo dużo lepiej.

J. obiecaŁa doglądać podkŁadów co by ligliny nie wcisnęli co poniektórzy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...