Jump to content
Dogomania

Wwa - Wyżeł! Pomóżcie piękny,młody pies już MA DOM :)


joaaa

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu: Samirek. Potwierdzam - wyzelki lubia ciepelko. Mialam przyjemnosc goscic taka jedna WNK pare lat temu- sama widzialam ze nos w skwarki to wlasnie od kominka, nie mowiac juz o tym ze ''wedrowala'' za piecykiem olejowym z uporem osiolka, pomimo kocykow, to ona tez przesuwala sie symetrycznie z zolwiem pustynnym po podlodze podazajac za plama sloneczna..... Cos w stylu lampy i cmy ;).

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam zapytac.Czy dla Samirka mieszkanie w miescie bedzie odpowiednie?Bo w tej dzielnicy co mieszka ta Pani to sa bloki....
Jak macie jeszcze pytania to pisac o co mam pytac:razz:
Mam materialy z vet servisu o kastracji to tez zabiore zeby ta Pani mogla sie zapoznac na czym polega taki zabieg i jakie sa plusy bo znajac zycie malo kto jest tego swiadomy:roll::)
Kurcze mam stresa chyba:oops:Tak bym chiala zeby to byl dobry domek dla Samirka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Pani za jakiś czas planuje się przenieść do domku, a teraz chce zabierać ze sobą Samira do stadniny, gdzie ma 2 konie. Mieszkanie jest, jeśli dobrze pamiętam na 1 piętrze.
Cockermaniaczka jesteś bardzo dobrze przygotowana :cool3:[/quote]
O to swietnie:pJak pani ma konie to musi miec dobre serducho,nie znam osoby co kocha konie i jest be:evil_lol::eviltong:
Heh staram sie:cool3:


Ahaa bo zapomne.
Ja bede dopiero po 22 na necie;(
Moj nr 602302140 jak by cos;)
Justyna wysle ci smsa z chociaz krotka informacja jak bylo;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem tak happy ze az nie moge hihi:loveu::multi:
Bylam prawie 4 godziny u tych Pan:loveu:I 4 godziny rozmawialysmy o psach:lol:
Dom spokojny,bez malych dzieci,bez innych zwierzakow -oprocz dwoch koni w stajni :cool3:
Panie mialy juz psinke,bokserke ktora odeszla 3 lata temu po dlugiej chorobie nowotworowej:-(Oprocz tego mialy gryzonie rybki i papuzki:loveu:
Kazdy koszt leczenia bedzie pokryty jesli bedzie trzeba,kastracja obowiazkowa:p
Karme to juz wg waszych wskazan,ale polecilam te lepsze typu Brit,Acana,AFN,Royal:eviltong:
Ania-przyszla wlascicielka Samirka jest chetna na szkolenie w Wesolej Lapce ktora ma w Czestochowie instruktora:pAle to jak juz Samirek sie zadomowi:p
Co do wakacji o ile wogole bo 2 konie to obowiazek jednak-psiak jedzie z Paniami albo mama Ani zostaje:lol:
Na psinke czeka juz super legowisko,zabawki,smaczki,smyczka,obrozka,miseczki nawet szczotki:p
Panie sa pogodzone z tym ze psiak moze brudzic w domu,moze cos zniszczyc,moze miec problemy behawioralne.
Ale sa gotowe podjac sie opieki nad nim i okazac mu dwa mega duuze serduszka pelne milosci:loveu::loveu:
Dawno juz nie rozmawialam z tak wspanialymi i cieplymi osobami:loveu:
Psiak jak sie przyzwyczai bedzie zabierany do stadniny wiec bedzie mial gdzie pobiegac:p

Samir skarbie masz wielkie szczescie:loveu:

Jak chcecie cos jeszcze wiedziec to pytac bo ja jestem tak zakrecona dzisiaj ze szok hhihi:loveu:
A i imie zostaje:D

Samirku jutro zaczyna sie nowe zycie:)
Badz grzeczny dla nowej Panci:)Ania juz Cie kocha:]

A bo zapomnialam hihi
Wyzly sie trymuje?Bo Ania pytala i nie wiedzialam<oops>

Link to comment
Share on other sites

Cześc wszystkim osobom o wielkich sercach, od dzisiaj jestem ludziem Samirka.
W podrozy Samirek był bardzo grzeczny, spał lub sie rozglądał. Był mały problem po dojechaniu na miejsce,bo nie chciał dobrowolnie opuscic samochodu trzeba było go wynies na rękach. Nawet chetnie wszedl do mieszkania, obwąchał wszystkie pokoje, a najbardziej spodobała mu się łazienka w której lezy i macha ogonkiem jak sie go zagaduje :lol:. Bez ociągania zjadł kolacje :multi:. Teraz je wedzone ucho, ale nie chce wejsc na swoje legowisko.
Byliśmy na krotkim spacerku nawet pewnie poruszał sie po osiedlu.
Samirek jest pieknym i kochanym psiakiem :loveu:

Ania&Samir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...