Jump to content
Dogomania

Sterylki w Przemyślu - czyli jak chcemy to zrobić


gagata

Recommended Posts

Troszkę poszperałam i rzeczywiście wygląda,że czipowanie narazie mamy z głowy...Prawde piszą na portalu dogo - w Polsce nie ma ogólnopolskiej bazy danych, nie ma nawet dwóch...Każde województwo zbiera takie dane we własnym zakresie...:mad::mad::mad::angryy: Tylko po co ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poniewaz wszystko jest narazie na etapie "pertraktacji i uzgadniania" wiec imie weterynarza nie moze byc znane poza kregiem osob bezposrednio zaangazowanych, tzn weterynarza ;-), kierownictwa schroniska oraz "komitetu kastracyjnego", w sklad ktorego wchodzi gagata, ja i li1.
Ale obiecujemy ze jak tylko wszystko bedzie gotowe, zostanie to podane na watku.

My w zasadzie nie mamy prawa podawac imienia weta - to musi "wyjsc" od kierownictwa schroniska.

Ale - JEST DUZA SZANSA ZE WIEKSZOSC - A MOZE WSZYSTKIE - SUNIE W SCHRONIE BEDA WYKASTROWANE :-)

Link to comment
Share on other sites

Chmmm...Ja nie latam z językiem na brodzie i nie rozpowiadam rzeczy będących tajemnicą.Jestem na to za poważna...Chciałam wiedzieć,kto to,bo może udałoby mi się dogadać z nim w sprawie asystowania.I tylko po to.Asystowałam przy cesarkach i różnych innych operacjach,trzymałam w ręku krowią macicę,więc pewnie i tu dałabym radę,a przy okazji poszerzyłabym swoją wiedzę i zdobyła nowe umiejętności/doświadczenia...Nikomu nie podałabym nazwiska weta...Ale skoro uważacie,że nie jestem godna zaufania...No,cóż...Trudno...Życzę powodzenia w akcji.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie poczytałam cały ten wątek od początku , troche pokonsultowałam i ...jest wyjście!!Wystarczy w umowie ze schroniskiem zawrzeć taki punkt,że osoba adoptująca za granicę zwierzę wysterylizowane ze składek Chans, będzie zobowiązana do zwrotu kosztów sterylki,które to pieniądze schron przeznaczy na następne sterylki.Mozna tez na stronach schronu przy zdjęciu takiego zwierzaka umieścić stosowną informację. I bedzie ok! Nikt nie będzie mógł zarzucić Chans,że inne osoby czerpią korzyści ze sterylek finansowanych ze składek członków Chans. Nikt też nie bedzie mół zarzucić Chans,że chce zmonopolizować zagraniczne adopcje w Orzechowcach.
Co Wy na to? Osiołku,Li,żabo, inni zainteresowani?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...