Jump to content
Dogomania

Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!


żaba88

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='becia66']Jeszcze 7 dni do końca [COLOR=red]allegro wyróznionego [COLOR=black]Dianki i nikt....no nikt kurde nie zadzwonił....:shake:...ani jednego maila...:shake:[/COLOR]

[/COLOR][/quote]
:(:(:( Ludziska litości :-( Ona ma dosy pospolity wyglad, ale ma fantastyczna psia osobowość :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Kasi wczoraj mówiłam,ze to ,ze u nas ciut cieplej nie pociesza mnie w takie mrozy bo w Suwałkach tez są psy,a schr.podobno w fatalnym stanie....To chłop huczy na mnie ,ze wszystkim psom na raz nie pomoge,zebym myslała o Mielcu i Orzeszkach.A da sie Tak?

Link to comment
Share on other sites

Osobiście wolę tak "nawiedzonych"niz tych co myślą tylko o własnym tyłku.Nie bój sie,ze mnie też na początku sie śmiali ale widza,że mi nie przechodzi ,wrecz jest nas coraz wiecej i jeśli nawet odbieram tel "czy to pani hau-hau,jest to zyczliwe.Wszyscy tez mi dali na budy do MIelca a argumenty miałam typu"nie lubisz psów,trudno,a mnie lubisz i masz zrozumienie ,ze chcę pomóc?To dawaj..."Długi czas nosiłam ze sobą artykuły,zdjęcia....zeszło troche...zrozumieli!Dianeczko ,wybacz,schowaj sie do budy mała,bo noc mrożna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Postrasz ich,nie można,tym bardziej w zimie wywieżć psa "gdzieś"Chyba,że do kogoś....Staraj sie dojść ,co zrobili.[/quote]
Podpytam dziś mamę jak pryjdzie z pracy.
Tylko, że oni mieszkają jakieś 30 km od Częstochowy. :placz:
Do pierdla bym wsadziła!!! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...