Jump to content
Dogomania

Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!


żaba88

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A widzę Diankę jak zrobiła placka przed wejściem do klatki :-(
I jak na spacerku mordka się popatrzyła gdy chciałam jej coś dać.
Jej mina mówiła - ja nie chce jeść, ej idziemy z tąd :placz::placz::placz:
ja cie nieznam ale idziemy :placz:
Jakiegoś doła złapałam :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mały off
Pies o którym wcześniej pisałam :placz: po 3 dniach przyszedł do domu.
Jego właściciel gdy wracał z pracy zobaczył go w sasiedniej miejscowości i zabrał go do domu.
Mam rozmawiała z kol. i powiedziała jej ze takie zachowanie jest nieludzkie!
Kazałam mamie powiedzieć, zeby go wykastrowali jak jest agresywny do samców i ucieka. Może to coś da. Tylko to wieś i nikt niebedzie się pewnie w coś takiego bawić :angryy:
Podobno pies "po tej wycieczce" się uspokoił i juz nie wyje.
Tylko obawiam sie co bedzie dalej.....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Dianka była mocno"żywotna "na spacerku,nie chciała wracac do boksu,musiała sie poddać kołami do góry bo towarzysze z boksu zareagowali zazdrośnie....,a czarna ,szalona Mela,szła jak anioł tylko przytulała sie do nogi co rusz.[/quote]
Kochana Dianka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Halciu dzieki za spacerek:loveu:
Taka sama syt. jak w zeszłą sobotę.....:placz:

Link to comment
Share on other sites

O...i to się nazywa wzorowo prowadzony wątek...:lol: Brawo dziewczyny...wątek żyje..ale Dianka na wątku też...wiemy niemalże na bieżąco co u Niej..jak sie ma...że ma jedzonko, spacerki, budke...i nawet nie musimy się zamartwiać co u Suni...Bradzo jestem wdzięczna ciotecznom i pokornie życzyłabym sobie, aby inne wątki było prowadzone przynajmniej podobnie..ja wiem, ze cioteczki są bardzo zajęte..opiekują się rodzinami potem calą masą psów...nie sa w stanie pisać codzennie...ale tak duzo tu "martwych" wątkow...piszemy i prosimy o informacje o piesku(nieuzupelniane miesiacami)..to jeszzce sie opr.. zdarza czasem, ze przesadzamy...a tu...wszystko pięknie...tak, jakbyśmy z Dianką tam po prostu razem wszyscy byli obecni:lol: RAz jeszcze wielkie dzieki cioteczki za wszystko, a dla Dianeczki specjalne mizianka proszę...:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...