Jump to content
Dogomania

[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)


wiq

Recommended Posts

a zobaczcie kolejny pudelek nie wiem czy widzialyscie
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/281/dsc2753ut9.jpg[/IMG]
to mlody piesek, samczyk wiec jesli panstwo by sie nie zdecydowali to ten jak znalazł.. :shake:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10719709#post10719709[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

państwo powiedzieli że najpierw chcieliby zobaczyć tą sunie, mi transport pasuje na jutro popołudniu ;) tylko żarełko by musiała mieć lub pieniążki na papu, wydaje mi sie że 4 zł na dzień w zupełności wystarczy na jedzenie podstawowe i jakiś smakołyk do tego co kilka dni ;) jeśli "przestraszą" sie suni to chcą wtedy wziąść tego młodszego psiaka którego fota je :multi: kciuki będą potrzebne ;)

Link to comment
Share on other sites

na umówionym miejscu postaram sie być już o 14:50, po odbiorze suni odrazu lece do weta z moimi suczyskami, moja prywatna idzie na konsultacje przed zabiegiem a minigoldenka na oględziny posterylkowe, przy okazji spytam kiedy mniejwięcej mógłby być przeprowadzony zabieg pudliczki ;) i dokładnie ile by kosztował:roll:

Link to comment
Share on other sites

w/g mnie trzeba by zrobić pilne USG bo takie gdybanie nic nie da, w razie czego wet w/g wielkości płodów jest w stanie ocenić wysokość ciąży ale mi sie nie podoba to że taka pobudzona jest :roll: u mnie najbliżej USG jest [COLOR=Red][B]w radzionkowie, koszt to 45 zł[/B][/COLOR] - wiem bo w ostatnim czasie 2 x korzystałam
z suką u której podejrzewano ropomacicze i z suką która 5 dobe rodziła 10 szczeniaków martwych dzięki wspaniałym właścicielom :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...