Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolajna']Pochwalę się iż już 57 nakrętek!
Ps. A zbierać takie nakrętki od 'Kubusia play' z dzióbkami? Na razie mam 2 takie nakrętki i się zastanawiam...[/quote]
Zbierać...tak samo jak od power rade :cool3: one są duże i mają "większą" wagę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no to ja tez sie pochwalę;)mam na razie 3kg:roll:zbiera cały zaklad mojej Mamy gdzie pracuje,sąsiedzi,rodzinka i znajomi....ja nawet wrzucam nasadki od tik takow..praktycznie wszystko co lastikowe i ma rozne ksztalty nie wazne jakie wrzucam...takze nie pytam nawet czy mze byc po prostu zbieram i juz:):):)ostatnio moje psiaki sie zainteresowaly i pogryzly sobie trzy zakretki,bo reklamowka stala przez chwilke na podlodze,ale sie dozbiera i te trzy..pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. a powiedzcie mi jak to z transportem.. Bo u mnie leżą kilku- (jak nie kilkunasto-) kilogramowe worki z zakrętkami, plastikowymi, ale nie z typowych napojów, a z opakowań, w sumie takich słoiczków
http://www.blonniknaturalny.pl/ oo takich :P

Mogą być :razz:

Inne też się zbierają :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']u mnie tez sie mało pije ...ale nakreciłam koleżanki z pracy ...tesciów itd itd i zbieramy ..........[/quote]

:)

Mój Dziadziuś, który ma 80 lat, bez zadnych komentarzy, po co i dla kogo, zbiera mi nakrętki. Brat ostatnio wybierał z kosza pod blokiem, ja patrzyłam, czy nikt nie patrzy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...