Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zmysł']Elmira przywiozła wielkie pudło nakrętek. Dziękuję:loveu: A ja dzisiaj zawiozłem do Beam6 to pudło oraz cztery wielkie wory nakrętek. W niedzielę jadą do Zamościa:multi:[/quote]

Ja też dziekuję za odbiór nakretek :) Dla mnie była to przyjemność, bo miałam pretekst do odwiedzenia Pragi. A bardzo lubię tę dzielnicę.

No i poznalismy Ciebie :)

Ja juz stawiam kolejne pudło i zbieram.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Ja też dziekuję za odbiór nakretek :) Dla mnie była to przyjemność, bo miałam pretekst do odwiedzenia Pragi. A bardzo lubię tę dzielnicę.

No i poznalismy Ciebie :)

Ja juz stawiam kolejne pudło i zbieram.[/quote]
ja też zaczynam na nowo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']ja też zaczynam na nowo;)[/quote]


A ja tyko dodam, że nie mam pewności czy wszystkie nakrętki zmieszczą mi się do samochodu :evil_lol:
Oprócz tego co Zmysł wczoraj przywiózł (dzięki :lol:) u mnie czeka na transport pełny 120 litrowy worek :razz:. Co prawda samochód to kombi ale musi pojechać mój TZ (kieruje), dwa własne psy (całe szczęście małogabarytowe), nieduża torba z ciuchami, karma dla podopiecznych mojej mamy (mamusia + 3 kociaki wolnożyjące w stodole) i moja skromna osoba. TZ twierdzi, że mamy jeszcze miejsce na dachu :diabloti:. Pewnie dla mnie :shake:.
Całe szczęście, że udało mi się rozwiązać sprawę przekazania nakrętek w Zamościu - szkoła będzie nieczynna 10 listopada. Umówiona jestem w centrali VAN TAXI (taka zamojska korporacja) czynnej całodobowo i aktywnie biorącej udział w akcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']A ja tyko dodam, że nie mam pewności czy wszystkie nakrętki zmieszczą mi się do samochodu :evil_lol:
Oprócz tego co Zmysł wczoraj przywiózł (dzięki :lol:) u mnie czeka na transport pełny 120 litrowy worek :razz:. Co prawda samochód to kombi ale musi pojechać mój TZ (kieruje), dwa własne psy (całe szczęście małogabarytowe), nieduża torba z ciuchami, karma dla podopiecznych mojej mamy (mamusia + 3 kociaki wolnożyjące w stodole) i moja skromna osoba. TZ twierdzi, że mamy jeszcze miejsce na dachu :diabloti:. Pewnie dla mnie :shake:.
Całe szczęście, że udało mi się rozwiązać sprawę przekazania nakrętek w Zamościu - szkoła będzie nieczynna 10 listopada. Umówiona jestem w centrali VAN TAXI (taka zamojska korporacja) czynnej całodobowo i aktywnie biorącej udział w akcji.[/quote]
Łebska kobita z Ciebie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']A ja tyko dodam, że nie mam pewności czy wszystkie nakrętki zmieszczą mi się do samochodu :evil_lol:
Oprócz tego co Zmysł wczoraj przywiózł (dzięki :lol:) u mnie czeka na transport pełny 120 litrowy worek :razz:. Co prawda samochód to kombi ale musi pojechać mój TZ (kieruje), dwa własne psy (całe szczęście małogabarytowe), nieduża torba z ciuchami, karma dla podopiecznych mojej mamy (mamusia + 3 kociaki wolnożyjące w stodole) i moja skromna osoba. TZ twierdzi, że mamy jeszcze miejsce na dachu :diabloti:. Pewnie dla mnie :shake:.
Całe szczęście, że udało mi się rozwiązać sprawę przekazania nakrętek w Zamościu - szkoła będzie nieczynna 10 listopada. Umówiona jestem w centrali VAN TAXI (taka zamojska korporacja) czynnej całodobowo i aktywnie biorącej udział w akcji.[/quote]

:cool3: Mam nadzieję, że sie pomieściliście? A z tym dachem to marna sprawa, bo coraz zimniej się robi.:cool3:

Wielkie dzięki za transport :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...