Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie odezwała się do mnie mama Filipka :
"
Witam gorąco!
Wkońcu ktoś z okolic. Cieszę się, zę chcecie nam pomóc. Jeżeli chodzi o
nakrętki to wszystkie, nawet "klapsiki" po sokach i mleku. Oto nasz adres
Urząd Pocztowy Gdańsk 31
80-326 Gdańsk
ul. Beniowskiego 5
Filip Janowski "

podała mi też swój nr telefonu ale tego już nie będe kopiować :eviltong:
Filipek i jego rodzina liczy na naszą pomoc więc zbierajmy ile się da :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga-kinia']słuchajcie odezwała się do mnie mama Filipka :
"
Witam gorąco!
Wkońcu ktoś z okolic. Cieszę się, zę chcecie nam pomóc. Jeżeli chodzi o
nakrętki to wszystkie, nawet "klapsiki" po sokach i mleku. Oto nasz adres
Urząd Pocztowy Gdańsk 31
80-326 Gdańsk
ul. Beniowskiego 5
Filip Janowski "

podała mi też swój nr telefonu ale tego już nie będe kopiować :eviltong:
Filipek i jego rodzina liczy na naszą pomoc więc zbierajmy ile się da :)[/quote]


kurna o mleku to ja nie pomyślałam :mad: :razz:

Link to comment
Share on other sites

co do nakretek.. mm ich baaaardzo duzo, kolo 50 kg i nie mam co z nimi zrobic. Mialam je wyslac do Gdanska, ale to bedzie strasznie duzo kosztowalo wiec moze znajde cos tu w Warszawie... Czy Wy zbieracie jeszcze te nakreteczki? I jesli tak to gdzie mozna je dowiezc?
Pozdrawiam
Klaudia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiuszQ']co do nakretek.. mm ich baaaardzo duzo, kolo [COLOR=red]50 kg[/COLOR] i nie mam co z nimi zrobic. Mialam je wyslac do Gdanska, ale to bedzie strasznie duzo kosztowalo wiec moze znajde cos tu w Warszawie... Czy Wy zbieracie jeszcze te nakreteczki? I jesli tak to gdzie mozna je dowiezc?
Pozdrawiam
Klaudia[/quote]


:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiuszQ']No wlasnie... :( zaangazowalam firme w ktorej pracuje i teraz mam pol pokoju w nakretkach.. i co z nimi zrobic?? Jestem w kropce, czy ktos moze mi pomóc pomóc? :)[/quote]

Nakrętki są cały czas zbierane.

Niestety w kwestii transportu nie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiuszQ']No wlasnie... :( zaangazowalam firme w ktorej pracuje i teraz mam pol pokoju w nakretkach.. i co z nimi zrobic?? Jestem w kropce, czy ktos moze mi pomóc pomóc? :)[/quote]
może wrzuć zapytanie na wątek transportowy albo moze ktoś stąd będzie jechał ,do zamościa też przecież mozna,a beam6 tam nie jechała??tylko skąd ona nie pamietam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiuszQ']co do nakretek.. mm ich baaaardzo duzo, kolo 50 kg i nie mam co z nimi zrobic. Mialam je wyslac do Gdanska, ale to bedzie strasznie duzo kosztowalo wiec moze znajde cos tu w Warszawie... Czy Wy zbieracie jeszcze te nakreteczki? I jesli tak to gdzie mozna je dowiezc?
Pozdrawiam
Klaudia[/quote]

Może w wątku transportowym ktoś będzie jechał do Gdańska ....jak chcesz to na pw dam ci e-maila do mamy Filipka może ona ma znajomych w Warszawie którzy by odebrali nakrętki ....

Link to comment
Share on other sites

ja jedyne co to mogę robić bazarki,
nie mam Ci za złe
mam mojej mamie że nie mamy psa,taaa,musze sie do tego przyznać,nie posiadam psa w domu,musiałam uśpić mojego dziadulka rok temu,później była cała historia z Kudłatą bo mój ojciec ją zostawił po sobie (pilnowała jego posesji) i odkąd siostra wzięła ją do siebie to cholera jasna nie mam psa a mama nie chce,nawet takiego malusieniutkiego:placz:

Link to comment
Share on other sites

Wracajac do nakretek...bylabym bardzo wdzieczna za ta info na temat transporttu do Gdańska..
Mamie Filipka napisalam ze sie dowiem o przesylce, ale to jednak mija sie z celem..koszt jest duzy a pieniadze za paczke mozna by bylo inaczej zagospodarowac..
Heh..jenak pol Polski to nie mały problem..

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do mamy Filipka i niestety ale ona nie ma nikogo znajomego w Warszawie kto mógłby zabrać nakrętki :shake: ale bardzo potrzebują nakrętek bo zbierają na specjalny elektryczny wózek dla Filipka bo ten który ma obecnie nie jest zbyt dobry Filip dostaje na nim przykurczy mięśni .....może ktoś z Dogomaniaków będzie jechał w stronę pomorza i by przy okazji przywiózł te nakrętki ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...