Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się cieszę że udaje wam się w krótkim czasie tyle nakrętek zebrać :)
Kochani jest też drugi sposób w jaki można pomóc Filipkowi o to co napisała jego mama w blogu o Filipku :
[URL="http://filipjanowski.blog.onet.pl/2,ID361156055,index.html"]Wasz 1% jest potrzebny Filipkowi![/URL]



[IMG]http://filipjanowski.blog.onet.pl/0[/IMG][SIZE=2]Zwracam się do Wszystkich ludzi dobrego serca. Zbilża sie okres rozliczeniowy, możecie swój 1% przekazać Filipkowi zamiast Pańswu. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Filipa.[/SIZE]
[SIZE=2]Kto się może rozliczyć:[/SIZE]
[SIZE=2]- podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,[/SIZE]
[SIZE=2]- podatnicy opodatkowani ryczałtem od osób fizycznych,[/SIZE]
[SIZE=2]- podatnicy na stawce liniowej.[/SIZE]
[SIZE=2]W PIT wpisyjemy:[/SIZE]
[SIZE=2][B]NAZWA OPP[/B] - Fundacja “Dziecięcy Uśmiech Do Świata”[/SIZE]
[SIZE=2][B]KRS[/B] - 0000138204[/SIZE]
[SIZE=2]Aby pieniążki trafiły konkretnie na Filipa konto należy wpisać w [B]INFORMACJACH UZUPEŁNIAJĄCYCH-CEL SZCZEGÓŁOWY 1% - [/B][/SIZE][SIZE=2][B]na rehabilitację Filipa Janowskiego. [/B][/SIZE][SIZE=2]Są to odpowiednio poz. 133 w PIT-28, poz 309 w PIT-36, poz 109 w PIT-36L, poz 128 w PIT-37.[/SIZE]
[SIZE=2]Pamiętajcie o tym, że 1% nic was nie kosztuje, a może pomóc Filipkowi w powrocie do zdrowia. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie dowiedzialam po co moj syn kazal mi nakretki zbierac....
Chodzi do LO do 1 klasy, cos tam im powiedziano, ze jakas dziewczyna zbiera i to dla niej. Ale nikt nie wiedzial po co ..
W szkole bylam kilka razy i nie widzialam nawet pol informacji, zadnego plakatu. Tyle sie dowiedzialam, ze to pani od historii zoorganizowala.
Mysle, ze gdyby bylo to porzadnie naglosnione, to odzew bylby wiekszy.
Od dzis zaczne znowu zbierac...Rozumiem, ze jesli w szkole nie zbieraja, to mozna tu wysylac jakos?
Albo moze szkole namowie znowu.
Watek macie dluuugiii okrutnie.
W nocy sprobuje sie przedrzec przez niego. Zbieracie na konkretna osobe?

To maja byc takie jak na wodzie, coli i jogurtach? Nie metalowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']myśle ze to dobry pomysl,
mój wujek namówił wszystkich pijaczków z okolicy zeby zbierali:)[/quote]

Basia będziesz wysyłać w najbliższym czasie? w jednym pudle to pewnie taniej wyjdzie wysyłka jakbyśmy się na pół podzieliły - poczta już i tak dużo na naszych bazarkach zarabia... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']
Od dzis zaczne znowu zbierac...Rozumiem, ze jesli w szkole nie zbieraja, to mozna tu wysylac jakos?
Albo moze szkole namowie znowu.
Watek macie dluuugiii okrutnie.
W nocy sprobuje sie przedrzec przez niego. Zbieracie na konkretna osobe?

To maja byc takie jak na wodzie, coli i jogurtach? Nie metalowe?[/quote]
nie metalowe,adresy są na pierwszej stronie w pierwszym poście wątku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Basia będziesz wysyłać w najbliższym czasie? w jednym pudle to pewnie taniej wyjdzie wysyłka jakbyśmy się na pół podzieliły - poczta już i tak dużo na naszych bazarkach zarabia... :roll:[/quote]
musze poszukać pudła i przesypać z reklamówki,zobaczyć ile zajmuje:) a ile masz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']A kiedy chcesz to wysyłać?
Ja pogadam z tatą, weźmie wszystko z domu, żeby miał w Wwa.[/quote]
chyba nieprędko. ode mnie odbiera wszystko Beam, ktora jeździ do Zamościa. Wysyłanie pocztą się nie opłaca. A ja zawsze czekam, jak się zbierze pokaźna ilość. Nie ma więc pośpiechu, ale jak nie macie gdzie przechowywać to moge zabrać, bo ja mam miejsce

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='asia_rońda']ja bede miala dojsc spora ilosc nakretek po butelkach 5 litrowych po wodzie tylko czy ktos w Warszawie to zbiera jesli tak to ja z mila checia oddam a czy nakretki po bytelkach od chemi tez np po plynach na myci naczyn czy po szamponach?[/quote]
wszystkie nakrętki plastikowe:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...