Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dominik z Zamościa zbiera na protezę ręki ale może to trzeci cel, o którym jeszcze nie wiedzieliśmy. Jeżeli punkt zbiórki jest w Warszawie to koszty transportu odpadają i najłatwiej przekazać.
A ponieważ do mnie wczoraj przyjechała wielka reklamówka z jednego Urzędu Dzielnicowego (urzędnicy tyż ludzie :evil_lol:) to może podrzucę do tego sklepu ?
Maćka - gdzie to jest ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga-kinia']a ja przez lato tyle nakrętek wyrzucilam :( ale od dziś będę zbierać i wciągnę w to rodzinę i znajomych ....[/quote]
Oooo....cześć Kinia :loveu: widzę, że i Ty się wkręcasz :cool3: mówiłam, ze jak tutaj wejdziesz na dogo to już prędko nie uciekniesz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Sopot bardzo blisko nie doczytałam się jeszcze gdzie jest dokładnie zbiórka ale to nic pierw trzeba coś uzbierać ;) najgorsze jest tylko to że w Gdyni mieszkam od roku więc dużo znajomych nie mam ale w gdańsku rodzinka jest wszystkim opowiem i też na pewno będą zbierać ;) ale wiecie co gdyby nie Dogo to nic bym nie wiedziała o tej akcji powinni to jakoś rozgłośnić jakieś ulotki lub w gazecie hasło rzucone....jak długo ta akcja będzie jeszcze trwała ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga-kinia']ja już do znajomych na gg i na Naszej -klasie napisałam zobaczymy ile z nich będzie chciało pomóc w zbiórce nakrętek ......szkoda ze ja wcześniej się o tym nie dowiedziałam ale co tam [B][COLOR=Red]jeszcze nic straconego[/COLOR][/B] ;)[/quote]
Pewnie, że nic straconego, takie akcje będą cały czas więc zdążysz nazbierać, oddać i znowu będziesz zbierać itd. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...