Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

[FONT=Arial][B]Co do rehabilitacji ...nie wiem jak to wyglada u psiaków , ale czy jakiś wet czy terapeuta umiałby np wskazać kierunek ćwiczeń z nim , pokazać , czy póki co może pozwolono by wam z nim ćwiczyć w schronisku ...czy się mylę :hmmmm: bo ostatnio niczego człek nie może być pewny :cool1:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maciaszek']A jaka jest szansa na powrót do zdrowia?[/quote]
Zależy jak rozległy jest wylew i czy jest jedno stronny czy dwu, pies zaraz po wylewie, nie panuje nad ciałem i chwieje się, ale przy odpowiedniej opiece zaczyna życie na nowo, może miec lekkie problemy z opanowaniem równowagi..ale to piekny psiak, myślę, że może jeszcze znajdzie swoją Idyllę...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='violka49']do góry robaczku...dostaje jakieś leki na rozrzedzenie krwi ???? aby nie dochodziło do zakrzepów???? lub na poprawę krążenia???[/quote]


Mysia jest zorientowana w tym...

[quote name='mysza 1']W Rudzie są hotele dla psów? Płatne tymczasy? Tylko zbiórka chyba jeśli trzeba go zabrać ze schronu.[/quote]

Niestety nie ma :(

[quote name='Rybka_39']Ja mam pytanie, jeśli zebralibyśmy fundusze na hotelik i na rehabilitacje, czy byłybyście w stanie chodzić z nim na leczenie?:roll:[/quote]


To zalezy gdzie znalazłby sie...

Link to comment
Share on other sites

Biedny Aronek:(Jak byłam ost w schronisku(dokladnie w zeszła niedzielę) i wypuszczaliśmy boks Arona na wybieg to zauważyłam ze znosi go na bok i ma przekrzywioną główke, a to są typowe powylewowe objawy.Nawet pytałam się Asi czy on czasami nie miał wylewu.Wiem cos o tym bo moja sunia miesiac temu przeszla wylew i pomimo podawanych leków i troskliwej opeki jej stan sie pogarsza jestesmy zmuszeni zrobic tomografie mózgu(czyli najprawdopodobniej czeka nas wyprawa do Czech, a dokładnie Brno).U Aronka tomografia raczej nie wchodzi w grę.Myszko jakie leki dostaje Aron?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...