Jump to content
Dogomania

Ogryzia bez stópek już w nowym domku!!!


Charly

Recommended Posts

[quote name='martka1982'][B][COLOR=red]JEST DOMEK DLA OGRYZKI![/COLOR][/B]:multi:
Potrzebne jest jednak wasze wsparcie - chodzi o [B]transport[/B].
Domek znajduje sie w Zielonej Górze to jakies 240 km jadąc przez Grodzisk Wielkopolski, a przez Poznań to niestety jeszcze dalej.
Samochód jakim dysponuje schronisko ma łyse opony i przy takiej pogodzie strach nim wyruszyć w taka trasę.
Ogryzia mogłaby jechać do domu już dziś, więc im szybciej uda nam sie zorganizować dla niej transport, tym szybciej opuści schronisko.
Dlatego prośba do was - jeśli znacie kogoś kto podróżuje tą trasą a byłby skłonny przewieź zwierzaka, to zapytajcie.
Charly, czyli osoba, która założyła Ogryzce wątek dostała już PW ode mnie z informacją,żeby zmienić tytuł jej wątku.

Ludziska! [B][COLOR=red]Szukamy transportu Konin - Zielona Góra[/COLOR][/B] ! A gdy już nam się uda, to będziemy machać Ogryzce na pożegnanie![/quote]

Az mi sie goraco zrobilo z wrazenia :bigcool::bigcool::bigcool:
W transporcie nie moge pomoc ale w razie czego dorzuce jakis skromny grosz gdyby byla potrzeba zrzutki finansowej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale cudne wiesci!!!! :multi: :multi: :multi:

Troche lepiej mi na sercu, bo Sabinka z mojego podpisu bedzie dzis uspiona :-(, nie ma innego wyjscia... bardzo sie tym zalamalam... :-(

Martka1982, prosze dowiedz sie skad dokladnie domek dowiedzial sie o suni (robie sporo ogloszen i lubie wiedzic ktore ogloszenia sa najefektywniesze - o ile ten domek jest z ogloszenia)...

Aha, a czy wiadomo cos wiecej o domku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ale cudne wiesci!!!! :multi: :multi: :multi:

Troche lepiej mi na sercu, bo Sabinka z mojego podpisu bedzie dzis uspiona :-(, nie ma innego wyjscia... bardzo sie tym zalamalam... :-(

Martka1982, prosze dowiedz sie skad dokladnie domek dowiedzial sie o suni (robie sporo ogloszen i lubie wiedzic ktore ogloszenia sa najefektywniesze - o ile ten domek jest z ogloszenia)...

Aha, a czy wiadomo cos wiecej o domku?[/quote]

Przykro mi z powodu Sabinki:(
ten domek jest z ogłoszenia z internetu, ale z którego dokładnie to nie wiem, raczej nie z dogo, bo wtedy na pewno by tutaj pisali.
O domku wiem tyle,że Ogryzia będzie mieszkała w wieżowcu ale zaraz pod blokiem jest park,więc będzie mogła się tam wybiegać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982'][B][COLOR=red]JEST DOMEK DLA OGRYZKI![/COLOR][/B]:multi:
Potrzebne jest jednak wasze wsparcie - chodzi o [B]transport[/B].
Domek znajduje sie w Zielonej Górze to jakies 240 km jadąc przez Grodzisk Wielkopolski, a przez Poznań to niestety jeszcze dalej.
Samochód jakim dysponuje schronisko ma łyse opony i przy takiej pogodzie strach nim wyruszyć w taka trasę.
Ogryzia mogłaby jechać do domu już dziś, więc im szybciej uda nam sie zorganizować dla niej transport, tym szybciej opuści schronisko.
Dlatego prośba do was - jeśli znacie kogoś kto podróżuje tą trasą a byłby skłonny przewieź zwierzaka, to zapytajcie.
Charly, czyli osoba, która założyła Ogryzce wątek dostała już PW ode mnie z informacją,żeby zmienić tytuł jej wątku.

Ludziska! [B][COLOR=red]Szukamy transportu Konin - Zielona Góra[/COLOR][/B] ! A gdy już nam się uda, to będziemy machać Ogryzce na pożegnanie![/quote]

[SIZE=4][COLOR=darkred]Największy cud swiata:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982'][B][COLOR=red]JEST DOMEK DLA OGRYZKI![/COLOR][/B]:multi:
Potrzebne jest jednak wasze wsparcie - chodzi o [B]transport[/B].
Domek znajduje sie w Zielonej Górze to jakies 240 km jadąc przez Grodzisk Wielkopolski, a przez Poznań to niestety jeszcze dalej.
Samochód jakim dysponuje schronisko ma łyse opony i przy takiej pogodzie strach nim wyruszyć w taka trasę.
Ogryzia mogłaby jechać do domu już dziś, więc im szybciej uda nam sie zorganizować dla niej transport, tym szybciej opuści schronisko.
Dlatego prośba do was - jeśli znacie kogoś kto podróżuje tą trasą a byłby skłonny przewieź zwierzaka, to zapytajcie.
Charly, czyli osoba, która założyła Ogryzce wątek dostała już PW ode mnie z informacją,żeby zmienić tytuł jej wątku.

Ludziska! [B][COLOR=red]Szukamy transportu Konin - Zielona Góra[/COLOR][/B] ! A gdy już nam się uda, to będziemy machać Ogryzce na pożegnanie![/quote]


qurka wodna, a ja w zeszły czwartek własnie jechałam tą trasą do Zielonej Góry!! :shake:
szkoda, że domek nie zjawił się parę dni wcześniej
ale i tak to wielkie wielkie szczęście, że zjawił się w ogóle :p

Link to comment
Share on other sites

Z transportem sprawa wygląda tak, że pojedzie z pewnością jeden pracownik schroniska, więc gdyby udało się załatwić transport przez dogomanię, to musiałby to być transport w obydwie strony:(
Wiem, że szanse aby taki transport znaleźć są minimalne, więc pewnie będzie trzeba poczekać do wiosny,aż drogi będą na tyle dobre,żeby na tych łysych oponach zajechać tam szczęśliwie i wrócić.
Domek dla Ogryzi musi być po prostu dobrze sprawdzony, i nie dziwię się,że schronisko chcę go obejrzeć i zaaprobować. Wszyscy wtedy będziemy spokojniejsi.

Link to comment
Share on other sites

no wiadomo. a czy macie juz kogos na sprawdzenie domku?
tzn. slynna dogomaniacka wizyte przed adopcją?:lol:
szkoda będzie jechac, jesli na miejscu kierownictwo stwierdzi, ze nic z tego

w ogole ogromny uklon w stronę schroniska. gdzie indziej Ogryzia juz dawno bylaby za TM

Link to comment
Share on other sites

Domek jest pewny. Dzwonią często do schroniska, rozmów odbyło się już wiele, ci państwo wzbudzili zaufanie na tyle,że Ogryzia tam pojedzie, ale żeby mieć 100% pewności,że piesek, który wymaga szczególnej opieki, trafia w dobre ręcę pojedzie razem z nią ktoś ze schroniska, pozna ludzi,miejsce, przy okazji podpisze się papiery adopcyjne itp. Nie sądzę aby na miejscu okazało się,że Ogryzki nie można tam jednak zostawić.
Zapytam się jutro w schronisku co sądzą o tym,żeby przed wyjazdem Ogryzki, ktoś poznał ten domek i tych ludzi osobiście i dam wam znać. Wtedy może znajdzie się jakiś chętny dogomaniak do przeprowadzenia "inspekcji".

Link to comment
Share on other sites

Tak, powinna sie odbyc wizyta przedadopcyja... Wiele schronisk tego wymaga. Poszukam na dogo kogos z Zielonej Gory i poprosze o zagladniecie do nowego domku Ogryzi. Jesli sie ktos znajdzie, to trzeba bedzie uprzedzic tych Panstwa o wizycie...

Aha, warto by bylo podrzucic watek Ogryzi nowemu Panstwu... Moze sie zarejestruja na dogo i jak juz Ogryzia bedzie u nich, to moze dostaniemy jakies fotki i info o Ogryzi od czasu do czasu... Na wielu watkach tak jest... To miod na serce widziec te szczesliwe pysie w nowych domkach! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam ze schroniskiem i oto wieści. Jeśli uda się znaleźć kogoś kto odwiedzi przyszły domek Ogryzki i opowie o swoich wrażeniach itp, to wtedy będziemy szukać transportu w jedną stronę, tzn. Konin - Zielona Góra i nie będzie już potrzeby aby jechał pracownik schroniska. Czy ktoś zna kogoś z Zielonej?

Link to comment
Share on other sites

ostatnio dobił mnie ten wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/jaki-los-moze-spotkac-bezdomne-schroniskowe-wywozone-zwierzeta-104040/[/URL]

nie chce nic sugerować,nikogo oskarżać, ani wszczynać niepotrzebne awantury poprostu obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu i nie chciałabym żeby coś złego spotkało małą, więc proszę sprawdźcie przyszły domek.

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Zrobię wizytę przedadopcyjną, Sabina02 ma do mnie namiary i telefon. jutro jestem cały dzień we Wrocławiu, ale wieczorem wracam do ZG. mogę się umawiać.
Piszcie na e-maila, bo mam małe dziecko i mocno ograniczony czas na internet ;-) przez co nieregularnie wpadam na forum.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa_z_zg']Hej!
Zrobię wizytę przedadopcyjną, Sabina02 ma do mnie namiary i telefon. jutro jestem cały dzień we Wrocławiu, ale wieczorem wracam do ZG. mogę się umawiać.
Piszcie na e-maila, bo mam małe dziecko i mocno ograniczony czas na internet ;-) przez co nieregularnie wpadam na forum.
Pozdrawiam![/quote]

Wspaniala wiadomosc! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...