Jump to content
Dogomania

Karma Bewi Dog


JASMIN

Recommended Posts

Polecane sa wlasnie wersje dla aktywnych - sport i h-energy, a takze dla szczeniakow. Sam trzymam suke na sporcie i rowniez swietnie sie sprawdza (masa miesniowa, kondycja, siersc). Duzo lepiej jej sluzy niz karmy teoretycznie uznawane za lepsze (eukanuba, pro plan, proformance).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leszekpw']U mojego owczarka probowalismy swego czasu Bewi Doga wersja Basic Croc, niestety częste nieuregulowane stolce, włos matowy. Karma się w zadnym stopniu nie sprawdziła.
8 kg zostało zużyte, reszta 7kg sprzedane.[/QUOTE]
Według wielu Basic jest "cienki". Jak Sporta zachwalam choć i tak, każda sucha karma to bobki. Nie ma to jak barf.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moje boksery wsuwają już drugi 25kg worek bewi doga. Najpierw był basic croc, drugi worek kupiłam sporta crock i jestem zadowolona, chociaż jest tak smaczna, że mimo dużych granulek mojemu Zeusowi zdarza się połykać czego skutkiem jest mały zwrot. Mimo wszystko psy są pełne życia, zdrowe, zadowolone, ładnie wyglądają, sierść ok, choć wydaje mi się, że bywała lepsza, np. po hill'sie. Można namaczać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Bura']Według wielu Basic jest "cienki". Jak Sporta zachwalam choć i tak, każda sucha karma to bobki. Nie ma to jak barf.[/QUOTE]
Ja ze swoimi psami na barfie "jadę" ale dla urozmaicenia, albo jak nie chce mi się do cywilizacji po zapasy mięcha pojechać, albo jak nie mogę pojechać to właśnie Bewi Doga Sporta im podaję. Moje psy są raczej wybredne w suchej karmie. a tą jakoś zjadają do czysta. Dla mnie ok!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Bura']Według wielu Basic jest "cienki". Jak Sporta zachwalam choć i tak, każda sucha karma to bobki. Nie ma to jak barf.[/QUOTE]

bo w tej karmie nie ma za wiele miesa :crazyeye: , te bobki składają się głównie z pszenicy

[B]Mąka pszenna[/B], mączka z mięsa, [B]kukurydza[/B], [B]mączka ze skwarek[/B], [B]krajanka buraczana,[/B] tłuszcz drobiowy, olej roślinny, mączka z mięsa drobiowego, drożdże piwne, mączka śledziowa, żelatynowana skrobia pszeniczna, wątróbka drobiowa (hydrolizowana), chlorek sodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...