Jump to content
Dogomania

Karma Bewi Dog


JASMIN

Recommended Posts

Ja karmiłam 'dorywczo', że tak powiem Bewi Dogiem. Nie mam żadnych zarzutów pod adresem tej karmy. Psy jadły ją chętnie. Ponieważ karmy daje jako dodatek a podstawowym jest gotowane, trudno mi ocenić czy psy wyglądały lepiej czy nie. Nie miały kłopotów żoładkowych, kupy normalne.
Poza tym wpisz w wyszukiwarke hasło 'Bewi Dog' a znajdziesz wiele tematów, w których pisano o tej karmie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja karmiłam swojega Ast'a Bewi Dogiem i wyglądał, czuł się świetnie.
Kupki miał zwięzłe a bąki puszczał rzadko i raczej bezwonne!
Denerwowało mnie jedynie w tej karmie że musiałam ją zamawiać z co najmniej 1 tygodniowym wyprzedzeniem, ale to było związane z dystrybucją. Cena też niezła.

Link to comment
Share on other sites

ja karmie bewi dog.zostala mi polecona przez niemieckiego hodowce[:roll: ] miesiac temu.poniewaz hodowla byla na eagle to naprawde podchodzilam jak do jeza.iiiiiiiiiiii jestem zachwycona.dwa domowe psy wsunely worek hi croc bez zadnych akcji.koopy baaaardzo super,zadnego drapania,grymaszenia.jestem mocno zadziwiona ze karma o takiej cenie jest takiej jakosci.do hodowli przyjedzie bewi juz od producenta:cool1: .moze wreszcie znalazlam "swoja "karme?:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć,
Od kilku miesiecy karmię naszą suczkę Bewidogiem. W okresie ciaży dostawała sport, w czasie karmienia 9 szczeniat karmę puppy oraz specjalne mleko (sunia sama sie domagała), potem znowu przeszliśmy na sport crock i ... teraz musimy ją troszkę odchudzić (nie żałowaliśmy jej). Ale lepiej odchudzać niż wyprowadzać z chudzizny ;) Jagoda ma piękną sierść, macierzyństwo w ogóle jej nie zaszkodziło, mogę więc ze spokojnym sumieniem polecić.
Maleństwa natomiast jedzą puppy, która pięknie pachnie po namoczeniu. Stopniowo przechodzą już na juniorka. Narazie wyglądają korzystnie, ale przed nimi jeszcze długa droga, nie chcę zapeszać.
Mam dosłownie pod nosem (w Bydgoszczy) dystrybutora - jakby co dam znać, prowadzą też sprzedaż internetową bewidoga i belcando. Zniżki dla hodowców.

Link to comment
Share on other sites

Karmilam - kompletnie nie bylam zadowolona, jakos sama karma mi nie pasowala. Karma miala duze granulki i jakos strasznie twarde - pies z tego powodu nie bardzo chcial jesc.
Jakos nie mam zaufania do tej karmy, w takiej cenie mozna znalezc inne chyba lepsze karmy.

Link to comment
Share on other sites

jak to z karma bywa-jeden chwali drugi nie:cool1: .mi duze granulki baaardzo odpowiadaja.psy staranniej gryza a karma sprawdza mi sie rewelacyjnie.poznalam producentow,jestem zadowolona nareszcie w pelni z karmy.psy sa zywiolowe[no ale one takie zawsze byly:roll: :lol: ],nie drapia sie po karmie,koopy ok.....niedlugo mama krycia i mioty to bedzie "chwila prawdy".:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='itab']ayshe, karmiłaś wcześniej eagle? czemu zmieniłaś? mam też onka 9 miesięcy najperw na rc teraz drugi worek eagle.[/quote]hmmm.jakby to delikatnie napisac-no w sumie bylam zadowolona ale......zrobily mi sie psy takie troszke kluchowate po eaglu.nie to to ze duzo dostawaly wrecz przeciwnie-u mnie onek musi byc suchy,zylasty.a one jakies takie papkowate sie zrobily.powera mialy nie powiem.najpierw dalam dwom domowym.efekt -suka z ktora mialam problemyzgubila tluszcz pod skora a power zostal na poziomie:cool1: .przestala tez sie "poddrapywac".pies 9 letni trzustkowiec poadopcyjny bardzo ladnie wyszedl z biegunek i pieknie wsuwa karme a na eaglea grymasil mocno.sierc super,jego skora byla w fatalnym stanie-bez problemu.oba psy dostawaly hicroca[30%bialka].gdyby cos bylo nie tak-ruszyloby je natychmiast.od dzisiaj przeszly na basic.psy w hodowli wcinaja hicroca caly czas.linienie pieknie schodzi,absolutnie nic sie nie dzieje.mioty podchowam na bewi dogu.karmie ta karma 2 miesiace a mam w sumie 18 onkow

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Czy ktoś zna tę karmę?Czy jest ona dobrze przyswajana przez psy i w miarę dobra?Mój pies karmiony jest głównie ryż/warzywa/indyk do tego czasem surowe mięcho, jabłko, jogurt, psie ciastka (nie za dużo) czasem ucho do gryzienia czy kość, suchą karmę daję jako dodatek, tak na ''oczyszczenie'' zębów:cool3: , na razie dostaje royala i nie wiem czy pozostać przy tej karmie czy spróbować jakiejś lepszej.Ma niestety zwłaszcza na górnych kłach spory kamień na zębach,ale miała go już jak brałam ją ze schronu, ma 6 lat.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

gdzie w Lublinie w centrum mozna dostac karme bewi dog pilnie chce kupic a niedługo tam bede a u nas nie ma ,
moze ktos z Lublina pomoze ??:placz:
jak nie to bede musiała zamawiac potrzebna mi jest karma junior 1kg a w necie wiecej kosztuje przesyłka niz ta karma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']25kg forest bedzie jadl...hmm... i gdzie ja to schowam?:eviltong:

na razie czekam na 8kg Brita i maly worek acany;)[/quote]

Dostepne są też mniejsze opakowania, ja swoim daję w tej chwili na zmanę belcando, bewi dog i red mills, jestem o wiele bardziej zadowolony niż z brita któregi też dostawały.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Koncze pierwszy worek, podstawowej dla doroslych psow, po czym przechodze na wysokoonergetyczna, tez bewi - musze troche utuczyc psiura!

Wczesniej jadl bosch i acane, problem byl ten sam - nieprzyjemny zapach z pysia, na bewi nie ma tego klopotu, a i qpy mniej zapachowe niz wczesniej!

Rozmiar "kulek" mi pasuje. Jest super do szkolenia. Boscha i acane musialam dawac garsciami, a tu moge pojedynczo :lol:

Cena bardzo przystepna. Zamawiam wraz ze znajomym hodowca wiec jest duzo taniej.

Link to comment
Share on other sites

Po 6 latach żywienia barfem niestety na jakiś czas przeszłam na karmę plus dodatki od czasu do czasu surowe i właśnie mam Bewi. Jestem pozytywnie zaszokowana. Kupuję Sporta, pies ładnie je, nie ma bąków, małe kupki i duużo energii. Linieje właśnie więc zobaczymy jakie będzie futerko po tej karmie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Bura jak jeszcze fundniesz psu marchewke czy algi bewi to zobaczysz jak bedzie siersc wygladala po linieniu.polecam odzywki-dostepne w polsce ,doskonale.bez problemu rowniez w karmydodomu .[/QUOTE]
Marchewki trochę się boję (pies ma białe partie ciała, jak się zażółcą będzie problem) ale algi chętnie wypróbuję.

Link to comment
Share on other sites

Nasz jadł Bewi doga Juniora i było raczej wszystko w prządku potem prze jakiś czas jadł Euanumbę(ta na stawy)i wtedy zobaczyłam dużą różnicę głównie w wyglądzie sierści(była o wiele milsza w dotyku i bardziej błyszcząca), jednak sytuacja finansowa zmusiła nas do kupienia znów Bewi Doga ale tym razem Basica i powiem wam że zaraz zmatowiała mu sierść, dostał łupieżu i zaczął sie strasznie drapać.Natomiast kupki ma ładne zarówno jednej jak i po drugiej karmie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diegula']Nasz jadł Bewi doga Juniora i było raczej wszystko w prządku potem prze jakiś czas jadł Euanumbę(ta na stawy)i wtedy zobaczyłam dużą różnicę głównie w wyglądzie sierści(była o wiele milsza w dotyku i bardziej błyszcząca), jednak sytuacja finansowa zmusiła nas do kupienia znów Bewi Doga ale tym razem Basica i powiem wam że zaraz zmatowiała mu sierść, dostał łupieżu i zaczął sie strasznie drapać.Natomiast kupki ma ładne zarówno jednej jak i po drugiej karmie :razz:[/QUOTE]

Wiele osób twierdzi, że podstawowe karmy tej firmy nie są za dobre. Dlatego moje futro wciąga Sporta, a myślę o wypróbowaniu H energy croc.

Jak dla mnie fenomenem jest, że linieje i nie ma łupieżu!!! A algi zamówiłam u dystrybutorki, będą za jakiś tydzień. Na razie pasę ją Canivitonem forte :) To mi się podoba w Bewi, jak chcę coś dodać to kupuję odżywkę a nie zastanawiam się co dokładnie mogło uczulić moje zwierze :)

Link to comment
Share on other sites

Skoro u dystrybutorki marchewka i algi są po 25 zł zaszalałam i zamówiłam oba. Najwyżej będę potem sukę wybielać. Zastanawiam się nad wiaderkiem z bewi, czy ono jest dobrze szczelne?

I jeszcze pytanie: czy te algi i marchewkę mogę razem podawać domieszane do karmy?? Dlaczego marchewkę muszę rozmaczać??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bewi dogiem karmilam ok. 6 miesiecy - zrobilam przerwe w karmieniu Happy Dogiem, ubzduralo mi sie albo i nie , ze siersc sie brzydka zrobila - no to zmienilam.
Poczatkowo bylo ok, pozniej siersc zaczela robic sie matowa ,pojawil sie lupiez.Po szesciomiesiecznym eksperymencie z Bewi dogiem - nieudanym zreszta - wracam do Happy Doga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...