Jump to content
Dogomania

Agnieszka & Figo

Members
 • Content Count

  523
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Agnieszka & Figo

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/02/1994

Contact Methods

 • AIM
  4949045

Converted

 • Location
  Goleniów
 1. Czy ktoś, kto będzie samochodem (rzeby nie taszczyć specjalnie) pożyczyłby metalową klatkę? Na piątek, sobotę i niedzielę, wielkość taka, żeby zmieściły się jeden lub dwa bordery ;)
 2. niewiem czy ma rodowód, ale z wyglądu szelciak, to taka malizna była ;)
 3. Oni chyba byli tylko w sobotę (chociaż może się mylę), a Karoliny w sobotę nie było ;) [url]http://photojo.eu/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=6&Itemid=1[/url] tutaj są jej zdjęcia :cool3:
 4. Gosia z Kiką w pierwszym biegu (jumping) tylko jedna odmowa, Gosia mówi, że Kika pobiegła świetnie :multi:
 5. Jakieś fotki może?? :razz:
 6. Agnieszka & Figo

  zeciakku!

  Śliczny Zeciak, jak zawsze :loveu:
 7. [quote name='mineralna_']Szkoda ze od 9.... :-( Bo ja we Wrocku będę ok. 10:20.. :placz::placz:[/quote] później też będą skakać ;)
 8. Śliczne psiurki!! A Bloomik jest po prostu PRZECUDOWNY :loveu::loveu::loveu:
 9. [IMG]http://i44.tinypic.com/263vh4n.jpg[/IMG] flajerek :mad: [IMG]http://i42.tinypic.com/35lz153.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/17g41i.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/24v4hg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2ltopqv.jpg[/IMG]
 10. Gosia ale ty zdolna jestes :eviltong: btw wie ktos gdzie można kupić klipsy do obróżek?
 11. Ja robiłam zdjęcia aparatem Eweliny, więc znając ją trzeba będzie troche poczekać na fotki :eviltong:
 12. Jesteśmy juz po zawodach :lol:. Bawiliśmy się z Fiśkiem bardzo dobrze, jeszcze lepiej wypadliśmy w klasyfikacji :cool3:. Mianowicie zajeliśmy [B]2 miejsce w A0 large :multi:[/B]. Jestem z psiura ogromnie dumna, bo wchodziłam na tor z przekonaniem że zaraz mi się wyłączy, zacznie biegać za jakimś ptakiem, albo zacznie wąchać trawkę. Na dwa przebiegi, które biegliśmy w każdym Figo miał po trzy zrzutki, co dało nam po 15 pkt karnych za każdy przebieg. Seminarium też było b. fajne, Iwona bardzo dużo czasu poświęcała każdemu psu indywidualnie. :p
×
×
 • Create New...