Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

Tanitko, Petro, Flaire,
Kochane
udało mi się wymolestować Agnes, żeby dała się na spacerek wyciągnąć z Wami...
Jeżeli macie ochotę spotkać się w ten snieżny weekend - bardzo chętnie ;)
Popodżeramy Wam pieseczki

Azulec, mimo, ze sporawy, to wesoły, zadziorny i delikatny.
To co? Chętne?
8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! Jestem wlascicielka jak to ladnie okreslila tajdzi - wesolego zadziornego i delikatnego Azulca:) Ja moge tylko w ten weekend spotkac sie na spacerek, od nastepnego siedze na uczelni:(
Aza ma jednego kumpla - jamnikowatego wazacego 10 kg zadziora dzieki czaemu super sie bawia - Aza jest duza, ale mysle uwaza sie ciagle za malego szczeniaczka:) przez co potrafi przewrocic mniejszego, ogolnie do delikatnych nie nalezy, ale krzywdy nigdy nie zrobila:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGO']Ej Tajdzi aparat z możliwością robienia zdjęc sportowych i tak nie zda egzaminu. Milowi jak chcemy zrobić zdjęcie cyfrówką w opcji zdjęcia w ruchu i tak kończy się to fjaskiem bo jak Milo stoi sekundę w jednym miejscu to właśnie w momencie strzału aparatu już psa nie ma w polu obiektywa. Tym sposobem mamy dużo zdjęć z widokami :)))))


Ps jak się zamieszcza zdjęcie przy nicu?? Szukam tej opcji i nic. A zaznaczę że okular już mam. Na nic się zdają. :cry:[/quote]


Mówisz o tym??? :lol:


[img]http://img211.exs.cx/img211/3374/skosk8rf.jpg[/img]
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie o tym mówię pszym.

Ale jedno mnie nurtuje? Co ten pies robi na tej wysokości? Czyżby próba śmierci samobójczej, albo wieszacie mu miskę na tej wysokości?

Ciekawe ciekawe ......należało by to zbadać...:)

:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote]to może jak coś, to ja pożyczę Azę na przyszły weekend? [/quote]

Ty nie kombinuj :evilbat: 8) :wink: obawiam sie, ze Aza bedzie to inaczej rozumiala:(i ona naprawde nie jest aniolkiem na spacerach, wiec tu tez by pewnie byl problem, ale co? w ten weekend ze spacerem sie nie uda?:(

Link to comment
Share on other sites

[b]Wedle rozkazu :wink: :roll: myslę, że mogłabym wymyslec Wam pare foksikow do towarzystwa, ale one troszke na drugim koncu od Was - bo jeden Goskowy na Rożance, jedna "obca" suka na Sępolnie i "obcy" pies gdzies w rejonie Nowowiejskiej. O tych wiem i chyba mogłabym je jakoś dorwac i sciagnąc - najłatwiej powinno być z suka z Sepolna bo nalezy do sąsiadow moich znajomych albo z Fafikiem z Rożanki, bo sa w stałym kontakcie z Gocha. A i jeszcze jest Cyga koło Rynku. NO i jest jeszcze stado u Goski, ale to daleko, a jeszcze dalej w Stradomi - w leśniczówce są foksy pana Sęktasa. Do nieg o warto na wiosnę sie wybrać - ma tam arboretum i można je zwiedzić! Stąd jego przydomek - z Azaliowego Zakątka - azalii i innych rożanecznikow ma mnóstwo wokol lesniczowki.[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']No Flaire nie może
zostały Petra i Tanita
poczekamy zobaczymy

chyba że jacyś Warszawiacy są jeszcze tutaj?:)[/quote]

Zgłaszam się dopiero teraz, bo wstyd się przyznać, ale korzystając, że obie mamy wolny dzień zabrałam Gringa do Łatki i były wspólne szaleństwa :D :evilbat:
A co do weekendu to może da się coś zrobić tylko, że ja sobotę mam zamurowaną zupełnie, więc dla mnie zostaje tylko niedziela. Petra myśle, że sama się wypowie, tylko z nią jest taki problem, że jest spod Warszawy więc musiałaby brykać pociągiem.
Ale myślę, że sprawa jest otwarta 8)
A Wy Tajdzi kiedy planujecie spacer?

Link to comment
Share on other sites

Śnieżno-białe szaleństwa z udziałem naszych fosików miały dziś miejsce :) a zanim przyjechała tanita z gringiem wybrałam się Łatką na spacerek..i hmm chciałam strzelić ładna fotkę jak to Łateczka bawi się z innym pieskiem i wyszło takie cuś... :roll:
[img]http://img225.exs.cx/img225/9168/gdzie2kx.jpg[/img]
jest towarzysz zabawy ale gdzie Łatka..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...