Jump to content
Dogomania

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?


Nat

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?  

462 members have voted

  1. 1. O której godzinie rano wstaje Twoj pies?



Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

moj wstaje razem z nami 6:40, od razu podwórko i śniadanko, a potem jeszcze mała drzemka. taki jest standard w ciągu tygodnia.
niestety w weekend tez :razz: chociaz nie wstajemy do pracy i budzik nie jest nastawiony, psiur ma chyba budzik w brzuchu bo jak łaskawie nie wstaniemy do 7:00 to zaczyna tak marudzić, popiskiwać i nerwowo sprawdzać czy aby nie mamy otwartych oczu ze nie da sie spac :angryy:
oczywiscie po procedurze podwórkowej i śniadankowej robi sie z niego aniołek i daje nam spac jak długo chcemy :sleep2: :saint1:
najśmieszniej było przy zmianie czasu o godzinę do przodu. wtedy udawał że jego takie zmiany nie dotyczą :eviltong: i spał według starego czasu :shiny: mysmy juz po sniadanku byli, ubrani i naszykowani, a on dopiero ziewał i wstawał strasznie zaspany i zdziwiony co sie dzieje i czemu w srodku nocy go chcemy budzic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HebaNova']
niestety w weekend tez :razz: chociaz nie wstajemy do pracy i budzik nie jest nastawiony, psiur ma chyba budzik w brzuchu bo jak łaskawie nie wstaniemy do 7:00 to zaczyna tak marudzić, popiskiwać i nerwowo sprawdzać czy aby nie mamy otwartych oczu ze nie da sie spac :angryy:
[/quote]

no kurcze jakby tu psa nauczyc ze w niedziele mozna długo spac i zeby skorzystal raz w tygodniu w kibelka w domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

mój pies, Byron wstaje jak na laba przystało wtedy kiedy zaczyna się w domu ruch tzn, jeden z domowników wstanie, lub kiedy już mu się chce. Pory są rózne od 6-7 to zazwyczaj kiedy ktoś się szykuje, do 8 kiedy nikt nie miota się po domu. Najgorsze jest to że niektórzy u mnie w familii mają niewytrzymałe pęcherze i lecą rano o 6 do łazienki, wtedy pies się budzi, oni wracaja do cieplutkich łóżek a ja (zazwyczaj) na dwór z psiakiem. Pies po powrocie oczywiscie dalej kładzie sie spać,a pańcia nie może bo półgodzinny lub dłuższy spacer wybija ją ze snu :( Ahh, gdzie te czasy kiedy spałam do 12...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój psiak też wstaje jak zaczynamy chodzić po domu, godziny są różne czasem mogę pospać do 9 czasem do 8. Zależy . ale zaznaczam że 8.Przeważnie śpi tak długo jak my , nie mam porannych pobudek, ale ostatnie siku ma jak idę spać koło 1-2. i od razu wraca na swój materacyk , spać. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[QUOTE] Mój pies wstaje wtedy gdy go wyciągnę z pod kołderki z łóżka córki!!![/QUOTE] dokładnie Lilith jest wyciągana spod kołdry przed moim wyjściem do pracy, bo ostatnio chodzi ze mną czyli za o 8:50 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agrafka111']mój pies, Byron wstaje jak na laba przystało wtedy kiedy zaczyna się w domu ruch tzn, jeden z domowników wstanie, lub kiedy już mu się chce. Pory są rózne od 6-7 to zazwyczaj kiedy ktoś się szykuje, do 8 kiedy nikt nie miota się po domu. Najgorsze jest to że niektórzy u mnie w familii mają niewytrzymałe pęcherze i lecą rano o 6 do łazienki, wtedy pies się budzi, oni wracaja do cieplutkich łóżek a ja (zazwyczaj) na dwór z psiakiem. Pies po powrocie oczywiscie dalej kładzie sie spać,a pańcia nie może bo półgodzinny lub dłuższy spacer wybija ją ze snu :( Ahh, gdzie te czasy kiedy spałam do 12...[/quote]

To dokladnie jak u mnie... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...