Jump to content
Dogomania

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?


Nat

O której godzinie rano wstaje Twoj pies?  

462 members have voted

  1. 1. O której godzinie rano wstaje Twoj pies?



Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wspaniale pytanie ;)

Ciezko okresli,to zalerzy od pory roku. Latem zazwyczaj 5 rano (potem praktycznie caly dzien spi i budzi sie w nocy).
Zima o.k 6,7.

Nigdy nie wstaje z moim psem. Przewaznie to on mnie budzi,swoim wyciem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

tak jak większośc z pierwszym domownikiem...chociąz chyba juz jej to weszło w krew bo nawet w weekend jak wszyscy spią to ona wstaje o 5 tak jak w tyg wstają moi rodzice...generalnie jest rannym ptaszkiem i daje mi pospać max do 8 pózniej zaczyna mi wpychać swój zimny nochal do ucha albo zaczyna mnie gryżc po włosach a jak nie reaguje to się na mnie kłądzie a spanie pod ponad 20 kgmowym psiurem który ci chucha w ucho nie jest przyjemnością;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o to ja mam dobrze hehe
w weekend gdy maż nie idzie do pracy to haryś śpi tak długo jak my :evil_lol: czyli tak do 8 30, 9 00, grzecznie czeka, a nieraz jeszcze jemy śniadanie, aż ktoś sie ubierze i wtedy się cieszy, że wychodzi - szczeknie, skoczy itp.

a w normalne dni - mąż wywala go = nieraz wynosi :eviltong:, o 6 20 na krótki spacer, przed wyjściem do pracy, abym mogła sobie pospać (jestem na zwoln lek), a jak przyjdą to pieso leci z powrotem do swojego wyrka i śpi dopóki nie wstanę (8 30, 9 30) :loveu: kocham ich obu za to :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...