Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

Gapcia nie kojarzysz?? Co za niedopatrzenie ;) Jeden z bardziej rozrywkowych wątków na dogo :D Co tam się wyprawia... :roll::evil_lol:
Tak - Tolek stanowczo dzisiaj powinien iść do domu.

[B]Gosiaczku[/B] - miło mi było wczoraj z Tobą pogadać ;) i już skoro masz mój telefon to mam wielką prośbę. Jak Tolek będzie szedł do domku a mnie jeszcze nie będzie na dogo - wyślij mi smska :cool3::loveu:
Ciotki [B]Wuni[/B] nie będę molestowała, bo Ona przecież będzie zajęta wysyłaniem smsków do połowy dogo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Ciotki [B]Wuni[/B] nie będę molestowała, bo Ona przecież będzie zajęta wysyłaniem smsków do połowy dogo :evil_lol:[/QUOTE]
:eviltong::eviltong::eviltong: a właśnie, że nie :obrazic:
Tolek to piesio Lu, sama będzie rozsyłała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']....
[B]Gosiaczku[/B] - miło mi było wczoraj z Tobą pogadać ;) i już skoro masz mój telefon to mam wielką prośbę. Jak Tolek będzie szedł do domku a mnie jeszcze nie będzie na dogo - wyślij mi smska :cool3::loveu:
...[/QUOTE]
mi również bylo bardzo miło, chociaż nie dokończyłyśmy;)
drugie zdanie bardzo mnie rozbawiło:evil_lol::evil_lol:...ale masz to jak w banku:razz:

Link to comment
Share on other sites

To teraz Polubek dostanie smsy od wszystkich jak Tolek dom znajdzie :)

mnie nie będzie na dogo okropnie długo bo od jutra ponad tydzień! Aż do 6/7 czerwca... więc mam nadzieję, że Tolek do tego czasu na 100% dom znajdzie.

[SIZE=1]Czy ktoś z Was ma linka do wątku Staszka? Muszę sobie poczytać jakie metody wychowawcze są w Obornikach - ponoć Staszek dostał obrożę przeciwszczekową... Tolek, chłopie, jak dobrze, że ty u Wiosny.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...