Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[quote name='mmd']Już mi ptaszki ćwierkały o tym :)

Teraz widzę, jak głupio napisałam:
chałupa na stałe to DS - stała chałupa
a wyszło, że Tolek nigdy domu nie znajdzie

Tzw. skrót myślowy by mmd, coś co tylko Wunia zna i rozumie ;)[/QUOTE]
ale te ptaszki w Łodzi szybko wieści przynosza:evil_lol::evil_lol:

noo teraz jasne:p a juz myslalam, ze tu jakies czarnowidztwo uprawiasz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tzw. skrót myślowy by mmd, coś co tylko Wunia zna i rozumie ;)[/QUOTE]
ach te skróty myślowe Cioci mmd :diabloti::diabloti::diabloti: czasami jak coś wypali, to wszyscy milkną, bo lecą myślowo dookoła :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Si :)
skopiuję Twoje na mój szablon :D Żeby trochę odmiany było ;)

Tolek nie ma radośniejszego tekstu?? tylko ten smętek??? :evil_lol:

Chyba trza pomyśleć nad alternatywą![/QUOTE]
mi sie ten smetek bardzo podoba jakos....bo te zdjecia tak fajnie pasuja:)
tam gdzie jest watek na dogo i filmik wstawiony bede ci musiala podac,bo mi to Lilka napisala w odpowiednich formulach:) masz gg??

Link to comment
Share on other sites

to alternatywa:

" Cześć mam na imię Tolek i szukam domu.
Szukam już dłuższy czas i jakoś nie mam szczęścia.
Tak sobie myślę, że wszyscy po prostu mają kompleksy jak mnie widzą, bo ja jestem piękny, mądry i cudowny ;)
Przystojny ze mnie facet! Serio! Tylko klejnotów mnie pozbawili i teraz dzieci to ja już mieć nie mogę. A szkoda, bo by piękne na pewno były po takim tatusiu jak ja...
Ok - ale pewnie chcielibyście coś więcej o mnie wiedzieć. Mam około 6 lat i jestem bardzo przyjacielski. Uwielbiam drapanie za uchem i po brzuchu, bo w sumie to ze mnie wielki pieszczoch. Wyglądam super groźnie, ale to tylko pozory! Jak już mnie poznacie i się zaprzyjaźnimy, to nie ma się czego bać.
Teraz w hoteliku dla psów w potrzebie uczę się życia poza bramami schroniska np. chodzenia na smyczy, ponoć jestem bardzo pojętny :)
Inne zwierzęta toleruję ale najbardziej na świecie kocham ludzi i bardzo, ale to bardzo chciałbym mieć takiego własnego, tylko dla siebie.
Jeśli się Wam spodobałem, to proszę zadzwońcie lub napiszcie : 793-147-805, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Na pewno nie pożałujecie.

Wasz (mam nadzieję niedługo) Tolek
"


gg w sumie nie mam ;)

Zresztą możemy się umówić, że jak do czasu mojego powrotu z wakacji Twoje allegro nie zadziała wystawimy alternatywę :D oki?
Ja wracam 7 czerwca a wyjeżdżam już 28 maja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']to alternatywa:
.....
Zresztą możemy się umówić, że jak do czasu mojego powrotu z wakacji Twoje allegro nie zadziała wystawimy alternatywę :D oki?
Ja wracam 7 czerwca a wyjeżdżam już 28 maja...[/QUOTE]

teksik fajowy jak to teksty Raduni:laugh2_2: :calus::calus:ale ja osobiscie wole ten pierwszy;)
oki to ja jeszcze raz wystawiam ten stary tylko zdecia troche podmienię i odświeże...a jak wrocisz i nie znajdzie domu to wystawimy na Twoim radosnym allegro ten tekst i pewnie do tego czasu nowe zdjecia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']potem będę ślizgać się na tyłku :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE]
ewentualnie cwiczyc bicepsy i czołgac:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

nowe allegro Tolka - 20,60zł
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1054430891[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']ewentualnie cwiczyc bicepsy i czołgac:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
nowe allegro Tolka - 20,60zł
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1054430891[/url][/QUOTE]
Gonia, a czy ja ma Twoje konto? Podaj dla przypomnienia na PW proszę ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...