Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

on się tak cudnie w ręce wtula... taki był zawsze wdzięczny za głaski...
To co? chyba czas na jakiś tekścik i ogłoszenia?
Wychodzi na to, że Tolek: łagodny, przyjazny, nie wykazuje agresji do psów (ani tym bardziej ludzi). Opiekun jednak powinien być doświadczony, bo z Tolka to wielkopies i w zadziwiający wręcz sposób potrafi niczym Houdini przegryź smyczkę ;)
Jakie Tolek ma wady? Jaki powinien być dom dla niego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']hi, hi, hi ... zagadka wyjaśniona przelew od Małgorzaty to Gonia13 :D:D:D
Już zmieniam ;)[/QUOTE]
super...Goni bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu:

a Raduniu odnośnie wad Tolka to jedyne co do tej pory sie dowiedzialam, ze moze próbowac ucieczek....niewiem z czego to wynika moze z 6 lat zamkniecia, ale poki co w hoteliku biegal na lince bo jak latał luzem to podobno biegal przy płocie jakby w poszukiwaniu dziury, no i smycz tez moze przegryzać, nie jest to jakis wielki problem wystarczy smycz z lancuszkiem na poczatku, pewnie jak sie zadomowi to nie bedzie tego robil, ale trzeba uprzedzic bo w sumie drugi raz podobno z adopcji wrocil bo uciekł i przegryzł właśnie smycz.....na pewno potrzebuje Kogos konsekwentnego;) ale Ameryke odkrylam:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Witam wszystkich ;)
Ktoś chce kawę?[/QUOTE]
ja poprosze podwójna....:)
[quote name='czerda']czy Tolek ma ogłoszenia ? ja myśłę że można mu szukać domu , jest taki piękny i tak dobrze się trzyma[/QUOTE]
właśnie poprosilam mailowo Arniego o nowe zdjecia Tolka takie na wybiegu...do ogłoszen dobre zdjecia to podstawa...poki co ogłoszen nie ma żadnych poczekam na zdjecia i wtedy ruszymy z ogłoszeniami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Hej Toluś... A mi się dzisiaj coś ze skrzynką porobiło. Zupełnie nie mogę otworzyć wiadomości. Jak jutro też nie będzie działało, to poproszę Ciebie Wuniu o konto na mój prywatny majl.[/QUOTE]
ok, z PW różne rzeczy się dzieją ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...