Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='adda'] A kiedy jego fotki???????[/quote] ... no ale to przeca Dogomania :hmmmm: ... nie forum dla maluchów :oops:


[quote name='anetta'] Katerinas, ogromne gratulacje z dzidziusia :baby:
A jak szczesliwy tatus? :lol: [/quote] Tatuś przeszczęśliwy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='adda'] A kiedy jego fotki???????[/quote] ... no ale to przeca Dogomania :hmmmm: ... nie forum dla maluchów :oops:
[/quote]
A Misio jest jakby nie patrzył dogomaniakiem, ino maluśkim jeszcze :P .
Zmień tytuł "Dorka, Gaja, Saba i...... dziecko". Poza tym tylko patrzeć jak będą ich wspólne zdjęcia, więc nie szukaj dziury w całym, tylko dawaj :D . Są koty na psim forum mogą być dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'] A Misio jest jakby nie patrzył dogomaniakiem, ino maluśkim jeszcze :P .
Zmień tytuł "Dorka, Gaja, Saba i...... dziecko". Poza tym tylko patrzeć jak będą ich wspólne zdjęcia, więc nie szukaj dziury w całym, tylko dawaj :D . Są koty na psim forum mogą być dzieci.[/quote] No tyż racja. Rośnie nowy dogomaniak. Może za kilka lat będzie pisał na tym forum :wink:


[quote name='coztego'] Dawaj dawaj! My jesteśmy otwarci! Dzieci lubimy niemal tak samo jak psy ;)[/quote] taaa.... :lol: 8)


[quote name='adda']Katerinas, co z Tobą? Obijasz się :roll: Ani fotek, ani Ciebie :([/quote] Nie objam się... Mam obecnie wielogodzinny etat mamuśki :lol:


No dobra. Przedstawiam nowego dogomaniaka - Michasia.

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal004.jpg[/img]

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal005.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

:iloveyou: Cudeńko!!!!!!!!!!! :iloveyou:
Tylko patrzeć jak do przedszkola, a potem do szkoły pójdzie :roll: .
Ach te dzieci, jakoś tak szybko rosną.
Ja do dziś pamiętam kiedy Konradowi wyrósł pierwszy ząbek, a było to 11 lat temu. Łza się w oku kręci.
Kasia odzywaj się jak najczęściej, ucałuj maluszka w piętkę :P.

Link to comment
Share on other sites

Jaki śliczny chłopak!
Rajuśku
Rzeczywiście ten czas leci... :roll: Dopiero niedawno moje dziecko (chrzestne) rodziło się...Dziś ma 9 lat...Niedawno podnosiłam brata za nogi do góry...Dziś już nie dam rady, bo 20 letniego byka ani rusz podnieść...Ehhh
Ale te dzieciaki rosną

Link to comment
Share on other sites

O masz! Toż to nie Misio tylko Micho :o Taki wielgachny, jak na solidnego chłopa przystalo :D
[size=2]Katerinas, czy Wasze Berlingo jest takie szaro-niebieskie i zaczyna sie rejestracja od dw? Bo jeśli tak, to dzisiaj Twój szanowny małżonek jechał za nami przez wszystkie wsie[/size] :D

Link to comment
Share on other sites

oh :oops: Dziekujemy za tyle milych slow :D :D


[quote name='adda'][size=2]Katerinas, czy Wasze Berlingo jest takie szaro-niebieskie i zaczyna sie rejestracja od dw? Bo jeśli tak, to dzisiaj Twój szanowny małżonek jechał za nami przez wszystkie wsie[/size] :D[/quote] Tak. Kolor taki sobie szaro-niebieski, czy inni mowia srebrno-niebieski. I rejestracja zaczyna sie od DW. :D To chyba jedyne takie auto na naszych wioskach :D Bynajmniej jedyne na wroclawskich numer :D

Link to comment
Share on other sites

Kasiiaaaa ale sliczny :angel: Oj bedzie dziewczyny bajerował :wink:
I faktycznie wielki :o

[quote name='adda'] [size=2] Bo jeśli tak, to dzisiaj Twój szanowny małżonek jechał za nami przez wszystkie wsie[/size] :D[/quote]

Śledził Was? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'] I faktycznie wielki :o [/quote] Też zauważyłaś? Katerinas, podaj wymiary małego jak się urodził :)
[quote]Śledził Was? :o[/quote] Musi być że śledził, inaczej to nie wiem, dlaczego tyle kilosów za nami jechał :o
[size=1]Katerinas, czy mi się wydawało, czy TZ pali papieroski?[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta'] A tatus w konu nie jest sam, do tej pory same baby mial po opieka :lol: :lol: [/quote] No prawda :lol: Do tej pory w domu był całkowity babiniec :lol:


[quote name='adda'][size=1]Katerinas, czy mi się wydawało, czy TZ pali papieroski?[/size][/quote] [size=2]Ano niestety mój TZ to smoczysko. :roll:[/size]


[quote name='adda'][quote name='PIKA'] I faktycznie wielki :o [/quote] Też zauważyłaś? Katerinas, podaj wymiary małego jak się urodził :) [/quote] A proszę: 3450 wagi i 58 cm wzrostu. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='adda'][size=1]Katerinas, czy mi się wydawało, czy TZ pali papieroski?[/size][/quote] [size=2]Ano niestety mój TZ to smoczysko. :roll:[/size][/quote]
[size=2]Biedak, musi teraz jeździć samochodem, żeby sobie zapalić, bo pewnie w domu nie może[/size]
[quote] A proszę: 3450 wagi i 58 cm wzrostu. :D[/quote] No to jakiś taki grubaśny nie był :roll: Ale długaśny :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='PIKA']Też zauważyłaś? Katerinas, podaj wymiary małego jak się urodził :) [/quote] A proszę: 3450 wagi i 58 cm wzrostu. :D[/quote][b]Katerinas[/b] witaj w krainie Mamuś Michałków. :buzi:
Całuski dla maluszka, jest śliczny, słodziutki, niech rośnie zdrowo :D
Mój młodszy synal też Michał. :angel:
Tak wyglądał nazajutrz po narodzinach, w objęciach swego starszego brata.
Moje Michalisko było grubsze 3.800 kg :oops:
Tak wierzgał na wadze, że wskazówka nie chciała się ustabilizować :lol:
[img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Dogo/Michel1.jpg[/img]
Na drugi dzień po narodzinach już musiałam fotki pstrykać, bo młodemu Tacie nadal trzęsły się ręce po porodzie :lol:
A jaki był zmęczony :o
Starszego syna przyprowadził w butach założonych : prawy na lewą nogę i odwrotnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='adda'][size=1]Katerinas, czy mi się wydawało, czy TZ pali papieroski?[/size][/quote] [size=2]Ano niestety mój TZ to smoczysko. :roll:[/size][/quote]
[size=2]Biedak, musi teraz jeździć samochodem, żeby sobie zapalić, bo pewnie w domu nie może[/size][/quote] [size=2]W domu nie może :) więc wychodzi sobie na ogród :) Miał rzucić palenie ale jakoś tak średnio mu idzie :roll: :wink:[/size]


[b]Agnes[/b] - Dziękujemy :D


[b]Evelina[/b] - Super historia :roflt: I śliczne zdjęcie :D
I rzeczywiście ... duży był ten Twój Michałek. Może Michałki tak mają :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] [size=2]W domu nie może :) więc wychodzi sobie na ogród :) Miał rzucić palenie ale jakoś tak średnio mu idzie :roll: :wink:[/size][/quote] [size=2]Biedaczysko, pewnie sobie dupala odmroził :lol: to wsiadł w bryczkę i pojechał, żeby w ciepełku zapalić.[/size]
[quote]duży był ten Twój Michałek. Może Michałki tak mają :wink:[/quote]
Widać tak :o Trza było Dzidka rodzić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'] [size=2]W domu nie może :) więc wychodzi sobie na ogród :) Miał rzucić palenie ale jakoś tak średnio mu idzie :roll: :wink:[/size][/quote] [size=2]Biedaczysko, pewnie sobie dupala odmroził :lol: to wsiadł w bryczkę i pojechał, żeby w ciepełku zapalić.[/size][/quote] [size=2] :roflt: Mój biedaczek TZ mówi, żeby sobie jaj z niego nie robić :roflt: [/size]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...