Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'] [size=2] :roflt: Mój biedaczek TZ mówi, żeby sobie jaj z niego nie robić :roflt: [/size][/quote] [size=2]To On to czyta?[/size] :o :oops:[/quote] [size=2]Czyta, czyta :lol: On jest taki cichy dogomaniak :wink: I proszę się nie rumienić bo on się nieźle uśmiał z Twojego posta :lol: [/size]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='adda'][size=1]Ło matko! Nikogo już nie zaganiaj!!! Będę pisała, tylko już mu nie pokazuj[/size] :oops: :roll:[/quote] [size=2]Ale ja nie muszę ... On sam czasami zagląda. Zna niektórych ludziów z dogo i sam ciekawy co piszą :wink: To jest towarzyski człeczek :wink: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'] [size=2]W domu nie może :) więc wychodzi sobie na ogród :) Miał rzucić palenie ale jakoś tak średnio mu idzie :roll: :wink:[/size][/quote] [size=2]Biedaczysko, pewnie sobie dupala odmroził :lol: to wsiadł w bryczkę i pojechał, żeby w ciepełku zapalić.[/size][/quote]
[quote name='Katerinas'] :roflt: Mój biedaczek TZ mówi, żeby sobie jaj z niego nie robić :roflt: [/quote]
To mój biedaczek, jak rodziła się Gabryśka i wylądowałam na tydzień na patologii, a on został sam z kochanym synkiem (wówczas 4.letnim), zaczął palić po pół rocznej przerwie. Takie stresy miał :roll: :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'] To mój biedaczek, jak rodziła się Gabryśka i wylądowałam na tydzień na patologii, a on został sam z kochanym synkiem (wówczas 4.letnim), zaczął palić po pół rocznej przerwie. Takie stresy miał :roll: :P .[/quote] No tak to jest... Mój nie palił 1.5 roku :roll: Budowa domu i stres z nią związany na nowo odnowiły nałóg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='adda'][size=1]O mamo!!!!!![/size] :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]
[b]adda[/b] - Ale on jest naprawdę sympatyczny i wesoły chłopak... Się nie rumień... :D
[b]Pika[/b] ... znasz Marka ... no weź jej powiedz :D[/quote]

Adda no mówie Ci :lol:

Jest loozik :lol:


[quote name='adda'] tylko już mu nie pokazuj :oops: :roll:[/quote]

Kasia pokazuj, pokazu co ona tu bedzie chłopakowi przyjemnosci odmawiac :evil:
:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Adda no mówie Ci :lol:
Jest loozik :lol: [/quote] No dobra :roll:
[quote]Kasia pokazuj, pokazu co ona tu bedzie chłopakowi przyjemnosci odmawiac :evil: :wink:[/quote] Katerinas będzie zasłaniała ekranik [size=1]zboczenico[/size] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Wczoraj Katerinas trochę z nami pogadała, widać nie-Dzidek spał :roll: A dzisiaj już bieda... [/quote] A jakoś tak Mały dziś marudził od rana ...


[quote name='adda']Widziałam dzisiaj Gaję i Dorkę jak sobie brykały :D[/quote] A mojego TZ nie widziałaś? :D Jak walczy z lodem na ogrodzie?


[quote name='Beata&Poświata']Znaczy się przez płot widziałaś???[/quote] Znaczy się siatkę :wink: Tak więc widać co się dzieje na ogrodzie :D


[quote name='Beata&Poświata']No właśnie chciałam zaproponować, że następnym razem może by [b]Adda[/b] przez okno zajrzała, albo zapukała do drzwi, jako delegatka dogomaniacka :P :D :P .[/quote] Cholercia... a my dzwonka przy furtce nie mamy :roll:


[quote name='malawaszka']Adda to aparaciq w łapkę i przez okno foty pstrykaj :lol: masz pozwolenie :lol:[/quote] A myślisz, że ją Saba i Gajka wpuszczą na ogród? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka']Adda to aparaciq w łapkę i przez okno foty pstrykaj :lol: masz pozwolenie :lol:[/quote] A myślisz, że ją Saba i Gajka wpuszczą na ogród? :lol:[/quote]

weźmie Irydka - przystojniak odwróci uwagę dziewczyn a Adda myk myk :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka']Adda to aparaciq w łapkę i przez okno foty pstrykaj :lol: masz pozwolenie :lol:[/quote] A myślisz, że ją Saba i Gajka wpuszczą na ogród? :lol:[/quote]

weźmie Irydka - przystojniak odwróci uwagę dziewczyn a Adda myk myk :lol: :wink:[/quote]
Saba i Gaja nie są takie przekupne i chętne do romansów :lol: Saba nie przepada za dużymi kudłatymi amantami, zaś Gaja uważa, że najważniejsze to bronić ogrod przed najeźdźcami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata']Znaczy się przez płot widziałaś???[/quote] Znaczy się my codziennie przejeżdżamy obok domu Katerinas. I dzisiaj pierwszy raz wypuściła pieski na świeże powietrze :lol: Pierwszy raz widziałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] A mojego TZ nie widziałaś? :D Jak walczy z lodem na ogrodzie?[/quote] No przecie nie stałam i nie gapiłam się :roll: I tak mam szyję wykręconą od tego oglądania się za Waszym domem :lol: Co prawda przez wieś TZ szybko nie jedzie, ale jednak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...