Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

Dymek to kot syberyjski, odmiana kolorystyczna neva masquarade.

Ja się na kotach też nie znam, ale podobają mi się te same rasy co tobie.

Myślałam też o ragdollu, ale jak dowiedziałam się, że za ragdolla na kolanka cena wynosi 2000-3000 to mi szczęka opadła :o . Długo wahałam się czy nie norweski albo maine coon, a przeważyła uroda nevy, taka trochę nietypowe :P i te niebieskie oczyska.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sledze temat od poczatku...i nadeszla pora aby sie odezwac!

Gratuluje koeljnej pociechy w domku...on jest cudowny..trzymamalm za Was kciuki i ciesze sie, ze sie udalo...

Mam nadzieje, ze mojTZ w przyszlosci tez przekona sie do..psow...(niezbyt je lubi) i w moim domku bedzie ich sporo..a kto wie, moze i taki kociak sie napatoczy :P

Link to comment
Share on other sites

Eeee, chyba go nie ogolę. U kota musi się być do czego przytulić. Jak by miał nie mieć futra, to bym kupiła sfinksa .

Eeeee.........cicho.......trochę żartowałam, sfinks to moej marzenie a kociasa masz prześlicznego!!!!!!!!!!!

Eeee.... domyśliłam się :P . A marzenia są po to, żeby je spełniać.

I wyszłoby na to, że Basenji miał rację .

Ja go rozumiem i wiem o co chodzi.

Pamiętam, ze napisał:

Mnie parę ładnych lat temu rodzina na siłę wmusiła kota i teraz wszyscy mają łobuza dość.

Z rodzinami i ze zwierzakami różnie bywa. B. ma inne doświadczenia, my inne i stąd różnica zdań. A zdarzało się, że ja jedna v. całe forum byłam przeciwna w podobnych sytuacjach.

Ja też jestem w stanie go zrozumieć.

Ma nienajlepsze doświadczenia stąd jego powściągliwość.

Mam nadzieję, że u nas będzie jednak inaczej :P .

Beato czy oczy mu zostaną takie niebieścieńkie?

Acha, powinny. Nevy mają niebieskie oczy, może tylko trochę mu ściemnieją, bo teraz to ma prawie przezroczysty ten błękit. U nas w domku wszyscy mają niebieskie oczy (tzn. ja mam takie trochę szare), więc u kota nie może być inaczej :P .

:kociak: :Dog_run: :wolfie:

Wow, ktoś zaczyna mnie rozumieć.

Cieszę się.

Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę one są takie drogie???

Pozwolę sobie zacytować odpowiedź hodowcy na moje pytanie:

Witam.

Czy mam rozumiec ze chodzi o ragdolle?

Nowy miot planowany jest na kwiecien 2005 r.

Ale sa jeszcze kocieta z czerwca, i cena zalezy czego oczekujesz od malenstwa,jakie umaszczenie, kolor. Na kolana sa juz od 2000 zl do 3000 zl.

pozdrawiam Zofia

Niestety nic nie przesadziłam :( .

Gratuluje koeljnej pociechy w domku...on jest cudowny..trzymamalm za Was kciuki i ciesze sie, ze sie udalo...

Bardzo dziękujemy :P , teraz mamy równowagę w domku, trzy dziewczyny i trzech facetów :P

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować odpowiedź hodowcy na moje pytanie:

Witam.

Czy mam rozumiec ze chodzi o ragdolle?

Nowy miot planowany jest na kwiecien 2005 r.

Ale sa jeszcze kocieta z czerwca, i cena zalezy czego oczekujesz od malenstwa,jakie umaszczenie, kolor. Na kolana sa juz od 2000 zl do 3000 zl.

pozdrawiam Zofia

A jakby tak nie na kolana tylko np na kanapę? To byłoby ciut taniej? :lol:

:o tyle kasy za kota :o

Link to comment
Share on other sites

Beata, gratuluje nowego nabytku. :angel:

Slicznosci, jak ja uwielbiam "puchatki", ale nie persy 8)

Wiecie, ze nazwa Ragdoll - szmaciana lalka pochodzi od tego, ze koty te "wiotczeja" gdy sie je trzyma na reku ? :lol:

Podobno kiedys piekna kotka, rasy chyba nieokreslonej zostala potracona przez samochod.

Po wypadku kociaki, ktore wydawala na swiat byly wlasnie takie wiotkie.

Przedsiebiorcza wlascicielka zdolala, oczywiscie przy pomocy innych, wychodowac na ich bazie odrebna rase :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam pieska i kota! :D

Za bardzo się nie lubią ale co tam :(

Pies jest młodszy,dlatego jak on się chce bawić i skacze koło kotki to ona go przegania....Parę razy dostał z pazurka po nosie :(

Myślę,że jakby się nzali od małego to by tak nie było a piesek(Snupi) tarfił do nas jka Sonia miała już 7 lat...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, ze nazwa Ragdoll - szmaciana lalka pochodzi od tego, ze koty te "wiotczeja" gdy sie je trzyma na reku ? :lol:

To Truskawek jest ragdoll. Można z nim wyprawiać różne cuda na kiju, a on cierpliwie znosi. Natomiast, jak widzi, że Irydek (pies) do niego się zbliża to natychmiast kładzie się, najlepiej na plecy, i udaje nieżywego.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam pieska i kota!

Za bardzo się nie lubią ale co tam

Pies jest młodszy,dlatego jak on się chce bawić i skacze koło kotki to ona go przegania....Parę razy dostał z pazurka po nosie

Myślę,że jakby się nzali od małego to by tak nie było a piesek(Snupi) tarfił do nas jka Sonia miała już 7 lat...

To tak jak u mnie - niestety :(

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

A zalozysz sie? On ma nawet ogom pomarszczony, a Ty?

Wygrałaś! :oops:

Monik@ - a jaki Ty masz ogon

Szczątkowy, a co?

Wow, ktoś zaczyna mnie rozumieć.

Aha....jeszcze trochę i Cię zaczniemy nawet doceniać. 8)

dejcie spokój jakoś za psa atwiej chyba dać taką kasę niż za kota nie wiem czemu

Też mam takie myśli, że tyle kasy za kota to grzech.

Natomiast, jak widzi, że Irydek (pies) do niego się zbliża to natychmiast kładzie się, najlepiej na plecy, i udaje nieżywego.

Coś mi tu pachnie Jerrym. Sławna zabawa "na trupka".

Link to comment
Share on other sites

Psica to ma taki wyraz pyska normalnie. Już nie raz się ludzie mnie pytali np. na spacerze czemu ona taka smutna :( . Chociaż fakt, że nie czuje się jeszcze pewnie przy Dymku, ale to tylko dlatego że on takie nieprzewidywalne ruchy robi, i to ją trochę przerasta. Zawsze wtedy odskakuje i jest nieco zdziwiona :o .

A kochana jest nadal i to bardzo mocno. Zwierzaki są głaskane na dwie ręce, jedną Kocię drugą psiaca. Przy zabawie z Dymkiem Poświatka też leży na podłodze i bierze "udział". Poza tym ma swoje spacery, na których Dymka nie ma :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...