Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basenji - skąd tyle pesymizmu :niewiem:

Basenji nie jest pesymistą, bo ma psa championa.

--------------------------------------------------------------------------------

adda napisał:

Basenji napisał:

Niestety życie nie zawsze jest takie cukierkowe jak barbie czy macdonałds. Zdrówko

Ada:

Ale to nie znaczy, że zawsze trzeba zakładać pesymistyczną wersję. Wieczni pesymiści są sfrustrowani.

Basenji:

Optymizm to moja natura ale dla zachowania równowagi ktoś musi odszukać jakieś argumenty przeciw.

A frustracja - jak się ma piecha championa to nie można być pesymistą

zdrówko

Link to comment
Share on other sites

czy Dymek nie jest przypadkiem Syberyjczykiem moge się mylic bo maluch sa podobne ja ma 4 letniego Walerego kocura Syberyjskiego i 5 letnią AST i swietnie sie dogadują śpią razem choc nie w objeciach i czasem wzajena toalete uprawiają Super widoki polecam :D

Patka & Lilit oraz Koty Walery i Luna

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam właśnie doczytałam, że to sybirak cudo! kiedy Walery byl taki mały... ale tak na marginesie dachowce w tym wieku sa sporo mniejsze :D

walery rósł jak na drozdżach :D on ma mniej ciekawe ale moim zdaniem równie piękne umaszczenie dzikie fachowo Tabby a zwyczajnie jest cętkowany i pasiasty ciemno szary z błękitnym podszerstkiem. kot jak pies super gratuluje nabytku bedziesz zachwycona charakterem :D

jeszcze raz pozdro P&L

Link to comment
Share on other sites

:oops:

Ale piesa jest coś smutna.

Biedaczka spadła na 2 plan i już nie jest taka kochana.

Och, biedna , wierna psinka.

:cry: Zdrówko

Skarbie, niektorzy maja bardzo pojemne serca i duzo milosci. Wystarczy dla niejednego dziecka, psa, kota, chomika czy krolika. Nie mierz prosze swoja miara.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Patka za dobre słowo.

Właśnie ze względu na charakter decydowałam się na syberyjczyka.

A co wyrośnie z Dymka to się okaże. Narazie cały czas przebywa tam gdzie my. Ani razu nie poszedł sobie w odosobnienie, śpi w centrum wydarzeń, łazi za nami po całym domu i jest taki przylepny. Mam nadzieję, że taki charakter mu zostanie :P A i jeszcze wydaje takie fajne odgłosy, czasem brzmi to jak świergot, a jak odzywa się jak normalny kot, to nie drze japy tylko miauczy po cichu.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Beato, jak już nie będziesz chciała Poświaty, to może Basenji ją weźmie? :lol: :lol: :lol:

Basenji jesteś nieoceniony! :lol:

...............

O! Wpadł nowy post: na tym ostatnim zdjęciu jest moja ulubiona "spaniowa" pozycja kota!

P.S. On jest naprawdę duży - moje to były takie maciuciupcieńkie, a to jest BYK!

Link to comment
Share on other sites

Walę następny post bo już mi się nie chce dopisywać a zapomniałam....

Po raz: Niniejszym ogłaszam, że w piątek mój Tomaszek przestał być prawiczkiem. Otóż po raz pierwszy w życiu własnozębnie i własnopazurnie upolował mysz (sorka Myszko) i przywlókł ją do domu. Kochane dziecko!

Po dwa: Wczoraj się dowiedziałam, że kot jest ze wszystkich zwierząt najbrudniejszy i ma najwięcej bakterii :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o . Obraziła się na mnie baba od powyższych mądrości (jakaś krewna mojego męża), teść, teściowa........bo na urodzinach teścia powiedziałam jej co myślę o takich rewelacjach. Aż jej pysk spurpurowiał!!!!!!! Głupia cipa! Zresztą - to nie były pierwsze mąrości o zwierzętach w jej wykonaniu.

Link to comment
Share on other sites

Obraziła się na mnie baba od powyższych mądrości (jakaś krewna mojego męża), teść, teściowa........bo na urodzinach teścia powiedziałam jej co myślę o takich rewelacjach. Aż jej pysk spurpurowiał!!!!!!! Głupia cipa! Zresztą - to nie były pierwsze mąrości o zwierzętach w jej wykonaniu.

witaj w klubie 8) , ja będąc na podobnej imprezce-dokładnie też imieninki teścia- miałam do czynienia z jakąś tam rodzinką............pożal się Boże....

po prostu interweniowałam po tym jak "droga ciocia" przyczepiła się do mojego psa, że niby za gruby-Pepsi waży 30 kilo..........a sama ciocia wygląda jak maszyna oblężnicza..........

Link to comment
Share on other sites

Jedno jest pewne, większy od Poświaty nie będzie .

Są rzeczy na tym świecie, o których się nie śniło filologom! 8)

syberyjczyki podobno potrafią ważyć nawet ok. 10 kg.

Nic nie mów. Wczoraj Ola uśpiła Jerry'ego w lalkowym wózeczku. Ku mojemu niedowierzaniu "kociątko" wypełniło wózeczek "od deski do deski". Dobrze, że się maluszek nie zaklinował. Chyba czas go zważyć.

Ale 10 kg to ho HOOOOOOO. Pozazdrościć.

Tez jej spurpurowiala???

:lol: Tfuuuuuuuu!!!!!!! Biorąc pod uwagę jej wygląd powiem: na szczęście nie wiem. :lol: :lol:

Nie mowi sie "spaniowa" tylko "spaciowa". Przeciez chodzi sie "spać, a nie "spań!

"Spaciowy" to jest miód powstający w wyjątkowo ohydny sposób.

Kto jak kto, ale Ty powinnać to wiedzieć.

po prostu interweniowałam

Powinnam ją obić za nazwanie Tomaszka "brudnym". 0X

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Beato, jak już nie będziesz chciała Poświaty, to może Basenji ją weźmie? :lol: :lol: :lol:

Basenji jesteś nieoceniony! :lol:

...............

O! Wpadł nowy post: na tym ostatnim zdjęciu jest moja ulubiona "spaniowa" pozycja kota!

P.S. On jest naprawdę duży - moje to były takie maciuciupcieńkie, a to jest BYK!

Chyba nie jest mozliwe, gdyż:

1. Beata nie odda psinki :2gunfire:

2.Nawet, gdyby oddała, to żona wystawiłaby nas na wycieraczkę :oops:

3. Piechu byłby zazdrosny o względy.

Aha, a dlaczego mam być nieoceniony?

Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Jedno jest pewne, większy od Poświaty nie będzie .

Są rzeczy na tym świecie, o których się nie śniło filologom! 8)

syberyjczyki podobno potrafią ważyć nawet ok. 10 kg.
...Ale 10 kg to ho HOOOOOOO. Pozazdrościć.

Chyba nie ma czego :hmmmm: . Szczególnie jak te 10 kg w łóżku na głowie Ci się uwali :roll: .

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Beato, jak już nie będziesz chciała Poświaty, to może Basenji ją weźmie? :lol: :lol: :lol:

Chyba nie jest mozliwe, gdyż:

1. Beata nie odda psinki :2gunfire:

2.Nawet, gdyby oddała, to żona wystawiłaby nas na wycieraczkę :oops:

3. Piechu byłby zazdrosny o względy.

Zdrówko

Chyba nie jest to możliwe, ponieważ:

1. Psica jest oczkiem w głowie Wojteckiego;

2. więc za żadne skarby tego świata nie mogę psicy oddać;

3. Gdyby jednak taki szalony pomysł przyszedł mi do głowy, to na 100% spotkałabym się z Basenji na wycieraczce, bo mnie wystawiłby mój mąż;

:P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...