Jump to content
Dogomania

A moze zalozymy sobie OFF-a? cz.II


Burchardt

Recommended Posts

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Princess York : mój Max od małego był uczony jeść yoral.. hodowczyni go nauczyła jeść yoral.. więc mu nie zmienialiśmy bo jak przyzwyczajony to po co.. poza tym nawet weterynarze chwalą i polecają yorala.. Eukunaba też polecana.. poza tym jestem zdania żeby psiaka karmić taką suchą karmą która najlepiej smakuje psiakowi i po której ładnie wygląda więc to już od właścicieli zależy jaką kupią

Link to comment
Share on other sites

no Maxik taki jest klusek... ale jest z tych większych co ważą koło 3-3,5 kg.. poza tym rośnie więc trochę też waży.. od razu mówię: Max nie leży 24h/dobę z przerwami na jedzenie.. ON JE I BIEGA PRZYNAJMNIEJ PRZEZ GODZINĘ (po małej drzemce po jedzonku) ale to tak intensywnie biega że jak wraca do domu to wypija wodę i kładzie się na chłodzie.. po chwili odpoczynku wstaje i znowu przez dłuższy czas bawi się i gania po działce... i tak cały dzień.. czasem podje suchy pokarm ale niezbyt często.. więc napewno nie leży plackiem i nie je na przemian... więc jak już dorośnie to więcej nić 3,5 kg ważyć nie powinien... teraz jak rośnie to mu waga idzie w górę ale i on sam rośnie..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Chana']co to jest OFF-a?
Jeszcze jedno pytanie ; nie moge sobie poradzic z podpisem; zrobilam tak ja zwykle i wyszedl mi ten podpis ktorego nie moge wyzucic .[/QUOTE]

Jeżeli chodzi o tego off-a co jest w temacie 'a może załozymy sobie OFF-a?'.
To znaczy że w tym temacie można rozmawiać o wszystkim i o niczym.:lol:
Nie ma określonego tematu tu można zapytać o wszystko.
Ja z podpisem też mam odwieczne problemy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...