Jump to content
Dogomania

A moze zalozymy sobie OFF-a? cz.II


Burchardt

Recommended Posts

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tigrunia']Takie śmieszne ? :p Zadzwoń do pierwszej lepszej hodowli i zapytaj bo czytać to ja też umiem. W każdym ogłoszeniu piszą , ze szczeniaki są z rodowodem bądź rodowodowe ale tak naprawdę mają tylko metryki !! Nie spotkałam się osobiście z hodowca, który wyrabia od razu rodowody .. także szukaj dziecko - może znajdziesz ale szanse na moje są zerowe :p Wystarczy wziąść słuchawke do ręki i zapytać :razz:
I co to za text, że tańszego nie znalazlaś niż 1800 zł ?? :crazyeye: :angryy: Dziewczyny Ci dały tyle linków do rodowych Yorków za np 1500 zł !! Może ich wcale nie przeglądałas ? :angryy:

Dokładnie .. masz 100% racji i niech ta roxi wreszcie pojmie co to metryka a co rodowód bo już ręce opadają :mdleje:[/quote]
Nawet za 1200zł się znajdzie z METRYKĄ...
A co do roxi to potrzeba cierpliwości chociaż powinna podzwonić w parę miejsc i sie dowiedzieć co nie co o szczeniakach i w ogóle... Tylko się zastanawiam ile za rachunek zapłaci jak ktoś każdy będzie jej musiał po pół godziny wszystko tłumaczyć... Ja to dzwoniłam i dzwoniłam i jeszcze raz dzwoniłam i się dowiadywałam, a ona myśli że jej to wszystko z nieba spadnie... Jeśli nic w tym kierunku nie zrobi to jej szanse na posiadanie yorka tak jak napisałaś faktycznie są zerowe:shake:

[quote name='ladyyork']Jak czytam to aż mi się włosy jeżą ,tyle pisane i mówione co to rodowód a co metryka a tu takie bzdury się pisze:evilbat:, nikt kto sprzedaje nie poniesie dodatkowych kosztów by wyrobić rodowód ,tym bardziej że pies idzie na sprzedaż przecież;)[/quote]
No właśnie... Po co miałby dopłacać...

Link to comment
Share on other sites

[B]Roxi-malina[/B] masz [SIZE=3][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1678780_yorki_rodowodowe_super_pochodzenie_mini.html"]TUTAJ[/URL] [/SIZE]przykład ogłoszenia w którym pisze:[B][B][SIZE=2] YORKI [/SIZE][/B][SIZE=2]RODOWODOWE SUPER POCHODZENIE! MINI I STANDARD[/SIZE][/B], ale jeśli doczytasz do końca to zobaczysz że do każdego szczeniaczka dają: [SIZE=2]książeczkę zdrowia,[B]metryczkę[/B],wyprawkę. No i te np. są za 1400 zł
Więc nie mów że nie sprzedają yorków z metrykami tylko z rodowodem i nie mów też że niemożna znaleźć yorka z rodowodem do 1400zł...[/SIZE]
Bo to wszystko jest możliwe tylko trzeba poszukać, podzwonić, a nie czekać aż sami do ciebie zadzwonią i cię będą prosić żebyś kupiła yorka...

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam w odwiedziny do Kati :loveu: a tu taki cyrk...

[quote name='roxi-malina'][B]Hahaha naprawdę mało jest yorków z samą metryką[/B] (bo ostatnio wiele szukałam i nie znalazłam yorka z SAMĄ metryka wszędzie albo z rodowodem albo bez :shake: a z rodowodem to są od 1800 zł w zwyż (przynajmniej ja żadnego tańszego nie znalazłam))![/quote]

:roflt::roflt::roflt:

Ubawiłam się po pachy, żart tygodnia!

Trochę więcej pokory i cierpliwości w odkrywaniu tajników wiedzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena']Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.A to dzień dzisiejszy. [URL="http://marlenan.fotosik.pl/albumy/566262.html"]SOLANKI 2009 - Miejsca > Miasto - Fotosik.pl[/URL][/quote]

[url]http://images41.fotosik.pl/46/714ae8a572c20fbcmed.jpg[/url]

Piękne!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ojejku wiele jest szczeniaków na sprzedaż rodowodowych (np. moja koleżanka dostała na urodziny yorka odrazu z rod. ale z jaieś nie znanej hodowli, albo moja sąsiadka (ale to już nie york) też kupiła psa odrazu z rodowodem). Ja też jak kupowałam mojego labradora to też wiele było odrazu z rodowodem! A poza tym czy zwykły szczeniak bez rodowodu ale z metryczką kosztował by 3000zł? Wątpie bo do mnie jakiś facet tak napisał że ma szczeniaki po tyle:/
A ja nie chwytam po co oni wyrabiają rodowód skoro mogą sprzedać z samą metryką (chociaż to logiczne: wyrobienie rodowodu kosztuje jakieś 50 zł (z tego co na innym watku było napisane) a różnica między psem z rod. a psem z metryką wynosi jakieś 200-300zł więdz im to sie opłaca :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']Ojejku wiele jest szczeniaków na sprzedaż rodowodowych (np. moja koleżanka dostała na urodziny yorka odrazu z rod. ale z jaieś nie znanej hodowli, albo moja sąsiadka (ale to już nie york) też kupiła psa odrazu z rodowodem). Ja też jak kupowałam mojego labradora to też wiele było odrazu z rodowodem! A poza tym czy zwykły szczeniak bez rodowodu ale z metryczką kosztował by 3000zł? Wątpie bo do mnie jakiś facet tak napisał że ma szczeniaki po tyle:/
A ja nie chwytam po co oni wyrabiają rodowód skoro mogą sprzedać z samą metryką (chociaż to logiczne: wyrobienie rodowodu kosztuje jakieś 50 zł (z tego co na innym watku było napisane) a różnica między psem z rod. a psem z metryką wynosi jakieś 200-300zł więdz im to sie opłaca :))[/quote]
[CENTER]:Cool!: No widzę że nareszcie widzisz różnicę między
metryką a rodowodem :klacz: BRAWO!!!

[LEFT]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kati kąpielowa śliczniasta :loveu:

Ale ja nie wytrzymam i coś napisać muszę :evil_lol: :
[quote name='roxi-malina']Ojejku wiele jest szczeniaków na sprzedaż rodowodowych (np. moja koleżanka dostała na urodziny yorka odrazu z rod. ale z jaieś nie znanej hodowli, albo moja sąsiadka (ale to już nie york) też kupiła psa odrazu z rodowodem). Ja też jak kupowałam mojego labradora to też wiele było odrazu z rodowodem! A poza tym czy zwykły szczeniak bez rodowodu ale z metryczką kosztował by 3000zł? Wątpie bo do mnie jakiś facet tak napisał że ma szczeniaki po tyle:/
A ja nie chwytam po co oni wyrabiają rodowód skoro mogą sprzedać z samą metryką (chociaż to logiczne: wyrobienie rodowodu kosztuje jakieś 50 zł (z tego co na innym watku było napisane) a różnica między psem z rod. a psem z metryką wynosi jakieś 200-300zł więdz im to sie opłaca :))[/quote]
Dziewczyno po co wyssiewasz jakieś opowiastki z palca ?? Daj nazwy tych hodowli, które niby z rodowodem sprzedają .. no proszę bardzo - załatw może nr telefonu? Albo chociaż do sąsiadki albo nie .. Twój labrador ma rodowód tak? No to pokaż !! :megagrin: Ciekawe czemu dopiero teraz Ci się przypomniało, że swojego psa z rodowodem od razu kupiłaś :cool1: Żenująca jesteś :cool1: Przestań wymyślać wreszcie!
I co to znaczy zwykły szczeniak ?? :crazyeye: Tak - Yorki kosztują 3 , 4 a nawet za 5 tyś możesz sobie kupić :razz: Jak chcesz to mogę Ci podać hodowlę w której zapłacisz 5 tyś euro :diabloti:
Fakt- należy pochwalić, że pojęła czym jest rodowód a czym metryka :cool1: Oby tak dalej..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Kati kąpielowa śliczniasta :loveu:

Ale ja nie wytrzymam i coś napisać muszę :evil_lol: :

Dziewczyno po co wyssiewasz jakieś opowiastki z palca ?? Daj nazwy tych hodowli, które niby z rodowodem sprzedają .. no proszę bardzo - załatw może nr telefonu? Albo chociaż do sąsiadki albo nie .. Twój labrador ma rodowód tak? No to pokaż !! :megagrin: Ciekawe czemu dopiero teraz Ci się przypomniało, że swojego psa z rodowodem od razu kupiłaś :cool1: Żenująca jesteś :cool1: Przestań wymyślać wreszcie!
I co to znaczy zwykły szczeniak ?? :crazyeye: Tak - Yorki kosztują 3 , 4 a nawet za 5 tyś możesz sobie kupić :razz: Jak chcesz to mogę Ci podać hodowlę w której zapłacisz 5 tyś euro :diabloti:
Fakt- należy pochwalić, że pojęła czym jest rodowód a czym metryka :cool1: Oby tak dalej..[/quote]
Cześć tigrunia:bye:
Dzięki:loveu::loveu::loveu:
Pisz ile chcesz:evil_lol:
A tak w ogóle dziwne mi się to coś wydaje... Bo jak to jest możliwe że ma labka z rodowodem i nie wiedziała co to rodowód???:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jak sprzedają z rodowodem? :roflt:
Szczenię rodowodowe ma metrykę, a rodowód sama wyrabiasz - jeśli chcesz psa wystawiać. W innym przypadku chowasz ją do szuflady, ale masz pewność, że pies miał takich a nie innych przodków :roflt:
Jeśli ktoś pisze, że ma na sprzedaż szczenięta rodowodowe, to chodzi o [B][U]METRYKĘ!!![/U][/B], a nie o to, że ma już wyrobiony rodowód.
Yorki kosztują bardzo dużo, ale już za 1200 zł możesz kupić z domowej hodowli, znaleźć na allegro rasowe psy i eta wsio :razz: Takie hodowle z zasady nie mają stron internetowych, a z tego co się orientuję, to ty chyba szukasz w dobrych hodowlach tanich psów :roflt:


Paulina, trochę się zepsuła atmosfera w Twojej galerii, więc radziłabym, żebyś wyprosiła stąd [B]roxi-malina[/B], bo chyba raczej nie powinna wprowadzać tutaj zamieszania :razz:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ja Ciebie do niczego zmuszam, ale... tłumaczy się jej wszystko, a do niej nic nie dociera :shake: Przyszłam się zachwycać Kati, a nie mogę, bo jej słowa wytrącają mnie z równowagi i przez nią zapomniałam napisać, że Kati jest śliczna :loveu: Mokry szczurek cudowny, szczególnie to zdjęcie mnie zauroczyło:
[QUOTE]
[URL]http://images36.fotosik.pl/47/4bb54d798465c2dc.jpg[/URL]
[/QUOTE]

Brodę też już ma taaaką długaśną :loveu:

:loveu: PIĘKNA :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Oczywiście ja Ciebie do niczego zmuszam, ale... tłumaczy się jej wszystko, a do niej nic nie dociera :shake: Przyszłam się zachwycać Kati, a nie mogę, bo jej słowa wytrącają mnie z równowagi i przez nią zapomniałam napisać, że Kati jest śliczna :loveu: Mokry szczurek cudowny, szczególnie to zdjęcie mnie zauroczyło:


Brodę też już ma taaaką długaśną :loveu:

:loveu: PIĘKNA :loveu:[/quote]
Dzięki:loveu::loveu::loveu: A broda to chyba tylko na taką wygląda...
A co do Roxi-maliny to w sumie pisać ona tu może tylko na temat:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Jak sprzedają z rodowodem? :roflt:
Szczenię rodowodowe ma metrykę, a rodowód sama wyrabiasz - jeśli chcesz psa wystawiać. W innym przypadku chowasz ją do szuflady, ale masz pewność, że pies miał takich a nie innych przodków :roflt:
Jeśli ktoś pisze, że ma na sprzedaż szczenięta rodowodowe, to chodzi o [B][U]METRYKĘ!!![/U][/B], a nie o to, że ma już wyrobiony rodowód.
Yorki kosztują bardzo dużo, ale już za 1200 zł możesz kupić z domowej hodowli, znaleźć na allegro rasowe psy i eta wsio :razz: Takie hodowle z zasady nie mają stron internetowych, a z tego co się orientuję, to ty chyba szukasz w dobrych hodowlach tanich psów :roflt:


P[/quote]
Sara , jaśniej już nie można.:shake: Dzięki bom już wiekowa i teraz kumam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Kati kąpielowa śliczniasta :loveu:

Ale ja nie wytrzymam i coś napisać muszę :evil_lol: :

Dziewczyno po co wyssiewasz jakieś opowiastki z palca ?? Daj nazwy tych hodowli, które niby z rodowodem sprzedają .. no proszę bardzo - załatw może nr telefonu? Albo chociaż do sąsiadki albo nie .. Twój labrador ma rodowód tak? No to pokaż !! :megagrin: Ciekawe czemu dopiero teraz Ci się przypomniało, że swojego psa z rodowodem od razu kupiłaś :cool1: Żenująca jesteś :cool1: Przestań wymyślać wreszcie!
I co to znaczy zwykły szczeniak ?? :crazyeye: Tak - Yorki kosztują 3 , 4 a nawet za 5 tyś możesz sobie kupić :razz: Jak chcesz to mogę Ci podać hodowlę w której zapłacisz 5 tyś euro :diabloti:
Fakt- należy pochwalić, że pojęła czym jest rodowód a czym metryka :cool1: Oby tak dalej..[/QUOTE]


Dziewczyno ty naprawde naucz sie czytać ze zrozumieniem :shake:! Ja napisałam że kiedy kupowałam mojego labka to spotkałam sie z wieloma labkami z rodowodem ale nie pisałam nic na temat o tym że ja mam labka z rodowodem :shake:!!!!! A pies mojej sąsiadki (york) ma 5 lat i wątpie aby ta hodowla jeszcze istniała a Adar (pies innej mojej sąsiadki ale nie york) ma 4 lata i również wątpie aby ta hodowla jeszcze była (a pozatym to ja jej nie lubie) a atk poza tym to poco poruszasz ten temat na tym wątku? Co nie wystarczyło ci to o hodowli tak? I znowu sie mnie czepiasz chociaż ja ci niic nie zdobiłam! Pouczałaś mnie na wątku o hodowli o pisanu od żeczy (nie na temat) a teraz spójż co sama robisz DOKŁADNIE TO SAMO! I ja [SIZE="4"]od dawna wiedziałam co to metryka![/SIZE]
A tak poza tym to wyglada na to że dawno nie interesowaliście sie sprzedażą psów!

Po raz kolejny zmieniam temat
Paulina masz prześlicznego yorka aż ci zazdroszcze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']Dziewczyno ty naprawde naucz sie czytać ze zrozumieniem :shake:! Ja napisałam że kiedy kupowałam mojego labka to spotkałam sie z wieloma labkami z rodowodem ale nie pisałam nic na temat o tym że ja mam labka z rodowodem :shake:!!!!! A pies mojej sąsiadki (york) ma 5 lat i wątpie aby ta hodowla jeszcze istniała a Adar (pies innej mojej sąsiadki ale nie york) ma 4 lata i również wątpie aby ta hodowla jeszcze była (a pozatym to ja jej nie lubie) a atk poza tym to poco poruszasz ten temat na tym wątku? Co nie wystarczyło ci to o hodowli tak? I znowu sie mnie czepiasz chociaż ja ci niic nie zdobiłam! Pouczałaś mnie na wątku o hodowli o pisanu od żeczy (nie na temat) a teraz spójż co sama robisz DOKŁADNIE TO SAMO! I ja [SIZE=4]od dawna wiedziałam co to metryka![/SIZE]
A tak poza tym to wyglada na to że dawno nie interesowaliście sie sprzedażą psów!

Po raz kolejny zmieniam temat
Paulina masz prześlicznego yorka aż ci zazdroszcze :loveu:[/quote]
Żenada :cool1: Ile Ty masz lat ? :razz:
[quote name='roxi-malina']A Paulina sądze że powinnaś wyprościć z tego wątku o pieknej Kati Sara_i_Aris ponieważ ona znów porusza ten temat który powinniśmy zmienić :)[/quote]
Chyba sie wstydzisz za sama siebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba kur** zaraz wybuchne:shake:

Czy wy naprawde nie rozumiecie o czym jest ta galeria bo wydaje mi sie że nie. Tagwiędz jest ona o Kati i nie powinniśmy rozmawiać tutaj na inne tematy. Chcecie sobie pogadać o metryce i rodowodzie to idzcie do hodowli a tytaj dajcie temu spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']Ja chyba kur** zaraz wybuchne:shake:

Czy wy naprawde nie rozumiecie o czym jest ta galeria bo wydaje mi sie że nie. Tagwiędz jest ona o Kati i nie powinniśmy rozmawiać tutaj na inne tematy. Chcecie sobie pogadać o metryce i rodowodzie to idzcie do hodowli a tytaj dajcie temu spokój.[/quote]
Nie denerwuj sie .. ja mam pozwolenie od Pauliny :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że to jest miejscowość na terytorium Polski, ale się pomyliłam. Ojej :roll: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Tagwiędz[/COLOR][/SIZE]

Ostatnio była reklama w tv: ibum, ibum, ibum, ibum, ibum...

:stormy-sad:

Chciałabym znów zobaczyć Kati na śniegu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...