Jump to content
Dogomania

A moze zalozymy sobie OFF-a? cz.II


Burchardt

Recommended Posts

Ja bym nie podala narazie nic, dostala leki od weta a i zoladek potrzebuje czasu by sie uspokoily torsje no i leki tez w koncu zaczna dzialac..
a wet Ci nie powiedzial czy masz te siemie dawac?
mala napewno ma byc na diecie, woda do picia i tyle...a jesli nie przejdzie do wieczora to dzwon i pytaj weta co masz robic..
bedzie dobrze sie nie martw :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiedział, że około 13 można dać miskę z wodą a jedzenia dziś nie dawać.
Postawiłam miskę z wodą, to bardzo dużo wody wypiła, trochę pochodziła i przyszła do mnie na kolana się położyć.
Wsadziłam ją do jej łóżeczka, przykryłam kocykiem i teraz odpoczywa.
Jak narazie nie wymiotowała po wodzie więc chyba dobry znak.
Jeżeli jej nie przejdzie mam pójść na wizytę po 20.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']Powiedział, że około 13 można dać miskę z wodą a jedzenia dziś nie dawać.
Postawiłam miskę z wodą, to bardzo dużo wody wypiła, trochę pochodziła i przyszła do mnie na kolana się położyć.
Wsadziłam ją do jej łóżeczka, przykryłam kocykiem i teraz odpoczywa.
Jak narazie nie wymiotowała po wodzie więc chyba dobry znak.
Jeżeli jej nie przejdzie mam pójść na wizytę po 20.[/QUOTE]

No i dobrze ze piła choc nie wiem czy naraz az tak duzo wody nie spowoduje znow wymiotow..ale badzmy dobrej mysli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']No i dobrze ze piła choc nie wiem czy naraz az tak duzo wody nie spowoduje znow wymiotow..ale badzmy dobrej mysli :loveu:[/QUOTE]


Już chciałam napisać, że po wodzie nie wymiotowała ale jednak miała po raz kolejny wymioty ciemne.
Jednak teraz odstęp był około 2,5h a nie tak jak wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Aa mam pytanie kiedy ją odrobaczylas? pilnujesz tego?
wymioty wystepuja jak pies ma robaczki rowniez..:roll:[/QUOTE]


Nauczona niemiłymi doświadczeniami z Nolką i kobietą od której ją kupiłam to teraz latam non stop do weta.
Była odrobaczana w niedziele i poniedziałek (1-11 i 2-11).
Moja mama kazała mi ugotować ryż i dać jej odrobinę kleiku. Nie chciała, ale po jakimś czasie ponownie spróbowałam jej dać i zjadła troszkę.
Teraz znów dałam jej to biegała za mną jak widziała, że mam jej miskę w ręku.:multi:
I powiem szczerze, że teraz od około 17 nie ma wymiotów. Kupke zrobiła normalną. Dałam jej wody ale tylko troszkę.
Jest dobrze, ale nie idealnie bo sunia wykończona całodniowymi wymiotami. Cały czas śpi w swoim łóżku.
Mam nadzieje, że już się jej nie pogorszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza'].tylko jutro tez dietka pamietaj..:p ;)[/QUOTE]
I przy najbliższej wizycie u weta zasugeruj próby wątrobowe. Te wymiociny wyglądają właśnie na pochodzenia wątrobowego. Ja bym się jeszcze pokusił o sprawdzenie czy to nie babeszja, którą roznoszą nie tylko kleszcze ale i małe gryzonie - typu myszy.

Link to comment
Share on other sites

Ojoj, biedactwa! :placz: Na pewno będzie dobrze.
Mojemu też czasem zdarza się "bełtnąć" żółcią, ale tego się już nie da wyleczyć. Taka choroba. Sama dokładnie nie znam jej korzeni.
A my się po kastracji dobrze miewamy! :multi: Na razie jest wszystko w porządku i mam nadzieję, że tak zostanie. Marti w ogóle nie stracił chęci do zabawy :razz: Jaki był - taki jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosamunda']Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale chciałam wam coś pokazać. Na Alegratce jest ogłoszenie nr. 2505557 , zobaczcie co ta suczka ma na szyi, czy mi się wydaje czy to jest łańcuch???? Wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem czy mogę?[/QUOTE]
Trudno powiedzieć. To mi wygląda albo na łańcuch, albo na mini kolczatkę. :mad: a w temacie ogłoszenia jest napisane "(...)Pilnie sprzedam". Ciekawe, dlaczego pilnie? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia15']No popatrz, a mi ktoś dureństw naopowiadał, że yorkowi nie wolno obroży :angryy:[/QUOTE]
Po pierwsze- pies powinien być nauczony chodzenia na luźnej smyczy, obroża mu w niczym nie przeszkadza.
A jeśli pies ciągnie jak parowóz., to nie dziwota, że charczy jak ma obrożę. Ale w takim przypadku....- patrz punkt 1.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia15']Straszne. Yorkshire terriery nie powinny nosić obroży, gdyż szkodzi to im na tchawicę. Yorki powinny nosić szelki, ale chyba właściciel tego psa o tym nie wie[/QUOTE]
Luzia weź edytuj tą swoją wypowiedź bo jeszcze ktoś niedouczony przeczyta i uwierzy w te brednie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...