Jump to content
Dogomania

A moze zalozymy sobie OFF-a? cz.II


Burchardt

Recommended Posts

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Balbina12']jeden woli zdechła jeden umarła.Jak narazie dla mnie zwierzaki zdychaja , ludzie umierają a nie odwrotnie:cool1:Trzeba znaleźć tą różnicę pomiedzy człowiekiem a psem...dla niektórych jest to widzę trudne:roll:[/QUOTE]

Cóż moze sama powiesz jak to sie robi? Jak moja Nika UMRZE (oby jak najpóźniej) to nigdy nie powiem a iwesz co mój KUNDEL ZDECHŁ tylko moja kochana Nikusia odeszła (mimo iż jest mieszańcem ze schroniska!):diabloti: ale skoro twoim zdaniem psy które zrobiły dla człowieka tyle dobrego powinno sie nazywać słowami typu ZDECHŁ itp. itd. to czemu nie nazwiesz swoje Franka ktory nie ma rodowodu poprostu KUNDLEM i czemu piszesz w dziale o yorkach a nie np. tu: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f16/?:razz:]Grupa 'Extra' - Kundelki - Dogomania Forum[/url]
A teraz podsumywując:
psy ratują życie, pracują na lotniskach, pomagają policji, pomagają np. wyciagać ludzi z zawalonego domu z gruzów, mają idealny węch, słuch, wzrok nie czynią innym zła jeśli nie są zmuszone do tego

ludzie zabijają, kradną, myślą i są zapatrzeni w siebie, porzucają innych, porywają, gwałcą itp itd
I teraz sie pytam dlaczego pies ma być traktowany gorzej niz człowiek?:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='...::Basia::...']Cóż moze sama powiesz jak to sie robi? Jak moja Nika UMRZE (oby jak najpóźniej) to nigdy nie powiem a iwesz co mój KUNDEL ZDECHŁ tylko moja kochana Nikusia odeszła (mimo iż jest mieszańcem ze schroniska!):diabloti: ale skoro twoim zdaniem psy które zrobiły dla człowieka tyle dobrego powinno sie nazywać słowami typu ZDECHŁ itp. itd.[/quote][/B][quote name='...::Basia::...'] to czemu nie nazwiesz swoje Franka ktory nie ma rodowodu poprostu KUNDLEM i czemu piszesz w dziale o yorkach a nie np. tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/?:razz:"]Grupa 'Extra' - Kundelki - Dogomania Forum[/URL]
[B]A teraz podsumywując:
psy ratują życie, pracują na lotniskach, pomagają policji, pomagają np. wyciagać ludzi z zawalonego domu z gruzów, mają idealny węch, słuch, wzrok nie czynią innym zła jeśli nie są zmuszone do tego

ludzie zabijają, kradną, myślą i są zapatrzeni w siebie, porzucają innych, porywają, gwałcą itp itd
I teraz sie pytam dlaczego pies ma być traktowany gorzej niz człowiek?:cool1:[/B][/quote]


:cool3: pięknie, ale do niektórych te słowa i tak nie dotrą bo mają inny tok myślenia a szkoda :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...::Basia::...']Cóż moze sama powiesz jak to sie robi? Jak moja Nika UMRZE (oby jak najpóźniej) to nigdy nie powiem a iwesz co mój KUNDEL ZDECHŁ tylko moja kochana Nikusia odeszła (mimo iż jest mieszańcem ze schroniska!):diabloti: ale skoro twoim zdaniem psy które zrobiły dla człowieka tyle dobrego powinno sie nazywać słowami typu ZDECHŁ itp. itd. to czemu nie nazwiesz swoje Franka ktory nie ma rodowodu poprostu KUNDLEM i czemu piszesz w dziale o yorkach a nie np. tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/?:razz:"]Grupa 'Extra' - Kundelki - Dogomania Forum[/URL]
A teraz podsumywując:
psy ratują życie, pracują na lotniskach, pomagają policji, pomagają np. wyciagać ludzi z zawalonego domu z gruzów, mają idealny węch, słuch, wzrok nie czynią innym zła jeśli nie są zmuszone do tego

ludzie zabijają, kradną, myślą i są zapatrzeni w siebie, porzucają innych, porywają, gwałcą itp itd
I teraz sie pytam dlaczego pies ma być traktowany gorzej niz człowiek?:cool1:[/quote]
Kiedy Franek zdechnie powiem,że albo zdechł albo odszedł ale nie będę mówić umarł bo to określenie przeznaczone dla ludzi a nie dla psów.Tak samo psy mają dzieci:stupid:psy mają szczeniaki a dzieckiem nazywamy niedorosłego człowieka a nie psy!takie jest moje zdanie i radzę zakończyć tego offa!:razz:

Link to comment
Share on other sites

Matko, nie macie co robić tylko kłócić się czy mówi się
'zdechł' czy 'umarł' :-o :evil_lol:
Osobiście mówię 'odszedł', a 'zdechł' mówiłam jak byłam mniejsza (5-10 lat).
Naprawdę, nie macie co robić :evil_lol:
Każdy mówi jak chce, mi to w sumie wisi jak kto mówi,
czy zdechł czy umarł :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...