Jump to content
Dogomania

A moze zalozymy sobie OFF-a? cz.II


Burchardt

Recommended Posts

[quote name='Chana']Moze ja zle powiedzialam ; nie wiem jak to sie nazywa po polsku,
Chodzi mi o ten obrazek ktory masz pod twoim textem I jak zlikwidowac ten napis co mi wyszedl?[/QUOTE]

Spróbuj wejść w Profil użytkownika-> Edytuj sygnaturę i zgumuj to wszystko co jest w tym jakby poście..:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chana']Bardzo pryjemnie ze was tak duzo przyszlo i przy okazi widzimy slicznosci .
Balbina ,nie powiedzialam ze jest chudy ; powiedzialam malutki .
Ile on ma lat . Przy Tiny wrzystki sa malutkie !
buzka pa[/quote]
Franek ma 11 miesięcy:loveu::loveu::loveu:Waży niecałe 3 kilo ale wydaje się malutki-wszyscy tak mówią.A najczęściej to właściciele yorków próbują mi wmówić , że mam miniaturę:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]Balbina12[/B]Nie przejmuj się moja VIki jak jest wygolona wygląda tak samo albo i chudziej.;)
Ile razy ja już słyszałam że ją głodzę..:evil_lol:
Ale wet twierdzi, że lepiej że wygląda jak wygląda niż miałaby w swoich rozmiarach ważyć 5kg..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']mi też wiele razy zarzucają , że psa głodzę:evil_lol:A w najlepszym wypadku mówią,że to miniatura-no w stosunku do ich 10 kilowch "yorków" to faktycznie miniatura:cool3:[/QUOTE]

Ja też zwykle słyszę, że to miniaturka chociaż ja tam nie dzielę yorków na miniatury czy standard dla mnie york to york.:loveu:
Chociaż ostatnio jak VIki właśnie była wygolona i stałam z nią pod sklepem, przechodził tata z córką i tata mówi ' patrz jaki yorkuś' a córka na to 'to nie york, za duży'.. Ja doskonale wiem że nie mam rasowego yorka ale z wyglądu coś tam przypomina ale widocznie dziewczynka zna tylko 'super miniaturki'...:roll:
Dodam, że mój pies waży 2.2kg..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']:mad:ja wolę większe yorki a nie takie miniatury:diabloti:Dla minie york zaczyna się od 2-2.2 co nie znaczy,że te mniejsze są gorsze czy gdybym takiego miała takiego to bym nie kochała-nie,poprostu wolę większe yorki:cool1:[/QUOTE]

Też wolę większe, tzn, nie te mieszanki po 10kg ale też nie te które jako dorosłe psy ważą niecały 1kg.. Na takiego psa to nawet szelek chyba dostać nie można, ewentualnie dla królika.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joasiah']i nie zdechła tylko umarła :cool1:[/QUOTE]
Dlaczego? Przecież zwierzęta zdychają lub padają, umierają ludzie. Tak samo jak zwierzęta mają młode, psy szczenieta a nie dzieci, koty się kocą a nie rodzą...coz złego w tych wyrażeniach jest, tak sie w jezyku polskim właśnie określa te czynnosci dotyczące zwierząt....

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie? Moja suka będzie RODZIĆ, co jest jednoznaczne z tym, że będzie miała DZIECI, a kiedy za parę lat (oby jak najwięcej) przyjdzie czas na nią, to UMRZE bądź też ODEJDZIE. Każdy mówi, jak mu pasuje. Nigdy nie powiedziałabym o moim ukochanym psie, że zdechł (od razu mam w wyobraźni filmowe "zdychaj kanalio")
Wybaczcie za mały off.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Z tym, że różnica między człowiekiem a psem jest ogromna, to jak najbardziej się zgodzę - pies nigdy nie wyrządzi tyle świństw co człowiek :p[/quote]
Nie powie ci czy jestes ladna czy brzydka , rasowa czt kudel , masz stojace czy oklapniete ucho !!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...