Jump to content
Dogomania

A moze zalozymy sobie OFF-a? cz.II


Burchardt

Recommended Posts

[quote name='roxi-malina'][B]Dziewczyno ty naprawde naucz sie czytać ze zrozumieniem[/B] :shake:! Ja napisałam że kiedy kupowałam mojego labka to spotkałam sie z wieloma labkami z rodowodem ale nie pisałam nic na temat o tym że ja mam labka z rodowodem :shake:!!!!! A pies mojej sąsiadki (york) ma 5 lat i wątpie aby ta hodowla jeszcze istniała a Adar (pies innej mojej sąsiadki ale nie york) ma 4 lata i również wątpie aby ta hodowla jeszcze była (a pozatym to ja jej nie lubie) [B]a atk poza tym to poco poruszasz ten temat na tym wątku? Co nie wystarczyło ci to o hodowli tak? [/B]I znowu sie mnie czepiasz chociaż ja ci niic nie zdobiłam! Pouczałaś mnie na wątku o hodowli o pisanu od żeczy (nie na temat) a teraz spójż co sama robisz DOKŁADNIE TO SAMO! [B]I ja [SIZE=4]od dawna wiedziałam co to metryka![/SIZE][/B]
A tak poza tym to wyglada na to że dawno nie interesowaliście sie sprzedażą psów!

Po raz kolejny zmieniam temat
Paulina masz prześlicznego yorka aż ci zazdroszcze:loveu:[/quote]
[B]ROXI_MALINA![/B] Po pierwsze to ty naucz się czytać ze zrozumieniem!!! Bo tobie można tłumaczyć ze sto razy a ty i tak tego nie pojmiesz!!!
Po drugie nie pouczaj nas!!! bo wszyscy dobrze wiemy gdzie się o czym pisze i to ty zaczęłaś pisać tutaj o hodowli!!!
Po trzecie skoro wiedziałaś co to metryka to po co nam się tysiące razy pytałaś i nie potrafiłaś zrozumieć?!?!?

[quote name='roxi-malina']A Paulina sądze że powinnaś wyprościć z tego wątku o pieknej Kati Sara_i_Aris ponieważ ona znów porusza ten temat który powinniśmy zmienić :)[/quote]
Jeśli kogoś stąd wyproszę to pierwszą osobą będziesz TY!!!
A Sarę to ty lepiej zostaw w spokoju!!!!!

[quote name='tigrunia']Żenada :cool1: Ile Ty masz lat ? :razz:

Chyba sie wstydzisz za sama siebie :evil_lol:[/quote]
No właśnie... Ile ty masz w ogóle lat!!!

[quote name='Aga76']Oooj, i znów mam ubaw [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG]

Ortografia w języku polskim to naprawdę trudna rzecz.[/quote]
Widać że co u niektórych na pewno tak...

[quote name='roxi-malina']Ja chyba kur** zaraz wybuchne:shake:

Czy wy naprawde nie rozumiecie o czym jest ta galeria bo wydaje mi sie że nie. Tagwiędz jest ona o Kati i nie powinniśmy rozmawiać tutaj na inne tematy. Chcecie sobie pogadać o metryce i rodowodzie to idzcie do hodowli a tytaj dajcie temu spokój.[/quote]
Po pierwsze zacznij liczyć się ze słowami
A po drugie możemy tutaj pisać o czym chcemy bo mi to nie przeszkadza ale ty nie będziesz o tym decydować!!!

[quote name='dysia-u']Paulina :cool3: sprzedajesz bilety na ten cyrk?[/quote]
Chyba zacznę, bo dużo bym na tym zarobiła:evil_lol:

[quote name='tigrunia']Nie denerwuj sie .. ja mam pozwolenie od Pauliny :loveu: :diabloti:[/quote]
Oczywiście że masz ode mnie pozwolenie:loveu:

[quote name='Aga76']Myślałam, że to jest miejscowość na terytorium Polski, ale się pomyliłam. Ojej :roll: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Tagwiędz[/COLOR][/SIZE]

Ostatnio była reklama w tv: ibum, ibum, ibum, ibum, ibum...

:stormy-sad:

Chciałabym znów zobaczyć Kati na śniegu :loveu:[/quote]
No widać utworzył się nowy język: polsko podobny:evil_lol:
A fotki na śniegu to jutro może będą o ile będzie śnieg, ale raczej będzie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='***Paulina***']
No ta roxi-malina już mnie tak zdenerwowała że niedługo to faktycznie ją wywalę z tej galerii... Nie jest u siebie a mi karze Sarę wypraszać...:shake:[/quote]
NIe denerwuj się Paulinko, bo to szkodzi zdrowiu;) już się uspokuj, na niektórych nie ma rady

Link to comment
Share on other sites

Witam umieszczam ogłoszenie tutaj bo już wszędzie chyba się ogłaszałam bez rezultatu. Jestem matką która ma chore dziecko na cukrzycę i alergię nie stety z powodu choroby którą jest alergia nie możemy posiadać innego pieska jak york , córcia bardzo chciałaby mieć pieska ale nie stety:-(. Ja ze swojej strony zapewniam dobry i kochany dom oraz dobrą opiekę , jeśli znajdzie się piesek tej rasy który szuka domku to proszę pisać to moje gg 9124536 bedę bardzo wdzięczna za jaką kolwiek pomoc w znalezienu psiaka .Dziękuję i pozdrawiam mama Sary.

Link to comment
Share on other sites

wiesz co monika 83pl chyba sobie żartujesz. Alergia bardzo często wyklucza posiadanie nawet yorka. Nie ma testów odrębnych na tzw. yorka! Skąd pewność że dziecko nie jest uczullone własnie na yorka? Skąd pewność że się nie uczuli w trakcie jego posiadania? Takich ogłoszeń jest tysiące. Poza tym jesli nie stać Cię na zakup psa będzie Cię stać na utrzymanie i opiekę weterynaryjną? Będziesz miała czas na spacery? Bo samo kochanie to nie wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika 83pl']Witam ponownie mam taką świadomość że może i york też uczulać ale robiłam testy alergiczne i wiem na co jest uczulona moja córka :p jeszcze raz proszę państwa o pomoc w znalezieniu pieska pozdrawiam.;)[/quote]

Robiłaś testy alergiczne na yorka?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Witam ponownie mam taką świadomość że może i york też uczulać ale robiłam testy alergiczne i wiem na co jest uczulona moja córka[/quote]
Wiec na co dokładnie jest uczulona z "częsci psa", których to części nie posiada Yorkshire Terrier? Bo jesli mi napiszesz że na siersć, to Ci od razu napiszę że to bajka, bo nie uczula sierść ani "włos" (nota bene włos Yorka to także sierść, tyle że nie posiada podszerstka), tylko żyjątka które na nim żyją, oraz złuszczony naskórek zwierzęcia - York posiada obie te rzeczy, tak samo jak pozostałe rasy psów :) Uprzedzając pytanie- tak, sama jestem alergiczką, która kupowała Yorka "bo nie uczula", dodatkowo alergiczką pracującą swgo czasu w przychodni alergologicznej. Otóż g..o prawda, uczula, jak nie sam pies, to jego ślina, wydzieliny ciała itp. Aha- mam Yorka kundelka i Yorka rodowodowca - dla alergii nie ma to żadnego znaczenia niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika 83pl']Witam ponownie mam taką świadomość że może i york też uczulać ale robiłam testy alergiczne i wiem na co jest uczulona moja córka :p jeszcze raz proszę państwa o pomoc w znalezieniu pieska pozdrawiam.;)[/quote]
google----> hodowle yorkshire terrier------> wybierz hodowlę------> umów się z hodowcą--------> wybierz pieska i go kup. To cała procedura, nic skomplikowanego, nasza pomoc raczej zbędna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...