Jump to content
Dogomania

Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a czy on ma allegro?
jeśli tak uważam, że powinno być połaczone z wątkiem dogomanii żeby ludzie mogli zapoznać się z historią psiaka i zobaczyli ile osób walczy o jego przyszłość...

w kilku innych przypadkach to przyniosło rezultaty, może warto spróbować nic nie tracimy :oops:;)

Link to comment
Share on other sites

Gringo jest psem hotelowym, nadal opłacamy pobyt.
Cobra była na pobycie hotelowym na początku, też płaciliśmy za nia. Później byłaopcja,z uwagi na finanse, powrotu do schroniska. Karinie zapadłą w serce - i to były takie nasze uzgodnienia tymczasowego pobytu suni na nieco innych warunkach, ale też przez czas określony w miarę, więc cieszę się,że domek super się znalazł.
Do tego nie wiem, co będzie ze spanielem KOko który poklinice byćmoże też wyląduje w hotelu,jeśli nic nie znajdziemy.

Czyli bardzo prosimy o pomoc w opłacaniu pobytu GRinga, a przede wszystkim w szukaniu mu super domku.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, bo nie ukrywam sytuacja jest tragiczna. Skończyła się kasa. Mam dokładnie jeszcze na 3 dni. Dołożę i dzisiaj przeleję kolejne 5 dni. I koniec. Nie wiem co dalej. To właśnie jest sytuacja której się bałam w przypadku hoteliku dla Gringa. Że skończą się środki. A nie dam rady go utrzymywam.
Doszedł nam spory frachunek za klinikę spaniela i też nie wiem, co z nim dalej. Jeśli jutro nie pojedzie do domu, to nie mam co z nim zrobić.

Schron z powrotem to wyrok?

Link to comment
Share on other sites

to może jakies cegiełki na allegro tak na szybko żeby nie czekać na bazarek lub akcja smsowa- ściaganie zdjęcia sierściucha za opłatą (ktoś tak robił ale nie potrafię powiedzieć jak to było organizowane- mogę się dowiedzieć)
a ogłoszenia w lokalnej prasie, radiu :oops:

Link to comment
Share on other sites

zreszta nawet jak znajdzie sie troszke pieniedzy na kolejne pare dni to za chwile znowu bedzie ten sam problem, trzeba pomyslec o szukaniu DT lub DS na wieksza skale a nie kasy na kolejne dni w hotelu, ten pies całego zycia tam spedzic nie moze, tam moze i nie bity i nie glodzony ale z tego wzgledu ze to hotel brak tam jest mozliwosci by mial to co najbardziej potrzebuje czyli czlowieka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...