Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie


clockwork

Recommended Posts

[B]Clockwork napisała mi sms-a,że do schroniska trafił okoł 2-mies.jamnikowaty szczeniak,najprawdopodobniej z tego samego miotu co kiedyś w kartonie przynieśli do schroniska i które zostały uśpione,a jednego zabrała na dt sajnox.[/B]
[B]Czy ktoś jest chętny,aby dać maluchowi DT?[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MARCHEWA'][B]Clockwork napisała mi sms-a,że do schroniska trafił okoł 2-mies.jamnikowaty szczeniak,najprawdopodobniej z tego samego miotu co kiedyś w kartonie przynieśli do schroniska i które zostały uśpione,a jednego zabrała na dt sajnox.[/B]
[B]Czy ktoś jest chętny,aby dać maluchowi DT?[/B][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]dokładnie to Madzi zasugerowałam , bo podrzucając wtedy pod schronisko pudło chłopak zabrał 1 szczeniaczka i uciekł


nie mamy nic w rezerwie ...żadnego domku .... dziś ok 12 odlatuje Agnieszka do Anglii a byłaby alternatywa DT u niej ...szkoda :-([/B] [/COLOR][/FONT]


[SIZE=4][COLOR=Red]
DT dla 2 miesięcznego szczeniaczka na CITO !!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Mam dla niego domek w Łodzi. Być może jutro pojedzie. Trzeba skontaktować się z tą osobą, która jedzie jutro z Gliwic do Warszawy. Dziewczyna z Łodzi może podjechać w okolice trasy po niego. Prześlę do MARCHEWY (bo widzę, że jest zalogowana) namiary do niej. Już z nia rozmawiałam telefonicznie. Ta rodzina chciała tego maluszka ze zdjęcia powyżej :-)

Ja jadę dzisiaj (jak dobrze pójdzie, bo moje dziecko ma gorączkę 39,6) na wakacje. Może nie być ze mna kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zakonczylam bazarek na 3 wátki szczeniaków z parwo. Podajé rozliczenie:

[COLOR=darkorchid]Slapcio: 32zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Paros: 37zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Eliza_sk: 51zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Iv: 30zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Teapot: 36zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Wioletaa: 28zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Mysza1: 37zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Marchewa: 29zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Supergoga: 33zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Mysza1: 33zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Eliza_sk: 36zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Izabela29: 45zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Paros: 42zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Marchewa: 33zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Izabela29: 30zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Missieek: 29zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Supergoga: 18zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Iv: 8zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Asl: 48zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Beti.r: 36zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Izabela29: 40zl[/COLOR]
[COLOR=#9932cc]Bachnach: 36zl[/COLOR]

[COLOR=#9932cc][B]RAZEM:[/B] 747zl, 747:3= [B]249zl[/B][/COLOR]
[B][/B]
[COLOR=black]Wszystkim licytujácym i podnoszácym bardzo dziékujemy. Zgodnie z przeznaczeniem pieniádze zostaná przekazane na surowicé dla szczeniát.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']O! Jaka szybka akcja :)!

A jak z parwo wśród szczeniąt? Nie ma zagrożenia? Mały nie zachoruje?[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]mały nie miał chyba kontaktu ze szczeniaczkami schroniskowymi [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']jakby co, to go wezmę na dt... Magda, czy to Ty dzwoniłaś w sprawie dt? :roll: ja po nocce jestem mało przytomna...[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Magda dzwoniła , ale już wsio oki ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Tak więc,ja zawiozę jamnisia i Milke do Gliwic,a potem Bonsai88 Milke do Warszawy a jamnisia chyba obierzecie w Tuszynie,tak?[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:klacz: Merffefko ale super błyskawiczna akcja :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA'][B][COLOR=red]Przypominam,że w schronisku są jeszcze maluszki,może ktoś zechce dać im dt?[/COLOR][/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyli są nadal [SIZE=3]4 [/SIZE]??....bo zapomniałam Magdy zapytać czy ktokolwiek pytał o Malców :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co będzie po 01/08 ale na pewno ja czuwam po 05/08. A może i cały czas będę tutaj... Moje dziecko ma goroczkę ponad 40 stopni :shake: Dzisiaj minął I dzień urlopu :haha:
Dla tej dwójeczki domki znalazłam i dla reszty też coś znajdę. A już na pewno dla mojego kudłacza :loveu: Proszę tylko o spacerek, jak pojawi się choć maleńka szansa.

Komu takie cudo, komu?
[quote name='clockwork']
[B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/232/9c759edde83b0846.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...