Jump to content
Dogomania

Uśmiechnięty, niewidomy Buźka już w swoim domku


Nikki

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18'][B]Nikki[/B], przelew prosze zrob na schronisko z dopiskiem: 'BADANIE BUZKI W KRAKOWIE'. Trzymajcie kciuki Cioteczki za jutrzejszy dzien :modla:[/quote]


Kciuki mocno zaciśnięte.
Musimy myśleć pozytywnie. Ja nie dopuszczam do siebie myśli, że badania mogłyby wyjść źle

Link to comment
Share on other sites

Na razie krótka wiadomosc od p.kierownika :-(
[QUOTE]Temat: Re: wyjazd
Data: Cz Sierpnia 20 2009, 7:54 pm
Do: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu

Ambo dotarł na miejsce.
[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]Buźka nie do leczenia. Całkowity zapis doktora napiszę jutro rano.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Reno, ja nie placze, a mialam jednak nadzieje, ze chociaz jedno oczko da sie operowac. Mialam operacje na oba oczy, wiem co to znaczy widziec i slabo widziec, jest roznica.[/quote]

Poczekajmy na notkę od Kiero. Ja wiem, że psy świetnie się przestawiają. Bądź co bądź, psy nie widzą tak świetnie jak ludzie, a do tego mają niebotycznie lepszy węch, więc nawet nie ma co porównywac. Pod tym względem my, jako ludzie, jesteśmy po prostu upośledzeni :diabloti:.
Byłam nie raz ze ślepymi psami u dr Garncarza i wiem, jak sie mogą zachowywac. I to te zarówno ślepe od urodzenia jak i te, które wzrok straciły po drodze życia ;).

Link to comment
Share on other sites

Poniżej odpis zaświadczenia od dr Stefanowicza:
[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]Przedni odcinek oka bez zarzutu, w soczewce oka typowe dla wieku zmiany [nukleoskleroza]. W ciele szklistym zmiany świadczące o przebytym stanie zapalnym. Badaniem dna oka stwierdzono znaczną atrofię unaczynnienia i degenerację siatkówki oraz tarczy nerwu wzrokowego[ zmiany obustronne].
Całkowita i nieodwracalna utrata wzroku.
Pies nie wymaga leczenia okulistycznego na tym etapie.[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro :-( Robiłyśmy wszystko co było w naszej mocy, niestety się nie udało, teraz musimy Buźkę ogłaszać, żeby znalazł kochający domek

A pieniądze, które mam na koncie z bazarków przelać dla Buźki czy może na badania jakiegoś innego niewidomego pieska, który ma szansę na operację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikki']A pieniądze, które mam na koncie z bazarków przelać dla Buźki czy może na badania jakiegoś innego niewidomego pieska, który ma szansę na operację?[/QUOTE]
[B]Tak jak pisalam wczesniej trzeba ok. 200 zl przelac na konto schroniska za transport i badanie u dr Stefanowicza. [/B]Reszte pieniedzy proponuje zatrzymac, zobaczymy po wizycie dr Komorowskiego wewrzesniu przy szczepieniu p.wsciekliznie, ktory pies by sie kwalifikowal.

Buzka bedzie mial dzisiaj allegro, wloze go tez naCafeAnimal. Innych ogloszen chyba nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][B]Tak jak pisalam wczesniej trzeba ok. 200 zl przelac na konto schroniska za transport i badanie u dr Stefanowicza. [/B]Reszte pieniedzy proponuje zatrzymac, zobaczymy po wizycie dr Komorowskiego wewrzesniu przy szczepieniu p.wsciekliznie, ktory pies by sie kwalifikowal.

Buzka bedzie mial dzisiaj allegro, wloze go tez naCafeAnimal. Innych ogloszen chyba nie ma.[/quote]

200 zł przelałam, powinno być już na koncie schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...