Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='auraa']może napisałam to mało czytelnie. chodzi mi o stan szczeniaków, które zostaną wywiezione za granicę. To jest bardzo opłacalny proceder, jeśli nawet tylko część przeżyje.[/quote]
no tak :shake: ja w ogóle ze świadomości wyparłam tę możliwośc, skoro są rozważania nt. wyciągnięcia stamtąd maluchów...

Link to comment
Share on other sites

Ok, obiecałam, że napisze wieczorem, więc piszę.......

Staramy się uratować te maluchy, nie moge pisac o szczegółach w tej chwili. Mamy czas do wtorku - do tego czasu szczenięta są w miarę bezpieczne...

Potrzebujemy pomocy, bardzo

najważniejsze są [b] [SIZE="5"]pieniądze[/SIZE] [/b] - dziś jeszcze będzie nowy bazarek i aukcja charytatywna na allegro, ale to wciąż mało.....
jeśli macie jakies pomysły, skąd zdobyc kasę, albo kto może nam pomóc, albo chcecie pomóc finansowo, to bardzo prosimy o kontakt z nami...

Poza tym domy tymczasowe - jeśli wszystko się uda, bedą potrzebne od wtorku - środy. I transport pewnie też, bo domy tymczasowe są rozrzucone po całej Polsce....

Przyznam się , że trochę nas to wszystko przerasta, ale stwierdziłyśmy zgodnie z Maupą, że nie chcemy mieć na sumieniach tych 12 niewinnych istnień....

jak tylko będa bazarki i aukcja, wkleję linki

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jestem gotowa dac DT 1-2 szczeniaków,niestety dorosłe odpadaja bo mam w domu psiaki i mogą nie przyjać dorosłego .A szczeniorki im jakos nie przeszkadzają.Oczywiście jedzonko dla nich tez sie znajdzie, szczepienia ,odrobaczenie jak będzie potrzeba .Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie operacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Mor']szczeniakowi ewentualnie tez moge dać DT, bo z dorosłymi psami moje psy niestety nie za bardzo sie dogadują[/quote]


ja niestety musze zrezygnować - właśnie wróciłam od mojego lekarza i okazało się, że w przyszłym tygodniu mam się zgłosić na cesarskie cięcie a myślałam ze bedzie wszystko Ok i urodze za conajmniej 2 tygodnie

bardzo przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Lavinio, tak jak prosiłaś, przeczesałam wątek, domki (oferty) do tego momentu tak by się przedstawiały:[/COLOR][/B]

[FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][B]Wola[/B], post 21[/SIZE]:[/SIZE] „[COLOR=black]nasza Gdyńska Ciotka (…), zaoferowała wakacyjny tymczas jakiemuś maluchowi, jeśli to w jakiś sposób pomoże...? (…) nick gameta... Poza tym może uda mi się wykąbinować jeszcze jeden domek też w Gdyni. to dwa z 12” Post 33[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][SIZE=2]: „(…)[/SIZE] [COLOR=black]jeden domek o którym ja pisałam to DS. Mam nadzieję że uda mu się psiaki zabrać i się porozchodzą po dogomaniakach żebyśmy mieli pewność że im teraz dobrze.” - [B]1 szczeniaczek na[SIZE=2] DT wakacyjny[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black][SIZE=3][B]Gacusiowa[/B], post 23[/SIZE][SIZE=2]: „(…) chętnie dam DT, a może nawet DS jednej dziewczynce(…) – [B]1 szczenię[/B][/SIZE][/COLOR]

[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black][B][SIZE=3]Dorcia44[/SIZE][/B], post 26: „małym szczeniaczkom równiez moge dać dt” – nie wiemy, co oznacza ta liczba mnoga w ofercie? - [B]Ilu szczeniaczkom Dorciu??? [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][COLOR=black][B][SIZE=3]Agata-air[/SIZE],[/B] post 27: „u osoby z mojego SOZ też znajdzie sie tymczas nawet dla 2-3 maluchów. Gdyby było zabierane coś dorosłego też znajdzie sie miejsce.(…) [/COLOR][COLOR=black]moj nr tel 793685044”, post 38: „[/COLOR][COLOR=black]właśnie gadałam z moja Agnieszka (to u niej miały by DT- jest wolontariuszką mojego Stowarzyszenie) a więc bierzemy ile będzie trzeba. 2-3-4 (…)” - [B]w razie konieczności nawet 4 szczeniaczki[/B][/COLOR][/SIZE]

[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black][B][SIZE=3]Demi[/SIZE][/B], post 30: „(…)też moge dać dt 1-2 psiakom.(…)” – [B]1-2 szczeniaczki[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[SIZE=3][B]Xmartix[/B], post 37[SIZE=2]: „(…) 1 (DT/DS - 12 lipca) Wrocław[/SIZE][COLOR=black] ” – [B]1 szczeniaczek[/B][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=black][B][SIZE=3]Netti1[/SIZE][/B], post 36: „[/COLOR][COLOR=black]ja mogę tak jak mówiłam” – [B]1 szczeniaczek[/B][/COLOR][/SIZE]


[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black][B][SIZE=3]Aura[/SIZE][/B], post 40: „[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=black]Ja też mogę dać d.t. szczeniorkowi.(…) – [B]1 szczeniaczek[/B][/COLOR][/SIZE]

[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black][B][SIZE=3]Jenis[/SIZE][/B], post 54: „Jestem gotowa dac DT 1-2 szczeniaków (…)” – [B]2 szczeniaczki[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][B]Viris[/B], post 83: "[/SIZE]Domek to pewniak. Ale szczegóły muszę omówić z Lavinią i Maupą. Moja znajoma chce suczkę jak najciemniejszą." - [B]1 szczeniaczek[/B]

[B]Betbet[/B], post 151: "(...) zgłaszam się jako DT gdyby było mało (...) - [B]1 szczeniaczek[/B]

[B]Jagienka42[/B], post: "moge wziąść na tymczas suczki[B]:lol:[/B]"[B] - ilość ?[/B]

[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black]Zerknijcie proszę! Kogo pominęłam? Czy coś przeinaczyłam, przegapiłam?[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Szukam rzeczy na bazarek. Lavinia trzeba było dzwonić i mówić ze duso duso forsy - to bym wczoraj nie balowała tylko bazarki robiła!!

Jestem w stanie pomóc w transporcie - niestety za zwrot paliwa ( ok 30 zł na 100 km ).

Może ktoś byłby w stanie pożyczyć tę kasę - a my byśmy oddali z bazarków....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Oby się tylko udało je wyrwać.[/quote]
Tak, oby...ale wiecie, co mnie najbardziej martwii?
Za jakiś czas, jeśli wiadomej osobie nikt się nie dobierze do tyłka, to...będzie kolejny wątek (o ile znów będzie tyle szczęścia i w ogóle ktoś się dowie o sytuacji) o innym transporcie, dla szczeniąt innych ras.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...