Jump to content
Dogomania

Samoyedki - moje dwa uśmiechnięte szczęścia :)


jbk

Recommended Posts

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jonQuilla']

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czemu dajesz drewno psom do jedzenia? :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]


[/quote]

Moze to nowa odmiana Samoyedów tzw.drewnojady :diabloti:;)

dodam , ze jak zawsze cuuudne :loveu:

Witajcie z rana u nas tez halny i to jaki :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Moze to nowa odmiana Samoyedów tzw.drewnojady :diabloti:;)[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]pewnie masz rację...
więc wychodzi na to że to surowe mięcho które piesy dostają to one SAME :roll:
jeszcze trochę i znikną jak będą tak się same jadły :placz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']E, to też zależy, jakbym miała w domku taki sam metraż, co w bloku, to co jest więcej do robienia? Trawkę skosić przed domem i tyle ;)

I wyspałaś się?
[/quote]

Mialam na mysli jakies prace np. cos sie popsuje kibel czy cos to sie dzowni tu do dozorcy, tam samemu robisz..

Tak:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pewnie masz rację...[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więc wychodzi na to że to surowe mięcho które piesy dostają to one SAME :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jeszcze trochę i znikną jak będą tak się same jadły :placz:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]


[B][COLOR=darkorchid]Nie strasz[/COLOR][/B] :help1::eek2:;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]U nas też mocno odczuwamy halny ....Ozzulka wodna miska na balkonie robiła wyścigi z wiatrem :razz::razz:... osłony boczne na balkonie furkoczą jak silnik samolotu :evil_lol:...pewnie temu tak fatalnie się czułam wczoraj :roll:
A tu od rana sesja z dokarmiania zwierzaków :evil_lol:

doberczyslaw :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsa czasami zapomina po co wyszła na dwór jak zobaczy dużo ptaków latających nad nami :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czemu dajesz drewno psom do jedzenia? :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witajcie :multi::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]


[/quote]

A wiesz, karma się skończyła.....

Salsa łapie ptaszki?

[quote name='ewatr']Moze to nowa odmiana Samoyedów tzw.drewnojady :diabloti:;)

dodam , ze jak zawsze cuuudne :loveu:

Witajcie z rana u nas tez halny i to jaki :crazyeye:[/quote]

Mam nadzieję, że nowa odmiana wyhodowana u mnie dostanie nazwę po mnie ;P

Też Wam główki urywa?

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pewnie masz rację...[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więc wychodzi na to że to surowe mięcho które piesy dostają to one SAME :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jeszcze trochę i znikną jak będą tak się same jadły :placz:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

A to temu im czuć wszystkie żebra.....

[quote name='deer_1987']Mialam na mysli jakies prace np. cos sie popsuje kibel czy cos to sie dzowni tu do dozorcy, tam samemu robisz..

Tak:evil_lol:[/quote]

U nas w bloku samemu trzeba wszystko robić..... Nie ma kogoś takiego, jak dozorca.

Ja spałam od 9-ej wieczorem do 6-ej rano i nadal jestem niewyspana :)

[quote name='crazydaisy']Dobrze, że za drewniane meble się nie zabierają skoro w drewienkach gustują ;)[/quote]

Meble ze sklejek, może temu :)

[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Nie strasz[/COLOR][/B] :help1::eek2:;)[/quote]

No właśnie! Co ja bym bez nich zrobiła?

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]U nas też mocno odczuwamy halny ....Ozzulka wodna miska na balkonie robiła wyścigi z wiatrem :razz::razz:... osłony boczne na balkonie furkoczą jak silnik samolotu :evil_lol:...pewnie temu tak fatalnie się czułam wczoraj :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]A tu od rana sesja z dokarmiania zwierzaków :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]doberczyslaw :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Mama się śmieje, że cały budynek poczty, w którym siedzimy, trzęsie się od wiatru ;) Za to byłam w szkole przed chwilą, tam głośniejsza była wiertarka, niż wiatr... Może się tam przeniosę? Swoją drogą, jak te dzieci mogą się tam uczyć, podczas remontu?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]moja suka to była postrachem wsi z której ją wzięłam...
jak się zerwała z łańcucha to zagryzała kury wszystkim dookoła :roll:
kiedyś pojechałam z nią na jakiś weekend tam na domek do koleżanki i poszłyśmy do sklepu a pod sklepem siedzieli jacyś faceci i pili, jak skojarzyli że Salsa to Fruzia (tak wcześniej się zwała) to tylko marudzili ile to im ptactwa zarąbała :oops:
mam psa morderce :crazyeye:
[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_ZG']Ale mają fajne wykałaczki:loveu: Vadir to ten z prawej strony?:roll: a jak one sie tulą do siebie:loveu:[/quote]

Tak, Vadir z prawej ;) Często się przytulają, nie mogą żyć bez siebie :)

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]moja suka to była postrachem wsi z której ją wzięłam...[/FONT][/B][/COLOR]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak się zerwała z łańcucha to zagryzała kury wszystkim dookoła :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kiedyś pojechałam z nią na jakiś weekend tam na domek do koleżanki i poszłyśmy do sklepu a pod sklepem siedzieli jacyś faceci i pili, jak skojarzyli że Salsa to Fruzia (tak wcześniej się zwała) to tylko marudzili ile to im ptactwa zarąbała :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mam psa morderce :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

Jakoś nie mogę w to uwierzyć, jej tak dobrze z oczu patrzy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela i Luna']Nie wiedziałam, że Fialka jest muzykalnym psem - potrafi GRAC NA FLECIE!!! :lol:
[URL]http://images32.fotosik.pl/385/56ab642875cd2517.jpg[/URL][/quote]

Fialka jest wszechstronnie uzdolniona :)

[quote name='deer_1987']Ja to bym dzis ciale spala.. ponuro.. a niedlugo musimy na spotkanie isc.. takie z pracy zwiazane i raczej do przyjemnych nie bedzie nalezec.. ale mi sie chce :/[/quote]

Niestety, przykrych spotkań nie da się zawsze unikać. Ja dziś na przykład byłam u pedagoga w szkole.....

Link to comment
Share on other sites

Oj.. wiesz tamte osoby nigdy sie nie zmienia.. bo juz bylo jakos chyba w wakacje spotkanie na kreglach zeby si ludzie poznali i umieli wspolpracowac. my czasemi w tyg wskakujemy jak jest potrzeba. ale zeby co tydzien w piatek zostawiac ogromny kosz brudnych mopow i scierek bo im sie zejsc na dol do pralni i wstrawic zanim wyjda nie chce.. i nie mozemy zaczac sprzatac i nasz czas leci.. albo popsuc 2 z 3 odkurzaczy jak zawsze sa 3 potrzebne i oczywiscie nic nie powiedziec takiej co sie zajmuje reperacja itd zeby zdazyla zabrac te dwa i z innego miejsca moze podwiezc chociaz jeden.... maja nas gdzies.. my za to w niedziele po 2 dniach pracy zaw3sze brudne rzeczy zanosimy i od razu nowe - prane w sobote - im dajemuy zeby dnia nie zaczeli od szukania rzeczy... ale wiesz tam nie pracuja szwedzi cxzy polacy tylko inne tzw. brudasy i olewacze

tak wiec nie sadze ani ja ani TZ ze to spotkanie dzis w biurze firmy da cos innego.. chociaz moize kawe/herbate i kanapke dadza za darmo :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Oj.. wiesz tamte osoby nigdy sie nie zmienia.. bo juz bylo jakos chyba w wakacje spotkanie na kreglach zeby si ludzie poznali i umieli wspolpracowac. my czasemi w tyg wskakujemy jak jest potrzeba. ale zeby co tydzien w piatek zostawiac ogromny kosz brudnych mopow i scierek bo im sie zejsc na dol do pralni i wstrawic zanim wyjda nie chce.. i nie mozemy zaczac sprzatac i nasz czas leci.. albo popsuc 2 z 3 odkurzaczy jak zawsze sa 3 potrzebne i oczywiscie nic nie powiedziec takiej co sie zajmuje reperacja itd zeby zdazyla zabrac te dwa i z innego miejsca moze podwiezc chociaz jeden.... maja nas gdzies.. my za to w niedziele po 2 dniach pracy zaw3sze brudne rzeczy zanosimy i od razu nowe - prane w sobote - im dajemuy zeby dnia nie zaczeli od szukania rzeczy... ale wiesz tam nie pracuja szwedzi cxzy polacy tylko inne tzw. brudasy i olewacze

tak wiec nie sadze ani ja ani TZ ze to spotkanie dzis w biurze firmy da cos innego.. chociaz moize kawe/herbate i kanapke dadza za darmo :P[/quote]

To skoro nie da się do nich dotrzeć jakoś po ludzku, skoro się nie zmienią, to może zostawiajcie po sobie tak, jak oni, żeby na własnej skórze przekonali się, jak to jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']To skoro nie da się do nich dotrzeć jakoś po ludzku, skoro się nie zmienią, to może zostawiajcie po sobie tak, jak oni, żeby na własnej skórze przekonali się, jak to jest?[/quote]
ylko ze w zasadach firmy jest ze ma sie zostawiac tak jakby sie chcialo miec :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']
Jakoś nie mogę w to uwierzyć, jej tak dobrze z oczu patrzy :)[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]taa, jedynie jak jest w domu...
jak wychodzi na dwór to różek dostaje :eviltong:
w domu tylko by na kolanach siedziała i domagała się tulenia a na dworze świrus do potęgi...
małych zwierząt nie toleruje i przez to właśnie nie mam już szczurów bo mi je atakowała jak klatka stała w jej zasięgu :roll:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...