Jump to content
Dogomania

Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.


Krysiam

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

niestety, wrzesień mam zabójczy jesli chodzi o prace :shake:
Ale za radą specjalisty zaczęłam stawiać Burej miski dalej od budy - i Burcia teraz jak tylko podchodze do kojce z miska w ręku (głupia jest, miche wyczuje z daleka), to wybiego z budy i podbiega merdając ogonem. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wygląda na to ze dla Burej tez zaświeci slońce - jak wszstko pójdzie dobrze to Bura pojedzie do specjalisty, który pomoze jej stac sie normalnym psem.
Jak zawsze problemem są pieniądze - choć koszt miesięczny to tylko 300 zł - to jednak bardzo duze obciązenie.
[FONT=Arial]Na pracę z Burą potrzebne są środki. Za każdą, nawet najmniejsza kwotę będziemy bardzo wdzięczni.[/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Arial]Prosimy o wsparcie dla naszych podopiecznych[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial] [/FONT][B][FONT=Arial]Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"[/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial] [/FONT][B][FONT=Arial]ul. Batalionu "Skała" AK 8/36[/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial] [/FONT][B][FONT=Arial]31-273 Kraków[/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]nr konta PEKAO SA:[/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]58 1240 1170 1111 0000 2420 9674 [/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Arial]
[/FONT]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Arial]Koniecznie z dopiskiem : KRZYCZKI - Bura[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Arial] [/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Arial] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja też. Patrycja ma dobrą rekę........w magiczny spsób sama znajduje domy. W magiczny sposób znajduje dojście do tych zwierzaków.

To jest po prostu bardzo dobra dziewczyna.

Mam nadzieję, że niebawem usłyszymy jakieś pokrzepiające newsy. Warto także pamiętać, ze 200 zł miesięcznie, to nie jest mało....Fajnie by było, gdyby ciotki zechciały sie dorzucić do utrzymania Burej..
Ja mam cos tam na bazarki..........gdyby ktoś zechciał zrobić........służę

Link to comment
Share on other sites

no dobrze, dobrze, już piszę :lol:
Burcia nie chciała wyjść z budy, usiadła w wejsciu do budy i nic.
Mój TZ wtedy zdjął dach z budy, wszedł do środka i Burke pod pachy.
Wyciągneliśmy z trudem bo Burcia wychudzona nie jest:eviltong:
I tak trzymająć ja w pół włozylismy do samochodu. Nie wkładałam jej do klatki tylko w samochodzie z tyłu (to taki jakby dostawczy, Fiat Doblo) polozyłam kocyk i Bura na kocyk. Ufff.
Burcia jets łagodna jak baranek, przerażona ale nic agresji.
Ruszyliśmy.
Bura przerazona, zlała sie na początek. Potem zaczęła kopać w podłodze ale podłoga nie ustąpiła. W końcu zrezygnowana polozyła sie.
Ode mnie do Patrycji to jakies 10-15 min. samochodem, daleko nie było.
U Patrycji na odwrót: Bura pod pachy, do kojca i tylko smignęła do budy.
Troche pracy przed Patrycją :p

Link to comment
Share on other sites

No proszę:-) Nie miałam pojecia, ze Wy tak blisko. Patrycja da radę....nie takim dawała:-)

......pamietam taką historię, o psie w schronie co z budy nie wychodził. Nie chciał i tyle. Patrycja przyjechala - jak to z budy nie wychodzi? Wlazła, zabrała do siebie....no i chyba został ( a własciwie została ). Okazało sie po prostu, ze nie widzi. I się zwyczajnie bała wychodzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...